Tu sie witamy - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
post usuniety

[ wiadomość edytowana przez: FilipTeodorek dnia 2006-10-15 15:05:58 ]
  
 
Witam nowego kolege a co do kolegi Holcia to juz sie raz reklamowales u mnie ze swoim forum i wystarczy pozdrawiam
Filip
  
 
Ależ kolego, ja się tutaj nie reklamuje Tylko stwierdziłem, że poco każdy ma zabierać zabawki i gonić do własnej piaskownicy i tam się nimi bawić skoro można zrobić coś dużego i fajnego

Czyż nie ?

Przecież dziećmi nie jesteśmy

Pozdrawiam
  
 
Witam wszystkich. Zacząłem od przęglądania postów dot. opelków a ten przeoczyłem. Witam zatem serdecznie wszystkich, pozdrawiam, Tomek Ł. Kraków. SZEROKIEJ DROGI ZAWSZE I WSZĘDZIE!
  
 
Witam wszystkich Corsarzy Przed chwilką się zapisałem i myślę że ten klub to bardzo pożyteczna rzecz. Dzięki Waszym poradom można uniknąć wielu niepotrzebnych przygód i znaleźć odpowiedzi na nurtujące każdego cors-maniaka pytania.
Pozdrawiam.
  
 
witam nowych kolegow serdecznie i prosze o reklame forum
  
 
Witam wszystkich !!

Wczoraj sie zarejestrowalem i jestem z tego powodu bardzo szczesliwy. Widze ze z czlonkostwa beda same korzysci.Posiadam corse z 1997 1.0 swing, jestem z niej bardzo zadowolony, jest niezawodna. Pozdrawiam!!
  
 
Witam kolege serdecznie!
p.s
kto jeszcze sie nie zarejestrowal a chce wstapic do klubu niech wysyla do mnie PW
pozdrawiam goraco i zaprszam do "zycia klubowego"
  
 
no i przyszla pora tez na mnie niedawno zakupilem to wspaniale autko, aj min corse 1.2 95r, i jezdzi sie nim super! no i co za tym idzie od razu zaczynam promowanie naszego wspanialego forum na pomorzu jezeli oczywiscie jestescie za "pomozecie.. ?" no jak narazie to by bylo na tyle

ps.
przypomnialo mi sie w ostatniej chwili a mianowicie jak beda fundusze badz sponsor to biore sie za, jak by to nazwac, "wizualne" udoskonalenie autka rozumiecie, zadnej wiochy bo takiego autka szpecil nie bede

koncze bo was tutaj zaraz wszystkich zanudze

pozdro 4 all corsa ziomas
WARY
  
 
witam!

nareszcie mamy swoja stronke. dziekujemy Ci Filip swietna robota!! pozdrwiam wszystkich klubowiczow
  
 
teraz bedzie ruszac kampania reklamowa jak ktos bedzie chcial wspomuc bedzie na forum ulotka do wydrukowania
sory za OT

witam nowych klubowiczow stronka jest nasz klub zostal przeniesiony z testowych na kluby jak widac
pozdrawiam!
  
 
Witam,

moje autko to niegdysiejsze auto Przema - Corsa Shreck (W trakcie odbudowy...)




pozdrawiam
Krzysiek
  
 
Kristo witaj! bardzo ladna corsianka cieszymy sie ze takie autko bedzie jezdzic unas w klubie pozdrawiam!
  
 
Witam.
Właśnie się zarejestrowałem do waszego klubu. Jestem posiadaczem corsy 1,2 z 96 roku. Jest to dla mnie duży zaszczyt że będę mógł uczestniczyć w dyskusji na wszelkie pytania uczestników forum.
Pozdrawiam wszystkich corsa maniaków!!!
  
 
czesc damocorsa cieszymy sie ze nasz klub sie powieksza zapraszamy do surfowania po forum, milej zabawy witamy
  
 
siema z podkarpacia,

corsa rulez

pozdrawiam
  
 
Witam właśnie się przyłączyłem do rodziny Corsowiczów Jestem szczęśliwym posiadaczem Corsy a 1992 - od dwóch lat .Corsa ma 213 tysięcy przebiegu jest niezawodna przejeździłem nią Słowację i Węgry bez problemowo. Balzack
  
 
WITAM
POZDRO DLA WSZYSTKICH POSIADACZY CORSY.NIE WSZYSCY MUSZĄ MIEĆ BMW
BEZ URAZY
CORSA 1.2i 93r
  
 
WITAM
POZDRO DLA WSZYSTKICH POSIADACZY CORSY.NIE WSZYSCY MUSZĄ MIEĆ BMW
BEZ URAZY
CORSA 1.2i 93r
  
 
Witam wszystkich nowych na forum i w klubie zapraszam do rejestracji i do zaprezentowania zdjec swoich corsianek w profilu