MOTORYZACYJNE życie Krakowa... - Strona 107

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a gdzie ?
  
 
Na lipowej? chyba
  
 
Na lipowej pod muzeum.
Tytuł strony
  
 
24 września jest 11 lat od zakończenia produkcji malucha , moze byśmy sie spotkali gdzieś??
  
 
ja bym wpadł


ale auto nie gotowe
  
 
Ja się pisze
  
 
Szukam mechanika w Krakowie któremu się chce (niby nic a jednak w dzisiejszym czasie coś ). Wymiana pompy wspomagania w Passacie.
Polecicie kogoś ?
  
 
STRONA popatrz sobie, w prawdzie nie w Krakowie tylko niedaleko od Krakowa ale za to solidnie i tanio. Bardzo ci nasz Warsztat polecam.
  
 
Pany, skąd odjeżdżają busy z Krakowa do Katowic?
Bo jutro muszę skorzystać z takiego transportu i nie wiem na jakiej ulicy ma mnie znajomek wysadzić.
  
 
Spod R.D.A na tyłach Galeri Krakowskiej, tam gdzie jest dworzec autobusowy.

Jeżdżą co godzine i zatrzymują się jeszcze po drodze na przystanku autobusowym na Czarnowiejskiej na przeciewko miasteczka studenckiego.
  
 
Na twarzksiążce wyczytałem że zamykają klub Aloha , szkoda cholera jasna , gdzie teraz będę pożyczał taka ładną zapalniczkę

Dla niewtajemniczonych odbyło się tam jedno z większych,klubowych,niemotoryzacyjnych spotkań Furiatowej społeczności ...
Dawne czasy...
  
 
No szkoda Aloha, szkoda, niejedna impreze tam przezylem, chociaz nie kazda dobrze pamietam
  
 
niestety z dniem 15.12.2012 roku w Aloha odbyła sie ostatnia impreza .. Lokal został zamknięty... aczkolwiek jest cień szansy ze kiedyś może będzie reaktywacja....
  
 
Dzisiaj w kochanowie kolo krk będzie motopiknik, będzie kilku furiatow. Wystawiając stare auto wjazd jest za free. Zachęcam.

  
 
W sobotę (po południu/wieczorem) odbędzie się impreza "powrót do przeszłości" , ktoś z Was się wybiera?
My będziemy fiatem wypełnionym po brzegi członkami załogi

powrot do przeszlosci
  
 
Panowie - szukam w okolicach Krakowa, Wieliczki, Niepołomic kumatego blacharza i lakiernika.
125p do małych poprawek i przelakierowania.
Możecie kogoś polecić?
  
 
blacharz za zielonkami pasuje? mojego fiata przygotowywał oraz składał omege po wypadku. Lakiernika mam fajnego w Krakowie tyle ze terminy ma spore. Jak jesteś zainteresowany to sie odezwij.


[ wiadomość edytowana przez: bimber1 dnia 2015-01-21 21:47:30 ]
  
 
Powiedzcie mi czy w najbliższym czasie organizuje się w Małopolsce jakaś impreza typu KJS? Gdzie szukać takich informacji?
  
 
Dobry!


może by tak jakis mały spocik jutro ??? jacyś chętni ? np parking pod Krokusem o 12 ??

  
 
Cytat:
2015-02-02 23:11:13, wicekdw pisze:
Powiedzcie mi czy w najbliższym czasie organizuje się w Małopolsce jakaś impreza typu KJS? Gdzie szukać takich informacji?



http://www.siescigam.pl/