MotoNews.pl

Nowe modele Porsche Panamera i 911 świętują swoją globalną premierę

środa, 08 marca 2017

« poprzedni | news | następny »
Porsche-Panamera-Turbo-Sport-Turismo

Porsche rozpoczyna wiosenny sezon trzema spektakularnymi debiutami. Podczas 87. salonu samochodowego w Genewie (7-19 marca 2017 r.) producent sportowych aut zaprezentował Sport Turismo – nową wersję nadwoziową w rodzinie modelu Porsche Panamera.

Atuty nowego Porsche Panamera

Pokaźny otwór bagażowy, niska krawędź załadunku, zwiększona objętość bagażnika i koncepcja foteli 4+1 sprawiają, że wariant ten oferuje doskonałą kombinację codziennej wygody i maksymalnej użyteczności. Kolejną nowością będzie Panamera Turbo S E-Hybrid o mocy 500 kW (680 KM). To druga hybrydowa odmiana w ofercie gran turismo. Jednocześnie jest to pierwszy topowy reprezentant linii modelowej Porsche z hybrydowym napędem plug-in.

„Moc jest pasją” – oto hasło trzeciej światowej premiery. Jest nią dwuosobowy samochód o torowym profilu. Auto  szczególnie intensywnie połączy przydatność na co dzień z wyścigowymi osiągami. Po raz pierwszy przed szeroką publicznością pojawią się także modele 911 GTS.

Zapraszamy na relację filmową z premiery nowego Porsche Panamera:

Zdjęcia: Porsche

Waszym zdaniem:

  1. cool4:
    03 kwietnia 2017 o godz. 16:08

    O wow, samochód maszyna, tylko części pewnie drogie? ja wolę chyba swojego opla starszego, który jak się zepsuje to za małą kwotę jest naprawiany na ulicy Wadowickiej w auto serwisie wadowicka. Nie boli mnie portfel jak wydaję kasę na kolejne części, a nowy i droższy samochód źle mi się kojarzy. Takie luksusy dla biznesowców.

Dodaj komentarz