Przejadz Fiatów po Piotrkowskiej 26,08 16,00

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Wszystkich klubowiczów
JUTRO o gogz 16.00 MOZEMY SIE SPOTKAC NA PASAZY SHILLERA TAM RAZEM Z FESTIWALEM 4 KULTUR MOZEMY PRZEJECHAC UL. PIOTRKOWSKA DO PLACU WOLNOSCI.POTEM NA STARE MISTO NA GROLA I PIWKO OCZYWISCIE GRATIS. TYLKO POTRZEBOJE WIEDZIEC DO JUTRA KTO I ILE AUT JEST CHETNYCH. WIEM ZE MALO CZASU ALE MOZE SIE KTOS ZDECYDUJE WIEC PROSZE O INFO NA MAILA kubi_szyja@interia.pl badz na tel. 501032226 krzysiek. Pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia.
  
 
Fest szkoda ze jutro ze starym jade gaz montowac do auta i mnie zarezerwowal jako kierowce na caly dzien :/ A nawet w planach mialem wyjazd do Lodzi


[ wiadomość edytowana przez: lukaszc dnia 2005-08-25 13:33:25 ]
  
 
Przykro mi ale w pracy do 22 gnije - takto bardzo chetnie
  
 
Cytat:
2005-08-25 13:02:04, krzysztof128 pisze:
... NA GROLA I PIWKO OCZYWISCIE GRATIS...




A potem najebnym jechac do domu...
  
 
Krzysiek ty sie w koncu odezwij do mnie, bo Borki niedługo..
  
 
ja będę w Zgierzu, jesli się uda, to wpadnę (bez fury)
  
 
no moze tez bym wpadl - ale dokladniej cos ;|
mam wjechac fiatem na pasaz szilera? tzn na piotrkowska :>?

[ wiadomość edytowana przez: stasiu dnia 2005-08-26 02:25:45 ]
  
 
dobra wiem wsio, dla informacji... tu chodzi o przejazd starych fiatów - klasykow - a nie wozow cyrkowych terytorialnych pajacy.
  
 
Niewatpliwie widac ze wsrod wlascicieli klasykow nawet pojawi sie jakis PROSTAK! = stasiu
Zal mi Cie facet...
  
 
zacytuje kolege Bad'a
Co Ty mi tu bedziesz pierdolił
  
 
co wy mi tu będziecie pie.... nie róbcie chlewu
  
 
przejazd sie odbył - bylo bardzo przyjembie - bylo freebie piwo i duuuuuza kiełbaska
  
 
Ano
  
 
jutro widyna zawoze na zlot terytorium - mowie zebyscie wiedzieli ze jak wroci komu natłuc sęków
  
 
Widynek nas zaszczyci ??
  
 
Ciebie chuju nie.


[ wiadomość edytowana przez: stasiu dnia 2005-08-27 00:17:51 ]
  
 
  
 
stasiu zblizasz sie duzymi krokami to II ogolnopolskiego bana, bo jakos 99% ludzi moze przestrzegac regulaminu a ty nie.


[ wiadomość edytowana przez: goorek dnia 2005-08-27 10:56:09 ]
  
 
niestety będziemy zmuszeni skierowac sprawe do głównego moderatora jesli dalej nie będziemy sobie mogli z tobą poradzić , ja rozumiem że nie lubisz ... nie szanujesz kogoś ale musisz to zachować dla siebie a nie robić wszędzie chlew


[ wiadomość edytowana przez: lukaszc dnia 2005-08-27 12:49:34 ]
  
 
ołrajt Widyn na zlocie był, pooopowiada wam