Tanie oktany w krakowie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wszyscy forumowicze na pewno widzą te kosmiczne ceny paliwa.

Dla krakowiaków mam miłą wiadomość
Jadąc aleją 29 listopada w stronę Warszawy, przejeżdżacie pod estakadą na opolskiej, mijacie skrzyżowanie z Dobrego pasterza i kierujecie się dalej prosto. Na następnym skrzyżowaniu jedziecie prosto tj. dalej w stronę Warszawy, jest tam wiadukt kolejowy a jakieś 100 m dalej następny. Pomiędzy nimi (wiaduktami) po prawej stronie jest malutka stacyjka która nie ma żadnej nazwy(???).

Uniwersalna (!!!) kosztuje tam 4.09 zł. Jakość? Dobra – tankuje tam od ponad tygodnia i nie czuję żadnej różnicy w mocy silnika, nie ma też innych objawów które powodują chrzczone oktany. W dodatku cena utrzymuje się na tym poziomie od jakiś 10 dni mimo, że inne stacje podniosły ceny.

Dla tych którzy tankują bezołowiówkę polecam firmową stację Carrefura na Czyżynach. PB 95 w cenie 4.09 (informacja sprzed 2 dni)

Jeżeli macie jakieś swoje zaufane stacje z rozsądnymi cenami, podzielcie się informacjami i cenami
  
 
taaaa....a obie stacje sa 10 km ode mnie.poza tym 4.25 a 4.09 to mnie naprawde nie zadowala.gdyby kosztowala 370 to bym mogl po nia jechac...
  
 
hehehehe znam tą stacje oni chszczą więcej niz ksiądz w kosciele no ale benzyna faktycznie moze byc... nawet auto jedzie ale do silnikow z wtryskiem to raczej bym na BP lał
  
 
ale na CAREFURZE nie ma tragedii jesli chodzi o paliwo !a parwda jest taka ze oszukuja wszedzie tylko na niektorych troche mniej!!!hehe
  
 
a na stacji kolo m1 samoobslugowej neste czy nestle czy jakos tak jest duzo taniej. nie powiem wam ile bo ja na lpg niestety jezdze ale cos kolo 40-50 gr na litrze z tego co kojarze z przed jakiegos czasu.

  
 
ta stacja na wylocie 29-go listopada była opisana kiedyś w gazecie że tam największy syf sprzedają
  
 
Cytat:
2005-07-22 11:56:22, lukaszc pisze:
ta stacja na wylocie 29-go listopada była opisana kiedyś w gazecie że tam największy syf sprzedają



A to nie chodzilo o stacje CPN przy zjezdzie z estakady na 29 listopada, przed cmentarzem rakowickim? Bo ten CPN wpadl na pierwszej kontroli w malopolsce i bylo o tym glosno...
  
 
Gliwice 4.05 na firmowych (Shell, esso), chrzczone 3,99
  
 
Cytat:
2005-07-22 12:01:04, yapko pisze:
A to nie chodzilo o stacje CPN przy zjezdzie z estakady na 29 listopada, przed cmentarzem rakowickim? Bo ten CPN wpadl na pierwszej kontroli w malopolsce i bylo o tym glosno...



właśnie jedna z tych przyłapanych stacji była ta miedzy wiaduktami
  
 
To ja jeszcze moge umiarkowanie polecic (ale glowa nie recze ) stacyjke "Megstar" kolo betoniarni nad wisla, niedaleko kowala na Dekerta (miedy dabiem a mostem kotlarskim). Diesel ok 3,70, U95 - 4,07, gaz 1,69 - tankowalem tam astre przez kilka miesiecy i nie bylo roznicy miedzy tym paliwem a BP w przejechanych kilometrach i osiagach.
  
 
Kurcze Wy takpiszecie o tych tanich paliwach na stacjach "Kogucik"
Dzisiaj wlasnie wracam od kumpla ktory pracowal na takiej stacji (podkreslam PRACOWAL):
W styczniu wpadla kontrola i zaczeli sprawdzac caly interes i skonczyli dopiero w kwitniu Okazalo sie ze benzyna nie spelniala swych warunkow nio i jeszcze duzo duzo innych rzeczy...
Stacje zamkneli i wladowali kare w wysokosci Uwaga :
5mln pln
Kurcze a jeszcze wczoraj podawano ze rekord polskiej stacji benzynowej to 85% wody w benzynie
  
 
Zobaczcie dobaku.pl
Sa tam wszystkie stacje w Krakowie razem z cenami i przy okazji calkiem przyzwoita mapa Krakowa

P.S. Tankuje zarowno diesla jak i Pb na Neste i jestem bardzo zadowolony. Przy czym neste obok M1 jest znacznie tansze niz to na kobierzynskiej.
  
 
Polecam ESSO tankuję tam od dłuższego czasu autko na wtrysku i nie mam z nim żadnych problemów jak narazie. O benzynie na Neste też niczego złego nie powiem. Obie stacje na al. Pokoju.
  
 
egkhmmm to jest temat o fiatach ?
  
 
Wrocław 4.09 a w Sobote, niedziele 3.99 shell Na Armi krajowej !!
JET: 4.09zł
  
 
Cytat:
2005-07-22 20:34:56, stasiu pisze:
egkhmmm to jest temat o fiatach ?



A Twój fiat jeździ na buraki...?
  
 
A co to za róznica czy zapłace 4,06 czy 4.40 i tak jest ogólnie drogo.Wydaje mi się że magicznej granicy 5 zł nie przełkniemy.
  
 
Cieszcie sie .
Pb 95 4,29 a pb 98 4,49 To sa ceny u nas
A na ukrainie dalej bez zmian z cenami........
  
 
a wie ktos moze gdzi mozna dostac jakies paliwko z ukrainy bo szukam jakiegos kontaktu
  
 
Cytat:
2005-07-22 20:20:30, dommel pisze:
Polecam ESSO tankuję tam od dłuższego czasu autko na wtrysku i nie mam z nim żadnych problemów jak narazie. O benzynie na Neste też niczego złego nie powiem. Obie stacje na al. Pokoju.



Tankowałem pare razy na neste ale przy ul. opolskiej, pare dni temu była tam cena 4,09 za PB95


A co do paliwa z ukrainy, nikt nie przywozi tego do krakowa??