MAGNAT POWER BULL 3000

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w tytule MAGNAT POWER BULL 3000 .......... co byście proponowali z tym zrobić, jest to sam głośniczek, o średnicy 30 cm i mocy rms 300 watt
w jaką to skrzynie władowac ma ktoś może jakiś pomysł, lepiej zamknięta czy z reflexami??
a moze ma ktoś za was taki głośniczek zabudowany
czekam na posty
pozdro
  
 
nieznam sie na tym kompletnie ściagnołem jakiś programik i on cos tam robi ale ja i tak niewiem o co chodzi....
bardzo prosze o pomoc, chyba wkońcu jest od tego forum...

wyczytałem na jednej stronie że wszystko jest ważne nawet umieszczenie rurki i jej długość niewspominajać o tym ze umieszczenie głośnika też jest ważne, powiedzcie mi czy to prawda??

chcem zamówić sobie skrzynie na allegro, dogadałem sie z klijętem ze mi zrobi skrzynie za 70 pln ale jak mam juz płacić to chcem wiedzieć czy to bedzie dobrze, on robi skrzynie z 2 wylotami o średnicy 102mm niewiem czy to niebedzie zadużó dla mojego głośnika dlatego bardzo prosze o pomoc...


pod tym linkiem są parametry mojego głośnika
http://www.mobilaudio.ru/show1.php?num=5650
czy mógłby mi ktoś to obliczyć??

bede bardzo wdzięczny i zawsze w jakiś sposób odwdziecze sie....

pozdrawiam i oczekuje pomocy



  
 
dobra wszystko już mam skrzynia 54,5 litra, rurka 30 cm o średnicy 10 cm umieszczona na bocznej ściance wzgledem do frontu do głośnika, ygłuszczenie materiałąmi i wełną mineralną, płyta z PDF-u minimum 18 mm........


no i teraz mały problem......kto by mi to wykonał??
może wkońcu ktoś odezwie sie na tym forum??
  
 
tylko jak wygluszasz to pamietaj ze to musisz zrobic bardzo dokladnie . I jak juz wszystko podlaczysz to daj znac jak to gra
  
 
dokładnie w sęsie.......?????????


znać napewno dam, tylko teraz od rana siedzie i poszukuje kogoś kto by mi wykonał skrzynie....
  
 
ja mam ten model magnata i mam go w walcu 49l z 2bass reflexami 7cm srednicy o ile dobrze pamietam. Ale ja osobiscie uwazam ze otwrtych ubudow nie ma co wygluszac z tego wzgledu ze ta fala co przez rurke ma wyleciec sie znacznie spowolni bo jak zapewne wiadomo wygluszenie spowalnia fale i bass moze byc opozniony i zamulony. Pozdroweczki