MOTORYZACYJNE życie Krakowa... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Fajnie było
Pozdro
  
 
fajnieeee bylo
  
 
pierwszy spot a mi nie udało się dotrzeć... wrrr....
  
 
miting bardzo udany. oby takich wiecej i oby bylo ans wiecej. pozdro
  
 
Cytat:
2005-07-31 21:37:18, dyzio pisze:
pierwszy spot a mi nie udało się dotrzeć... wrrr....



nie taki znow pierwszy i napewno nie ostatni wiec bedziesz mial jeszcze okazje dotrzec ))
  
 
  
 
Cytat:
2005-08-01 00:11:33, -maly- pisze:




Nie łam się dzieciak
Następnym razem będziesz
  
 
ja niestety tez nie dotarlem - innym razem sie zjawie
  
 
ja na nastepnym tez postaram sie byc :]
narazie wraz z padaką siedzimy w zakopcu i wqrwiamy górali
ludzie chyba zadko tu maluchy widuja bo co jade to gapią sie jak na pojeba ciekawe czemu
  
 
Cytat:
2005-08-01 09:34:01, 3zeR_MDS pisze:
bo co jade to gapią sie jak na pojeba ciekawe czemu


mowisz... hmmm to ciekawe


[ wiadomość edytowana przez: SzymonX dnia 2005-08-01 18:21:21 ]
  
 
Przepraszam ze sie wtrace do Was ale chcialem sie dowiedziec ile osob bedzie teraz w ta niedziele na kreciolku ktory ma sie odbyc chyba na zajezdni w razie czegos dajcie wiecej info bo ja bym sie wybral chetnie
  
 
Cytat:
2005-08-02 09:32:09, rallyman pisze:
Przepraszam ze sie wtrace do Was ale chcialem sie dowiedziec ile osob bedzie teraz w ta niedziele na kreciolku ktory ma sie odbyc chyba na zajezdni w razie czegos dajcie wiecej info bo ja bym sie wybral chetnie




jak znajde chwile czasu to wpadne na oglądare
  
 
7 sierpnia
  
 
maly zazucil propozycje, kto chetny? moze sie spotkamy tydzien przed sosina com? (przy okazji kto by mnie ew zabral na zajezdnie bo w ten weekend bede bezbenzynowo zyl )
  
 
niewiem czy ja niepojade foty porobic jesli bym jechal zabiore cie szymonku!
  
 
ja tez raczej zawitam czy wystartuje hmmmmm raczej nie bo chce calo dojechac nad sosinie poza tym kasy brak i kasku wiec na rzie podziekuje i bede kibicowal
  
 
oki

ja bym sie chętnie zjawił na nastepnym spotkaniu, jeśli dobrze licze to będzie 14 sierpień a o ktorej godzinie?? Ktos pisal ze sie ludzie ogladają. heh jak mojego storczyka zobaczą to padną, najbardziej laciaty k-shell w kraku.
  
 
14 sierpien jestemy na zlocie nad sosina. na glownym forum przeczytasz o tym, jest tam watek przyklejony. zlot jest otwraty wiec mozesz jechac i ty tam jest wszystko napisane.

pozdro
  
 
Cytat:
2005-08-05 10:12:20, goorek pisze:
14 sierpien jestemy na zlocie nad sosina. na glownym forum przeczytasz o tym, jest tam watek przyklejony. zlot jest otwraty wiec mozesz jechac i ty tam jest wszystko napisane. pozdro



ale nie widze problemu coby osoby ktore nie jada zrobily spota pod galeria tak jak wypada 14tego..?
  
 
Cytat:
2005-08-05 16:16:16, SzymonX pisze:
ale nie widze problemu coby osoby ktore nie jada zrobily spota pod galeria tak jak wypada 14tego..?


nie no proste ze faktyczne