Regeneracja amortyzatorów gdzie i za ile (okolice Slaska)?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak jak w temacie najchetniej jeszcze bym je utwardził nowe szukałem znalazłem ale cena 167 zł za sztuke troche drogo jak dla mnie chyba ze to normalna cena co dziwne tył droszy od przodu 181zł za kazde info dzieki z góry pozdr.
  
 
Zależy jakiej firmy są te amorki może być taka cena, i nie musi być wygórowana.
Powinienem mieć coś tańszego, jeśli był byś zainteresowany napisz na remekserwis@gazeta.pl a podam Ci co i za ile mogę mieć, oczywiście nowe i z dobrym rabatem

Pozdrawiam.
  
 
Chyba na allegro widziałem amorki GABRIEL za 50pln/sztuka.
O jakości nic nie powiem...
  
 
w Jaworzu k. Bielska Białej jest gość co regeneruje i ew. utwardza amorki.
  
 
ja kupilem na allegro amorki 2szt przod do 127 za 66PLN szt.

z tego co wiem sa amorki angielskiej firmy maja 2 lata gwaracji pod warunkiem, zalozenia w amorow w zakladzie itd..

nie pamietam nazwy firmy... ale kosztuja deczko mniej niz hudy pisal...
  
 
hej, ja dalem do regeneracji w katowicach, firma pecar, dalem chyba 100 od sztuki, ale jestem zadowolony na maxa, gosc tez utwardza, i takie tam...
  
 
podaj tel.adres itp
  
 
warsztat ten moze nie wyglada zachecajaco, ale jest git: Katowice ul warszawska 50 tel.(032)2587409, kom0605954025 Pozdrawiam
  
 
nie liczy sie warsztat tylko wykonanie dzieki pozdr
  
 
HUDY,ja tez za niedlugo bede potrzebowal amory , caly czas chodzi mi po glowie zeby zalozyc cos konkretnego z cc ,najlepiej gazowke do normalnej codziennej jazdy.Ceny nie sa wygorowane tych amorow trzeba tylko troche pokombinowac - tu wyciac tam przyspawac.
  
 
Polecam sklep motoryzacyjny i auto serwis z Chełmka, zostawiam namiary:

link do strony: http://mobiltop.pl/index.php?route=common/home

Tel/Fax: 33 846 20 85, 602 420 101