Podłączenie radia w Mitsubishi Galant 95

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich
od zaledwie miesiąca jestem posiadaczem Galanta 95 2.0
i mam problemik z podłaczeniem radia
posiadam wyprowadzone 2 kości 1-sza. 5 pin i 2-ga 9 pin
zasilające i masę znalazłem jednak nie mogę zidentyfikować głośników Sad Sad Sad
zaglądałem do głośnika z przodu i są tam przewody zupełnie inne jak przy kostce Question Question Question
Co jest grane Question Question czy tam może być wzmacniacz Question Question i od wzmacniacza dopiero do głośników??

Jeśli ktoś ma wiedzę w tym temacie to bardzo proszę o kilka słów wsparcia
  
 
przerabialem ten temat jakies max 2 mce temu
w galancie 96 - montowalem w nim radyjko rockforda
jest ciezko - w necie znalazlem schemat kostek ale nie pasowaly wcale.
wiec najpier miernikiem znalazlem w kostakach zasilanie - obcialem te kable - zrobilem nowe kostki, a pozniej bateria plaska i walisz po orginalnej kostce w poszukiwaniu poszczegolnych kanalow- jak podlaczasz baterie pod glosnik to slychac jakby pukniecie - pozniej wycinasz kabelki i robisz sobie wlasna kostke

sposob ten moze nie jest jakos mocno profesjonalny ale pozwala na sprawne odszukanie kanalow i nie spalisz koncowki mocy w radiu. gosc ktory sprzedawal mi radio uparl sie ze on podlaczy zebym ja nie spalil i niestety ale spalil koncowke mimo ze poslugiwal sie miernikiem i mierzyl kable w poszukiwaniu glosnikow

a i jak szukasz napiecia to sprawdz na wylaczonej stacyjce i na wlaczonej zeby nie bylo "muki"
pozdro
  
 
Może to ci się przyda http://www.ifb.pl/~mateo/car-audio/gniazda.html opis gniazda w Mitsubishi