"Książka napraw" Fiata 125p skany ma ktoś?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wlasnie mi przyszlo do glowy takie cos. nie ma ktos moze skanow tej ksiazki? Albo samej ksiazki i mozliwosci zeskanowania Tak samo chetnie przyjme skany katalogu czesci zamiennych do fiata (oczywiscie tej najstarszej/z najstarszymi czesciami). Ktos to chyba kiedys na allegro pchal za 5 zeta, to mze ktos kupil i sie podzieli
  
 
Ja wygrałem za 4 zł ale nowy model z 90r. jest kilka starszych to taniej wyjdzie niż skanowanie.
  
 
ja moge zalatwic skan ale podlka model do 91r no i syrena(naprawa i obsluga) i warszawa (obsluiga)
  
 
Cendra, ale ja ani poldka ani syreny nie mam
Ksiazka napraw wydanie z okolic 1967-69 no a katalogi czesci zwykle chyba robili ze wszystkimi i jak sie zmienala dana czesc na przestrzeni lat, nie pamieam, ale takie cos szlo na allegro za grubsza kase dla kolekcjonera predzej, a mnie interesuje bardziej tresc niz wartosc kolejkcjoinerska tych wydawnictw...
  
 
witam
Julo, posiadam książkę "Budowa, działanie, obsługa" POLSKI FIAT 125p autor mgr inż. Roman Skwarek, rok 1969, zdjęcie okładki i strony tytułowej w profilu, jeśli chodzi o taką książkę to coś wymyślimy jedyny drobny kłopot to taki że nie posiadam skanera chyba że cyfrówką coś porobić i na płytkę, w razie czego to na mail lub gg
pozdrawiam
  
 
Ja mam 3 książki od Fiata 125p
A) Jeżdżę samochodem Polski Fiat 125p - W. Szenejko rok 1979 (są tam informacje o [chyba] wszystkich rzeczach) 176 str. (A5)
B) budowa, eksploatacja, naprawa Polski Fiat 125p - J. Kowal rok 1980, 252 str. (A4)
C) Naprawa samochodów Polski Fiat 125p - Wydawnictwa Komunikacji i Łączności, rok 1978

Ksiązki mogę skserować jeśli ktoś chce. (jeśli tak to pieniądzę biorę tylko za tusz)
  
 
Ja mam taka mala prośbę . Potrzebny mi skan Mrawskiego "Budowa Eksploatacja Naprawa" o Caro powyzej '94 , gdyby ktos miał linka lub jakis namiar to byłbym bardzo wdzięczny
A może ktoś ma do odsprzedana taką .
Potrzebne mi jest pare informacji , wiadomo co książka to ksiażka ale tymczasowo skan powinien wystarczyć .
Pozdro
Ps. sory ze w wątku o 125 , nie chce zasmiecać forum , tematyka podobna , mam nadzieje Julo ze mi wybaczysz





[ wiadomość edytowana przez: LOBUZ88 dnia 2005-06-12 21:07:45 ]
  
 
No my sie panowie nie zrozumielismy. "budowa, działanie, naprawa" to hmm... Poweiem tak
Sznejki mam wydania z 1970 i 1972, Skwarka 1969 i orginana instrukcje z 1967, wiec to mnie nie interesuje. Szukam ksiazki pod tytulem "Ksiazka napraw". To taka ksiazka dla serwisow bodajze byla, juz profesjonalna I obawiam sie ze wersja z roku 1978 moze byc juz zabardzo MRowska, aczkolwiek jezeli nie, to bylbym cholernie wdzieczny jakbys poszukal znajomego ze skanerem (To do Jurka)
  
 
Cytat:
2005-06-12 21:08:21, Julo_ pisze:
... Skwarka 1969 i orginana instrukcje z 1967, wiec to mnie nie interesuje.



Skoro masz takie ciekawe pozycje w swoim zbiorze to może poratujesz mnie skanami tych dwóch książeczek???
  
 
Nie posiadam skanera i posiadam egzaminy, a co wiaze sie z tym ine posiadam w tym momencie czasu na bieganie i skanowanie, ale za tydzien - mysle ze sprobuje. Poza tym licze na to, ze ktos ma te ksiazki juz zeskanowane, bo w takiej postaci byly do kupienia gdzies tam...
  
 
Dobra więcej informacji o skanie książek to proszę na priv'a
  
 
Właśnie to jest to, co ja bym chciał mieć
  
 
Ja też bym z chęcią skany chiał. Szczególnie te dotyczące napraw, itd. Mam tylko 2 książki obsługi Fiata 125p, ale jakies takie "nie bardzo dokłądne" są . Jak coś, ktoś ma zeskanowane to z wielką prośbą niech mi na da znać na priv lub pośle na emila pozdrówka
  
 
15 zł Wam szkoda?
  
 
Mam tę ksiązke ,moge odstąpic za symboliczna złotówke. x() ======mój tel to 505028553 w gdańsku ...
  
 
no po 11-tu latach to faktycznie szybka odpowiedź

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Liczy się motywacja!
  
 
Cytat:
2016-04-23 21:58:08, Grzech pisze:
Liczy się motywacja!



Ciekawe, czy transakcja doszła do skutku