MotoNews.plWitaj w MotoNews.pl | zaloguj się  
Motoryzacja bliżej Ciebie 
Samochody, motoryzacja, opinie

Abarth  Alfa Romeo  Aston Martin  Audi  Bentley  BMW  Bugatti  Cadillac  Chevrolet  Chrysler  Citroen  Dacia  Dodge  Ferrari  Fiat  Ford
Honda  Hyundai  Infiniti  Jaguar  Jeep  Kia  Lamborghini  Lancia  Land Rover  Lexus  Lotus  Maserati  Mazda  McLaren  Mercedes-Benz  Mini
Mitsubishi  Nissan  Opel  Pagani  Peugeot  Porsche  Renault  Seat  Skoda  Smart  SsangYong  Subaru  Suzuki  Toyota  Volkswagen  Volvo

Zacznij nowy temat  Dodaj odpowiedź w tym wątku

Regulacja wolnych obrotów

Moderowane przez: Biały, thaniel
 Forum » LPG, CNG, Autogaz Forum » Regulacja wolnych obrotów
 « Starszy wątek | Nowszy wątek »
Szukaj na forum: 

Sortuj posty wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wyświetlony od najstarszych postów <<
 Autor
 Regulacja wolnych obrotów 
jbl

FAVORITA
Polska

2005-07-05 15:37:39^

Witam serdecznie i prosze o pomoc ! Mam favorite na gażniku z LPG I zastanawiam sie jak wyregulować wolne obroty bo pokręciłem na parowniku i na przepustnicy czy pokręcić plastikową srubką ma parowniku i ustawić maksymalne obroty a potem na przepustnicy zjechać do żądanych czy kombinować odwrotnie zjechać na parowniku do minimum i podkręcać na przepustnicy (otwierać ją) i tak wyregulować jak lepiej aby dużo nie paliła i nie gasła na zakrętach? prosze o wskazówki , z góry dziękuje

2005-07-13 14:54

linki sponsorowane
 2014-08-30 12:08:30

2014-08-30 12:08 
maciekk1977

Skoda Favorit 135L
białystok

2005-07-07 16:53:05^

czesc.najpierw ustaw wolne obroty na benzynce(ja mam ok950-1000) po przez regulacje przepustnica(tylko na rozgrzanym silniku) a po tym ustawisz obroty na gazie przez pokrecenie tym plastikowym pokretlem na parowniku.przejedz sie i po zatrzymaniu odzczekaj chwilke az sie obroty ustabilizuja(na poczatku moga byc ciut wyzsze)i dokonac korekty.ja metoda prob i bledow probowalem regulowac swoja favorcie i ten sposob jest najlepszy dla niej.spalanie tylko miasto 9,5-10/100 tylko trasa8-8,5/100.udanych regulacji zycze

2007-01-09 13:41

jbl

FAVORITA
Polska

2005-07-07 23:10:07^

i tak właśnie zrobiłem A apropo jeśli masz favorite to kombinowałeś coś z dolotem powietrza? Ja mam założoną plastikową nakrętke z pianki do okien z wyciętym otworem wielkości 5zł na rure dolotu powietrza bo bez tego nie mogła sie pozbierać no i wywaliłem tą rure z pod blachy na kolektorze?

2005-07-13 14:54

Forum » LPG, CNG, Autogaz Forum » Regulacja wolnych obrotów
 « Starszy wątek | Nowszy wątek »

strona głównaredakcjaforum samochodowekontakt z namireklama

wiadomości motoryzacyjne - cennik nowych samochodów - autogaleria - opinie o samochodach
Copyright © 1999-2014 MotoNews.pl
Warunki korzystania z serwisu