MOTORYZACYJNE życie Krakowa... - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
niestety z przyczyn niezaleznych ode mnie nie bedzie mnie na kreciole
  
 
bylo fajnie heh czekam na fotki :]
  
 
już w domku było super dużo furius ludzi sie najechalo miodzio fotki powklejam puzniej! pozdrwiam
  
 
no wlasnie jak bylo na kr rally?? dajcie fotexy?? nie dalem rady bo umieralem po wczorajszuym trenowaniu przed sosina))))
  
 
no to widze ze wszyscy renujemy dość obficie !!!! furiatów było troche wogule sympatyczna imprezka !! a to kilka foteksow niema ich duzo bo niechcąco mi sie skasowalo ''troszke'' zdjec:
























[ wiadomość edytowana przez: PitusK dnia 2005-08-07 18:42:44 ]
  
 


Cytat:

2005-08-07 18:36:51, PitusK pisze:


to jeden z elementów treniingu przed sosiną??

[ wiadomość edytowana przez: -maly- dnia 2005-08-07 19:06:42 ]
  
 
A JAK TRZEBA TRENOWAĆ HEHEHE Mam nadzieje, że ty równierz trenujesz co Mały?
  
 
co to za wyszczegulnianie takich fotek co nie powinny sie tu znalezc ? mialem ciezka noc (oczywiscie nie pilem coby nie bylo... )
  
 
czopus musiał sobie poprawić pałe nie wiem o co wam chodzi
  
 
Frizerku zmiażdżyłeś

Szymon jak niepowinny hehe przeż to Furius spot czyż nie tak???


[ wiadomość edytowana przez: PitusK dnia 2005-08-07 20:22:39 ]
  
 
ile razy patrze na to zdjecie to mi sie smiac chce LOL
  
 
imprezka spoko.jednak zajezdnia to jest zajezdnia.troszke mniej ludzi niz zwykle ale mi sie podobalo.no i pogadalem z czopusiem i reszta
  
 
Cytat:
2005-08-07 23:30:20, Poochaty pisze:
imprezka spoko.jednak zajezdnia to jest zajezdnia.troszke mniej ludzi niz zwykle ale mi sie podobalo.no i pogadalem z czopusiem i reszta


ty chujku do mnie nie podszedles........
  
 
Cytat:
2005-08-07 20:21:12, PitusK pisze:
Frizerku zmiażdżyłeś


szkoda ze tylko tak moge....wolalbym na trasie, ale jak narazie kasa ani pewne inne sprawy nie puszczaja. mam nadzieje ze chociaz ANWA wypali :/
  
 
Cytat:
imprezka spoko.jednak zajezdnia to jest zajezdnia.troszke mniej ludzi niz zwykle ale mi sie podobalo.no i pogadalem z czopusiem i reszta



A ty byłeś?? niewidzaiłem cie
  
 
ja też się postaram być
  
 
co wy na spotkano w ta niedziele?? rozdalbym to co mam rozdac wszystkim ktorzy jeszcz tego nie maja.
pozdro
  
 
hem hem hem.....rozkminie ten motyff tylko nie wiem czy dojechac bede mial jak
  
 
zgodnie z harmonogramem spodkanie wypada za tydzien...moze trzymajmy sie tego bo znowu sie balagan narobi...
  
 
ej a nie mozemy sie spotykac co tydzien? wiem ze co innego ustalilismy ale....