[getz] spec od rys / wwa / WAZNE !

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pieknego styczniowego dnia odkrylem (w zasadzie wczoraj) ze jakis typ (palant idiiota debil i tu lista nieskonczona wrzutow) zarysowal mi samochod jakims kluczem albo innym gownem

fotki ponizej






gleboka rana
ze znajomym probowalismy to jakis zarobic pasta polerska ale nic nie dalo bo jest za gleboko

takze potrzebuje jakiegos kontaktu do punktu ktory zajmuje sie czyms takim jak magiczne pozbywanie sie tego typu rys
oczywiscie w warszawie lub w okolicach

wielkie dzieki
jak zobaczycie kogos kto tak rysuje samochody to skopcie mu dupe w moim imieniu !
  
 
Współczuje, kumplowi zarysowali ostatnio bemke,też jacyś idioci ja nie rozumie takich baranów itp. itd. niech sobie w domu ściany porysuje albo najlepiej ten swój pusty łeb, mnie jakiś idiota chodził po aucie jak byłem na interwencji w knajpie powgniatał maske i dach.Szkoda że nie było mnie przy aucie już ja bym po nim pochodził no ale już się z tym pogodziłem trudno trzeba zacisnąć zęby i jeździć dalej.
  
 
nikt nie zna zadnego punktu ?!?
  
 
ja mam taka sama niestety przez prawe przednie i tylnie drzwi..i tez sie nie da tego domowymi sposobami zlikwidowac..ja to odbieram tak..40% to nuda jakis matolow..a 60% to robota "zolnierzykow gnoji" wynajetych przez parkingi strzezone zeby zachecic do wykupienia u nich abonamentu miesiecznego na parking..
  
 
Ja znam:


Połaski ASO Hyundai
ul. Zagójska 9
04-160 Warszawa
tel. (0-22) 870 35 45
fax (0-22) 870 35 45
leszekp4@wp.pl

Robiłem u nich już ryski na lakierze i mojego getza po tym jak jakaś gapa wjechała mi na światłach w tyłek. Polecił mi ich jeden znajomy który warsztat zna od dawna. W balcharce są dobrzy