Termometr w E34

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Ostatnio po paru godzinach jazdy uslyszalem sygnal gongu pod kierownica i termometr zacza wskazywac zero stopni celsjusza (realnie bylo ok. 26), temperatura zaczela sie zmieniac co 0,5 stopnia tak powiedzmy co 10 sek i po dojsciu wartosci do ok 13 stopni znowu sygnal gongu i wyzerowanie termometru i znowu zmiana co 0,5 stopnia. Tak juz dzieje sie drugi dzien, czemu?. Jak nastawic zeby termometr wskazywal realna temp?
  
 
u mnie bylo ciekawiej bo wczoraj pokazał mi -30,trzeba wyciągnąc czujnik temp.i przeczyścić styki bo mogły przyśniedziec.U mnie to było przyczyną.
  
 
ja mam caly czas -30.
Powiedzcie mi gdzie znajde czujnik.No i jaki gong, u mnie go chyba nie ma bo nawet jak zostawiam na swiatlach to mam cisze.
W ktorym jest on dokladnie miejscu?
  
 
ludziska gdzie go dokładnie szukać.Jak leci wiązka?
  
 
a mi pokazuje realną temp..nawet chyba do +40 w upały..teraz wieczorkiem 2,3,4 stopnie C.tak więc bardzo dobrze, autko z 90 r..ma swoje lata ale bez zarzutu
  
 
Cytat:
2006-12-01 01:59:47, kosmat pisze:
a mi pokazuje realną temp..nawet chyba do +40 w upały..teraz wieczorkiem 2,3,4 stopnie C.tak więc bardzo dobrze, autko z 90 r..ma swoje lata ale bez zarzutu


A wiesz jak przebiega wiązka od czujnika bo nie mogę go u siebie zlokalizować?