Tu sie witamy - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich serdecznie. W czerwcu kupiłam Corse B 1,2 z 96r. Zapowiada się, że będę tu częstym gościem, bo coraz więcej mam pytań Pozdrawiam
  
 
Witam. Co prawda nie mam samochodu spod znaku opla ale w warsztacie, którym pracuje ople to nasze samochody firmowe. Pozdrawiam
  
 
Witam wszystkich!
  
 
Witam wszystkich Corsiarzy Mam Corsę od 3 lat i niech tak zostanie. Fajne autko
  
 
Witam nowych zapraszam do rejestracji w klubie!
  
 
Witam i mam nadzieje, ze sporo sie od Was naucze na temat mojej Corsy i nie tylko...
Pozdrawiam
  
 
Witam wszystkich wlascicieli cors Od wczoraj też jestem szczęśliwym posiadaczem Corsy 1.0 12V z listopada 97 roku w wersji Advantage Widze że na forum znajdę wiele przydatnych informacji.

Pozdrawiam Wszystkich !!
  
 
Cytat:
2005-11-15 12:49:45, sspeedy pisze:
jestem posiadaczem Corsy 1.0 12V z listopada 97 roku w wersji Advantage


A przepraszam, a co to za wersja? Bo ja o takiej nie słyszałem. Jest wersja Swing, Joy, Atlanta, Grand Slam, Eco, i parę innych ale ja osobiście o wersji Advantage nie słyszałem. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
  
 
Witam.
Jeżdżę moją Corsą 1.4 ECO '95 od roku. Jestem ciekaw doświadczeń innych użytkowników tych aut, oraz chętnie podzielę sie moimi. Pozdrawam wszystkich.
  
 
witam
jestem ty nowy, mowia na mnie wartek
planuje zakup corsy 1.4
  
 
Witam wszystkich
Jestem tu nowy
Od kilku dni jestem posiadaczem Corsy 13CDTI z tego roku
Pierwsze wrażenia - super!!
Mam małe pytanie czy przy przebiegu 5 tys km możliwe, że cos może stukać z przodu jadąc po dziurach?? bo mam cos takie wrażenie - mam nadzieje ze to tylko wizja)
  
 
Witam wszystkich nowych!
jezeli ktos jeszcze by chcial dolaczyc to wszystkie zgloszenia bede przyjmowal w sobote i niedziele bo w tyg jestem w szkole i nie mam dostepu do kompa.
ew. tylko komorka (nr. w profilu)
  
 
Witam wszystkich.mam takie pytanie to forum żyje,czy ktoś tu zagląda?pozdrawiam.
  
 
Witam
Chwilkę temu się zarejestrowałem
Widze że coś tutaj pusto
Pozdrawiam
  
 
Witam serdecznie pusto pusto niestety ludzie sie porejestrowali i malo pisza
  
 
Witam wszystkich użytkowników aut marki OPEL corsa, i chciałbym gorąco zaprosić na forum aut marki OPEL, które znajduje się pod adresem:

ZapraszamForum użytkowników aut Opel
  
 
witam.od ponad roku jezdze bordowym korsarzem eco 1.4 z 1996 roku.od lipca 2005 na gazie.

[ wiadomość edytowana przez: krzysq dnia 2006-01-23 23:04:28 ]
  
 
Cze!! Jestem tu nowy!! Kupilem sobie Cose z 97 roku z silnikiem 1.4 i jak dotad jej mankamentami sa bialy kolor i to ze jak na 1.4 za duzo pali!! A tak poza tym wszystko ok!! Pozdrawiam
  
 
czesc
  
 
no to ja też sie przywitam i ciesze sie ze mamy corsaklub, i że tylko beda tu corsomaniacy

pozdrawiam serdecznie