Plyn do chlodnicy, jaki najlepszy?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam zastanawiam sie nad wymiana plynu przed zima Mysle ze powinienem to zrobic bo nie wiem czy robil to kiedys poprzedni wlasciciel Napiszcie jaki najbardziej sie oplaca wlac plyn chlodzacy zebym nie musial robic tego za rok w lecie kiedy moje autko nabierze zbyt wysokich temp. Czytalem jush jak dobrze wyczyscic chlodnice wiec nie prosze o info na temat czysczenia
A tak na marginesie to dodalem do profilu wreszcie zdjecia mojego "malenstwa" Dla zainteresowanych oczywiscie
Pozdr.
  
 
Do mycia naczyń będzie najlepszy. Polecam Ludwik

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-09-21 14:07:56, Adrian_M pisze:
Polecam Ludwik


A do ilu stopni jest? tzn chodzi mi oczywiscie o minusowe wartosci
Kazdy chyba wie ze sa rozne firmy ktore posiadaja lepsze i gorsze wyroby, wiec prosze o powazniejsze posty Chce zalac na prawde cos dobrego jak pisalem wczesniej
  
 
Cytat:
2005-09-21 14:14:37, Trance_Matthew pisze:
... wiec prosze o powazniejsze posty



Poważniejsze posty były już na forum.
A znajdziesz je za pomocą wyszukiwarki
  
 
Ta na poważnie to zajżyj do wyszukiwarki
  
 
Właśnie zalałem (bo wyparowało) 1,5 l najlepszego płynu jaki znam - wody kranowej odstanej nieco - ma jedną wadę - w zimie trzeba spuszczac na noc

Proponuję najpierw zacząć od zaglądnięcia do własnej kieszeni, jak już będziesz wiedział ile tam masz to możesz szukać w sklepach w tym przedziale cenowym.

Jak nie masz nic to patrz j.w.
  
 
Hmm mi chodzi o aktulane dane a nie o dane sprzed kto wie ilu miesiecy jak macie tylko sobie jaja robic to lepiej nic nie piszcie
  
 
Jaja to sobie robimy właśnie pisząc a nie, niepisząc

A czego się teraz spodziewasz przed sezonem zimowym. Musiałby któryś z klubowiczów przyjechać z Grenlandii i podac wyniki testów.

Najświeższe dane to i tak uzyskasz w sklepie - chcesz być pewny kup markowe.
Mało to tych baniaczków wysypie się przed stacjami i w marketach?
  
 
Mi raczej chodzi o sprawdzony plyn z sezonu letniego w zimie jakos sie przezyje Dobra dzieki za podpowiedzi pojade do sklepu z czesciami samochodowymi najwyzej bede zmienial w lecie jeszcze raz W supermarkecie nie kupie bo wiem co z ryba robia
  
 
Widać straszny mamy postęp w technologii płynów chłodniczych, skoro dane sprzed kilku miesięcy są nieaktualne.
A tak na marginesie najlepszy efekt będzie chyba jak sobie układ chłodniczy freonem nabijesz
  
 
Cytat:
2005-09-21 14:38:02, Trance_Matthew pisze:
sprawdzony plyn z sezonu letniego



- Ej koleś jaki płyn zalać do układu chłodzenia,
- No jak to jaki, nie wiesz?
- No ....nie wiem ....
- No to wlej płyn do układu chłodzenia!!!

  
 

a już nic nie dodam bo mnie zaraz prify poprzychodzą że jestem strasznie złośliwy i tylko gadam żeby gadać pzdr