Wolny temat - czyli pogaduchy o niczym ;) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja chyba wprowadzę to u siebie dla kolegów
Ta "chołota" [ ] gorsza od obcych
  
 
Tuning w najlepszym wydaniu

  
 
a tak wogole to czy ja pobrałem mysto od załorzyciela tego postu..za zaporzyczenie nazwy i idei watku???
  
 
Zalogowani na forum (1):
(tylko Peugeot Forum LTD) mwarchalowski
  
 
Zalogowani na forum (6):
(tylko Peugeot Forum LTD) adasco


i sie opitala.....
  
 
Zalogowani na forum (5):
(tylko Peugeot Forum LTD) adasco - arsen - dcnt - kz61 - Leszek_Gdynia

po uj tu siedzicie skoro nic nie piszecie ..zeby kierwa cokolwiek to nie..ale jak ktos cos napisze to zaraz ze "kaszana" bzdura itd. a samemu cos spłodzic to ni uja co? buraki!
  
 
Zalogowani na forum (6):
(tylko Peugeot Forum LTD) arsen - dcnt - Focus - jackrally - Leszek_Gdynia - mwarchalowski
ja cos skrobie a wy?
  
 
Zalogowani na forum (2):
(tylko Peugeot Forum LTD) arsen - Focus


ale sie ludziska czegos wystraszyly... To i ja uciekam
  
 
Cytat:
2005-12-22 21:25:17, Focus pisze:
ja cos skrobie a wy?

bo Ty nie jestes od nich...
  
 
od nich tzn z lkp? a wogole z jakiej racji maja oni status klubowicza? co?? Adasco??
  
 
Cytat:
2005-12-22 21:31:06, Focus pisze:
od nich tzn z lkp? a wogole z jakiej racji maja oni status klubowicza? co?? Adasco??

maja chyba w sumie tylko sympatyka ale własnie przez adasco.. ale coz byłem w lkp ponad rok w sumie prawie dwalbo i dawa nie pamietam..i jak ich tu (nie wwszystkich) wpuscic..to ja piedole...
  
 
maja sympatyka, bo im dalem.
Chocby z tej racji, ze znam ich dlugo.
Arsen, z niektorymi z nich BUDOWALEM LKP, a ciebie to znam niecaly rok. Wiec nie porownuj tych spraw.
Sympatyk= taki, ktory chce czasem niezobowiazujaco pogadac na innym forum.
Czy np. Dexter czy Mariusz w czyms komus tu szkodza?
Po to jest kategoria sympatyka, by odroznic takich kolesiow od pelnoprawnych forumowiczow. Znasz kogos Focus, z tych tu piszacych? Chcesz dac komus sympatyka? Mowisz - i masz.
Na pewno o tym nie decyduje Arsen.
  
 
Cytat:
2005-12-22 22:26:51, adasco pisze:
m a ciebie to znam niecaly rok


data rejestracji: 2004-05-28 (574 dni na forum)

te pani redaktor .. cyfry ponoc nie kłamia...
  
 
no to dwa lata. Niewielka roznica...
Niektorych z LKP znam 1500 dni...
  
 
Cytat:
2005-12-22 22:43:32, adasco pisze:
no to dwa lata. Niewielka roznica... Niektorych z LKP znam 1500 dni...

no i?
  
 
i kto jaki status ma - to moja decyzja i EOT. Dotarlo Arsen?
  
 
Cytat:
2005-12-22 23:11:58, adasco pisze:
i kto jaki status ma - to moja decyzja i EOT. Dotarlo Arsen?

i do czego to było?
  
 
Cytat:
2005-12-22 22:26:51, adasco pisze:
maja sympatyka, bo im dalem. Chocby z tej racji, ze znam ich dlugo. Arsen, z niektorymi z nich BUDOWALEM LKP, a ciebie to znam niecaly rok. Wiec nie porownuj tych spraw. Sympatyk= taki, ktory chce czasem niezobowiazujaco pogadac na innym forum. Czy np. Dexter czy Mariusz w czyms komus tu szkodza? Po to jest kategoria sympatyka, by odroznic takich kolesiow od pelnoprawnych forumowiczow. Znasz kogos Focus, z tych tu piszacych? Chcesz dac komus sympatyka? Mowisz - i masz. Na pewno o tym nie decyduje Arsen.


no offence adasco mi chodzilo o statusy dla tych "zlych" ludzi z lkp o tych co taki bajzel tu zrobili
  
 
oni nie sa zli....zapewniam. maja tylko lekko spaczone poczucie humoru. Ale jak komus rdza samochod je szybciej, niz on sam jedzie... to tak bywa
  
 
Cytat:
2005-12-22 23:54:30, adasco pisze:
oni nie sa zli....zapewniam. maja tylko lekko spaczone poczucie humoru. Ale jak komus rdza samochod je szybciej, niz on sam jedzie... to tak bywa

moja łada jezdziła szybciej od puga..ale pug ma zjebany chyba gaznik ale uj rdza jej nie zarła! (nie pisze o czerwonej )