KONTROLKI

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanie jakie kontrolki na desce rozdzielczej powinny sie swiecic po przekreceniu kluczyka??Jest to BMW E-36!Dzieki za odpowiedz!
  
 
Regulacji świateł (góra/dół), wszystkie przyciski które masz na desce, pokrętła (klimy - ciepłe/zimne, zakres I-IV nadmuchu, zakres miejscowy (nogi, szyba itd). Oprócz tego świecić się powinny przyciski: klimy, obiegu zamkniętego, ogrzewania szyby.
U góry sterowanie szyberdachem (elektryczne), na dole sterowanie elektryką szyb, oraz awarie.
z tego co pamiętam to wsio.
A czy zalączanie świateł i halogenów też jest podświetlane???? Ja mam u siebie takie stare dźwignie które trzeba pociągnąc do siebie, ale nie mam podświetlenia.
hejka
  
 
Cjanek, Kubajo chodziło raczej o zapaljące się kontrolki a nie przyciski/włączniki... pzdr
  
 
Cytat:
2005-08-05 10:14:56, cjanek pisze:
Regulacji świateł (góra/dół), wszystkie przyciski które masz na desce, pokrętła (klimy - ciepłe/zimne, zakres I-IV nadmuchu, zakres miejscowy (nogi, szyba itd). Oprócz tego świecić się powinny przyciski: klimy, obiegu zamkniętego, ogrzewania szyby. U góry sterowanie szyberdachem (elektryczne), na dole sterowanie elektryką szyb, oraz awarie. z tego co pamiętam to wsio. A czy zalączanie świateł i halogenów też jest podświetlane???? Ja mam u siebie takie stare dźwignie które trzeba pociągnąc do siebie, ale nie mam podświetlenia. hejka



nie chce się wtracać, ale może autorowi chodziło o tablice zegarów i kontrolki na niej świecące, anie wszystko co się świeci
  
 
To może się podczepię do tego tematu.

Zapaliła mi się inspekcja, a zgasły wszystkie diody, czy to normalne.
-Czerwona też nie świeci.

  
 
Cytat:
Zapaliła mi się inspekcja, a zgasły wszystkie diody, czy to normalne.

Tak to normalne.
  
 
Dobra, już dobra chłopaki, wybaczcie mi to niezrozumienie.
Słowo pisane nie zawsze znajduje swoją sentencję u odbiorcy...
Na pewno kontrolka air bagów, abs przez moment, oil... cdn.
  
 
zapomnieliście o najważniejszej kontrolce. w prawdziwej beemce zawsze powinna się świecić kontrolka od rezerwy paliwa
pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-08-05 15:38:54, MARCIN_RADOM pisze:
zapomnieliście o najważniejszej kontrolce. w prawdziwej beemce zawsze powinna się świecić kontrolka od rezerwy paliwa pozdrawiam


Marcinie zapomniałeś dodac że w większości zagazowanych Beemkach!
  
 
Cytat:
2005-08-05 15:42:39, cjanek pisze:
Marcinie zapomniałeś dodac że w większości zagazowanych Beemkach!



czy ja wiem? ja nie mam gazu a tez sie czasem zapala ta kontrolka przynajmniej jeszcze ze 3 miesiace temu sie zapalala teraz jakos nie miala okazji ;]
  
 
A wiec jak chlopaki, napiszecie jakie jeszcze powinny sie swiecic kontrolki po przekreceniu kluczyka??i ogolnie jakie tam powinny swiecic.Bo mi swieca tylko swiatla przeciwmgielne przod/tyl, abs, poduszka, pasy, reczny,swiatla drogowe, olej i chyba tyle. Czy sa jeszcze jakies o ktorych nie wiem??
  
 
Cytat:
2005-08-26 11:44:41, kubajo pisze:
A wiec jak chlopaki, napiszecie jakie jeszcze powinny sie swiecic kontrolki po przekreceniu kluczyka??i ogolnie jakie tam powinny swiecic.Bo mi swieca tylko swiatla przeciwmgielne przod/tyl, abs, poduszka, pasy, reczny,swiatla drogowe, olej i chyba tyle. Czy sa jeszcze jakies o ktorych nie wiem??



rezerwa; temperatura;akumlator (pasy;poduszka;światła jeśli są wyłączone mi nie świecą) mam e-36 316i 93r
  
 
A co powinno się świecić po przekręceniu kluczyka w E34 524TD z89 roku???
  
 
w 524 td powinna się palić abs, akumulator, świece żarowe, olej, kontrolka wtrysków a po zgaśnięciu kontrolki od świec żarowych zielona strzałka oznaczająca że samochód jest gotowy do rozruchu.
  
 
Cytat:
2006-11-29 21:06:19, hil pisze:
w 524 td powinna się palić abs, akumulator, świece żarowe, olej, kontrolka wtrysków a po zgaśnięciu kontrolki od świec żarowych zielona strzałka oznaczająca że samochód jest gotowy do rozruchu.


czyli rezerwa zapala się dopiero przy faktycznej rezerwie w baku?