Kratka głośnika

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy kratka głośnika w tylnym boczku tapicerskim (Oma B) siedzi na zatrzaski czy ma jakieś śrubki od wewnątrz?

Chcę wymienić (mam pękniętą) i nie wiem czy na szrocie trzeba będzie demontować boczek u dawcy, czy da się podważyć z zewnątrz

pozdr, Robert
  
 
u mnie sa takie dziwne zatrzaski ze bez problemu zdejmujesz ja nawet bez srubokreta, za to zalozyc to juz inna bajka

[ wiadomość edytowana przez: brutal-23 dnia 2005-06-05 12:33:14 ]
  
 
Cytat:
2005-06-05 12:32:59, brutal-23 pisze:
u mnie sa takie dziwne zatrzaski ze bez problemu zdejmujesz ja nawet bez srubokreta, za to zalozyc to juz inna bajka


O ile dobrze zrozumiałem, to wyjmę z zewnątrz, a do założenia u mnie może być konieczny demontaż boczka?

Robert
  
 
wyjac ja i wyjmiesz ale przy zalozeniu bedziesz musial troche posiedziec ale tez nie trzeba wyjmowac boczka, przynajmniej ja tak to zakladalem,
  
 
wyjac ja i wyjmiesz ale przy zalozeniu bedziesz musial troche posiedziec ale tez nie trzeba wyjmowac boczka, przynajmniej ja tak to zakladalem,
Znam z autopsji kiedyś wyjąlem (chciałem sprawdzic czy nie mam lepszych niz seryjne głośników) no i starczyło mi cierpliwości na zapięcie dwóch z czterech zatrzasków .I tak zostało.Jak zwykle prowizorka.
ale wyjąć faktycznie jest łatwo.
  
 
no ja jestem innego zdania bo prednie kratki owszem wyjmują sie i tródno je wsadzić bo maja takie metalowe zatrzaski zaś tylne są troszke inne na same plastikowe zaczepy. Ja też mam połamane i niegdzie niemoge dostać szukam konktetnie prawej maskownicy w lewych drzwiach.
  
 
Cytat:
2005-06-06 15:42:26, Joka89 pisze:
szukam konktetnie prawej maskownicy w lewych drzwiach.



??? Robert
  
 
prawej maskownicy w lewych drzwiach??????? - jestem chyba jakis niekumaty
  
 
Hej!
Mam całą ome b TD do pocięcia na części.. Jeśli szukacie tych kratek w kolorze czarnym to mam komplet.. Pytania na priva..
  
 
hahahh sorki za pomyłke szukam prawej maskownicy w tylnych drzwiach
  
 
Sugeruję jednak zdjęcie boczka.... kratka jest na bolcach na których są umieszczone podkładki o specjalnym nacięciu, łatwo je uszkodzić podczas demontażu... a o właściwym zamontowaniu nie ma mowy, chyba że odkręcimy minimum dół boczka i bedziemy jakoś dłubać.....