Deska rodzielcza 127

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam che przelozyc od fiata 127 z obrotomierzem deske do pandy czy ktos by mi zrobil z bliska takiej deski rozdzielczej i wyslal mi na miala ? Che zobaczyc czy ladna jest bo nigdzie nie moge znalesc zdjecia

O to moj Mail pierdek@epf.pl

Pozdrawiam i zzgory bardzo dziekuje
  
 
nikt mi nie pomoze ??
  
 
Od mk2 czy od mk3, w obu byly deski z obrotomierzem (w niektorych wersjach).

  
 
Mam z MkIII ostatni model ale na zdjecia bedziesz musial troche poczekac
  
 
A MK1 nie byłaby ładniejsza??:>
  
 
odgrzeje troszeczke tego kotleta , szukam 127p mk1 do remontu i zastanawiam się co to za deska w tym siedzi , http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2611095 bardzo prosze o szybka odpowiedz .
  
 
Jest to decha z 127 mk2 z szybkościomierzem z mk1.
  
 
Witam Poznaniaka.
Deska jest z 127 mk2 sport, z tym że prędkościomierz jest raczej z mk1.
Gdybyś go kupił, to jestem chętny na zegary. Do mojej mk2 jak znalazł

  
 
czyli jest to pełnowartościowe mk1 z deską z mk2 ?? bo szukam mk1 ale w miare kompletne



janas czy ty mieszkasz przy malcie ?? chyba znam koleszke z twojego bloku bo zadko widze FLa z metalowymi zderzakami

[ wiadomość edytowana przez: jugo500 dnia 2007-04-23 23:56:53 ]
  
 
No chyba jest w miarę kompletne. Lusterka są plastiki zamiast chromowanych. Generalnie niech się wypowiedzą mądrzejsi ode mnie.
Ogólny stan nie jest zachęcający jak dla mnie.

Tak, mieszkam przy Malcie. Na pierwszym zdjęciu w moim profilu widać ten nowy blok, który stoi na przeciwko mojego.
  
 
a ja mam pytanie troche w i poza temat, drzaca strzalka predkosciomierza to klopot z linka, bo pojawilo sie to u mnie po ostatnim odkreceniu i lekkim wyjeciu deski aby wymienic zarowke
  
 
Odgrzeję kotleta i zapytam w sprawie deski rozdzielczej, a w zasadzie sterowania nawiewem.

Ile jest stopni nawiewu, tzn. prędkości dmuchawy? Jeden czy dwa?
  
 
jeden. przełacznik działa zero/jedynkowo.


[ wiadomość edytowana przez: MCQUEEN dnia 2014-03-23 22:45:12 ]