[126p]Farbowanie mojej 903

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jako ze czesc mechaniczna z grubsza zamknieta - czas na czesc blacharska. o to pierwsze fotosy z czesci lakierniczej.











[ wiadomość edytowana przez: Pat_kdb dnia 2005-07-28 00:54:41 ]

[ wiadomość edytowana przez: CEHU dnia 2007-12-29 16:24:06 ]
  
 
lakier kameleon
  
 
a pstryczka w nos niechcesz?
  
 
brawo ze wyjąłeś instalacje elektr. przynajmniej porządnie to bedzie..
  
 
a zbiorniczek na płyn hamulcowy i przewody od niego to co ?... już nie dokładnie będzie pomalowane

nie no ładnie ładnie
jaki kolorek budy będzie ?
  
 
Ty gościu odpuść to malowanie, bo to ja mam dupy na wybrzeżeu na fure wyrywać. No chyba się obraże!!!!!!
  
 
Cytat:
2005-07-28 01:39:46, Jesion128 pisze:
Ty gościu odpuść to malowanie, bo to ja mam dupy na wybrzeżeu na fure wyrywać. No chyba się obraże!!!!!!


dupy z wybrzeza sa zarezerwowane dla mnie. Ale o tym przekonasz sie dopiero po tym, jak podniesiesz szczeke z podlogi po obejrzeniu fotek Racionga, gdy juz bedzie po lakierze Twoja fura nawet nei ma metalica ;P
  
 
calosc prac robi Mp_rally. Autko jest 66 km odemnie. Wybieram sie w sobote tam zrobic swoje fotki. Zbiorbnik pewnie bedzie nierozpinany o ile da sie psiknac porzadnie bez jego zdejmowania. na razie chlopaki oszpachlowywuja cala zewnetrzna powierzchnie. Dałem maluszkowi drugie życie.. zobaczymy na jak dlugo
  
 
No piknie coraz lepiej sie prezentuje.
Na pewno na swiatlach nie jednego zdenerwuje
  
 
  
 
" It has began !!!!"
(Mortal Kombat)

Świetnie, coraz dalej i coraz lepiej. Ale te dziury w tylnej półce to od "umcyka" ??
  
 
Oby tak dalej! Dobrze to wygląda
...a co Ci sie stało w półke?
  
 
czyli co juz jest lans bałns i cip tuning?
  
 
ehe. swego czasu napedzaly tam ostro 4 glosniki. niwiem czy to zostawiac - czy zakryc na stale. pomysli sie.

a ty Zoltar niezazdrosc co??;p
  
 
nie nie, ja tylko pytam
  
 
e autko dopiero skladam po powrocie z Mielna. poki co zap..od rana do wieczora zebyt zarobic na tO
  
 
A propo dukatów ile cię ta zabawa zyniosła z grubsza...dżentelmeni nie gadaja i piniondzach ale nie oszukujmy się
  
 
tzn ile koszt lakierowania?
  
 
Cytat:
2005-07-28 20:31:10, Pat_kdb pisze:
tzn ile koszt lakierowania?



ogólnie całość
  
 
liczylem wsio jak dochodzilo do 4.000 (czesci- robota - koszta paliwa - zakupu - przesylek) ... pozniej sieprzerazilem i nielicze dalej....