BMW-bedziesz miał wydatki??? - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
robiłem ostatnio zawieszenie z tyłu całe i przy okazji wymienili mi olej w moscie, jednak nie posiadali jakiego beemka wymaga i wlali uniwersalny do dyfrów z beki. Przejmować się czy wymieniać jak najszybciej???
  
 
i pozwolę sobie "przytulić" szybki pościk pod tematem aby nie było obruszeń powiedzcie mi jakie żarówki -przód- mijania i drogowe mam w kompakcie e-36"94??? chcę sobie kupić imitację xenon- dostałem H1 i dupa dzieki i czekam bo zaraz muszę zamówić inne
  
 
Wie ktos ile kosztuje nowy drazek kierowniczy do E36?? Pytam profilaktycznie bo mogl tez mi sie wygiac amortyzator po tym jak Ewelina walnela w kraweznik ale jezeli nie to tak bym sie chcial orientacyjnie zapytac o cene drazka, a jak amory wymenie to bedzie wiadomo wszystko.
  
 
Siemanko.Jezeli chodzi ci o caly drazek to niewiem ale koncowli kosztuja jak dobrze pamietam ok.30 zl za sztuke .W sumie wyjdzie cie ok 60 zl.Ale to tez zalezy od firmy.
  
 
Cytat:
2005-10-19 18:40:09, jarek270582 pisze:
Siemanko.Jezeli chodzi ci o caly drazek to niewiem ale koncowli kosztuja jak dobrze pamietam ok.30 zl za sztuke .W sumie wyjdzie cie ok 60 zl.Ale to tez zalezy od firmy.



chyba niedobrze pamietasz bo do e36 taniej jak 80zl za sztuke nie kupisz raczej koncowki a drazek pewnie 150-200
  
 
moja lista wydatków na sobotę:

Touring
- tuleje tylnej belki x2 200 PLN
- tuleja mostu 100 PLN
- łożyska tylniej piasty x2 200 PLN
- oleje i filtry 300 PLN
- świece 120 PLN

Coupe
- amortyzatory 800 PLN
- oleje i filtry 350 PLN

Robota
Obiad i napoje
  
 
mój wydatek na dziś- żarówki blue H4-2x60zł. efekt rzadki...jednak xenon to xenon.
  
 
kiblowate zarówki kupiłes i drogie strasznie 60 PLN za sztuke
po 30 PLN masz osram coolblue i daj rade to jedne z najlepszych pseudo xenonów
  
 
chyba osram ten temat już , mam sklepik z reflektorami-jednolite z ringami po ok 700zł za szt. , dziś założyłem świetne radyjko z importu- u nas takich nie ma w media+ głośniki system clarion jest dobrze
  
 
Cytat:
2005-10-19 18:59:45, tolo84 pisze:
chyba niedobrze pamietasz bo do e36 taniej jak 80zl za sztuke nie kupisz raczej koncowki a drazek pewnie 150-200



Za końcówke drążka zapłaciłem 70 zeta w sklepie z częsciami BMW w Bydgoszczy , nowy drążek jest po 180 zeta (nie oryginalny oczywiście ). Zaś w firmie IC w Bydzi drążek jest nawet za 45 zeta (droższe też są).
  
 
Cytat:

2005-10-19 18:59:45, tolo84 pisze:
chyba niedobrze pamietasz bo do e36 taniej jak 80zl za sztuke nie kupisz raczej koncowki a drazek pewnie 150-200

Niestety dobrze pamietam.Wprawdzie kupywalem koncowki do e30 ale gosciu w sklepie sie pomylil i dal mi do e36 a cena byla ta sama-po 30 zl za sztuke.Mowa tu o koncowkach rzecz jasna.POZDRAWIAM
  
 
mam pytanie ile kosz zarowki xenonowe do e39 przed liftingiem

[ wiadomość edytowana przez: Slezny dnia 2005-10-20 16:55:55 ]
  
 
Touring już po serwisie.
Jeździ bajera jak nowy heheh
pracy w h... plus vat
  
 
-olej castrol magnatec polsyntetyczny 130zl (wymiana 6zl)

-olej w skrzyni mobil ATF SHC 2x1 litr 99zl (wymiana 6zl)

-olej w moscie mobil gearlube VS 600 1,1 litra 74zl (wymiana 6zl)

-filtr oleju meyle 30zl (wymiana w cenie wymiany oleju)

-filtr powietrza mann 60zl (wymiana w cenie wymiany oleju)

-uszczelka pod pokrywe zaworow 34zl (wymiana uszczelki + przeczyszczenie rurki smarujacej rozrzad 30zl)

-simering skrzyni biegow 35zl + lacznik gumowy walu 180zl (wyjecie skrzyni i wymiana obydwu elementow 150zl)

___________________________________________________

840zl


nastepnym wydatkiem beda ktores ze swiec: BOSCH FGR7DQP lub NGK BKR6EQUP








[ wiadomość edytowana przez: tolo84 dnia 2005-10-26 19:10:50 ]
  
 
Bede mial wydatki (mam nadzieje ze male)
Od jakiegos czasu wsteczny mi ciezko wchodzi.
Co sie wyrobilo i jak to naprawic?
Musze bardzo mocno dzwignie przeciagac w lewa strone zeby wrzucic bieg.
Co to moze byc. Nie chcialem zaczynac nowego postu.


-----------------------------------------------------
Sprzedam alu od BMW '17 z oponami tanio 800zl. Proste.
  
 
Cytat:
2005-10-26 20:56:23, MarchewGSI pisze:
Bede mial wydatki (mam nadzieje ze male) Od jakiegos czasu wsteczny mi ciezko wchodzi. Co sie wyrobilo i jak to naprawic? Musze bardzo mocno dzwignie przeciagac w lewa strone zeby wrzucic bieg. Co to moze byc. Nie chcialem zaczynac nowego postu. ----------------------------------------------------- Sprzedam alu od BMW '17 z oponami tanio 800zl. Proste.



samo wyjecie i zamontowanie skrzyni to koszt kolo 200zl a bez tego pewnie sie naprawa nie obejdzie wiec minimum znasz. co do naprawy to nie wiem ile moze kosztowac.
  
 
Cytat:
Od jakiegos czasu wsteczny mi ciezko wchodzi


A stało to się nagle czy pogarszało się przez dłuższy czas? Masz duży luz na boki?
Są tam takie zabezpieczenia z blaszki. Jak się wyrobią to wsteczny będzie miał coraz więcej miejsca po lewej stronie i może powodować opór. Dziwnie to brzmi ale lepiej nie potrafię wytłumaczyć.
Koszt to będziesz pewnie miał głównie związany z wyjęciem i włożeniem skrzyni
  
 
BMW bedziesz mial wydatki ? hmm jakies napewno ale bez przesady nie sa to jakies kolosalne koszta i wiekszosc ludzi stac na takie auto a z 2 strony jak by bylo wszystko taniutko to kazdy burak by mial bmke i sie bujal na kazda mozliwa strone a tak nie kazdego buca na takie auto stac i dzieki bogu
pozdrawiam