Policja o CB - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pojawił sie nowy radar na A4 - widział to ktoś już? dajcie jakieś info bo strach jechać, a CB jeszcze nie założyłem... pzdr
  
 
http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/
  
 
a jak to wygląda u sąsiadów z naszej zachodniej granicy?
wracałem wczoraj z Berlina i na granicy przyczepił się do mnie celnik... powiedział,że powinienem mieć jakieś zezwolenie na nadawanie w Niemczech pierwsze słyszę...
wydaje mi się,że po prostu nie miał się do czego przyczepić, bo później zawołał jeszcze polskiego celnika i tamten mnie jeszcze próbował straszyć,że w Polsce mam też coś takiego mieć. ale totalnie go olałem i powiedziałem mu parę rzeczy do słuchu. próbował jeszcze mi wmówić,że powinienem ze sobą wozić homologację na radio efektem moich sprzeczek z nim był 30min postój na granicy i przekopanie auta

ale chodzi mi o to jak to jest z używaniem radyjka w Niemczech. przełącznik 0/5 mam, ale czy muszę posiadać jakiś papierek?
  
 
Cytat:
2005-09-21 13:26:18, magik pisze:
próbował jeszcze mi wmówić,że powinienem ze sobą wozić homologację na radio



tu akurat mial racje
  
 
Ale tu też nie jestem pewny Niektórzy twierdzą, że wystarczy naklejka CE na "plechach" radia...
  
 
ja jak kupowalem cibi to sie pytalem tego gostka, powiedzial zeby wozic, tymbardziej ze nie jest to ksiazka telefoniczna i duzo miejsca nie zajmuje...
  
 
a skąd mogę wziąść taką homologację jeśli kupiłem radio "z drugiej ręki" ?
  
 
albo sciagnac z netu, albo skserowac od takiego samego modelu.
  
 
szukałem na googlach,ale nie moge znaleźć... jakby ktoś miał jakiegoś linka,to będę wdzięczny... poszukam jeszcze na stronie ministerstwa telekomunikacji.
  
 
a co masz za radio?
  
 
mam presidenty: johnny i harry
  
 
gdzies ktos dawal link i tam byly homologacje do cibikow... ale ja nie moge go znalezc
  
 
Proszę uprzejmie: Homologacje
Nie wszystko tu jest, ale akurat i do Harry'ego i do Johnny'ego tak.
  
 
dzięki wielkie
  
 
wlasnie o ten link mi chodzilo
  
 
MacTB, lub też "ktookolwiek widział, ktokolwiek wie..." gdzie można znaleźć linka do homologacji na MIDLANDa 1001Z Czekam właśnie na dostawkę i może bym się w zaopatrzył w takowy papierek za wczasu

Pozdro 73!
  
 
Cytat:
2005-10-06 22:54:27, Sylty pisze:
MacTB, lub też "ktookolwiek widział, ktokolwiek wie..." gdzie można znaleźć linka do homologacji na MIDLANDa 1001Z Czekam właśnie na dostawkę i może bym się w zaopatrzył w takowy papierek za wczasu Pozdro 73!




ja też szukam od dłuższego czasu deklaracji zgodnosci na to radyjko i bez powodzenia ...

teoretycznie sprzedawca powinien ci dostarczyć ksero deklaracji zgodnosci

więc jak by ktoś miał coś takiego to ..................


[ wiadomość edytowana przez: kontaktff dnia 2005-10-07 13:53:53 ]
  
 
Dokładnie, jeśli kupujesz nowe radio to powinna być w zestawie kopia Deklaracji Zgodności.
  
 
Cytat:
2005-10-07 13:53:34, MacTB pisze:
Dokładnie, jeśli kupujesz nowe radio to powinna być w zestawie kopia Deklaracji Zgodności.




MacTB masz rację ale wrzucę tu maleńkie sprostowanko ...
Posiadam takową deklarację zgodności do MIDLANDa 1001Z i są na niej zapisy o treści:
- Deklaracja Zgodności jest ważna z okrągłą pieczęcią tłoczoną (DAK Elektronics Warszawa Hutrownia) i niebieską pieczątką firmową
- Kserokopia dokumentu nieważna!

Tak więc nawet skaner nie będzie tu pomocny . Można jeszcze spróbować wydruku z dobrze wykonanej fotografii cyfrowej. Co prawda nie będzie na niej tłoczonej pieczęci ale pozostałe "wartości" pisma będą czytelne (nawet cień wytłaczanej pieczęci).
Biedakom którzy przy zakupie nie otrzymali takiej deklaracji, ta informacja może być przydatna.

Pozdr 73!
  
 
Cześć ja też mam prośbo gdyż szukam jakichś papierów do radia alan midland 18 jesli ktos cos ma prosze o kontakt gg 3979883