Dodatki uszlachetniajace VALVOLINE - Co wy na to ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zastanawiam sie nad kupnem czegos takiego

MaxLife Fuel System Cleaner
albo
Fuel Injector & Carburettor Cleaner:

http://www.valvoline.pl/index_dodatki.html

Co wy na to ?
Czy to co oni pisza w opisie to prawda i te srodki sie sprawdzaja ?
Wolalbym uniknac jakiegos rozszczelnienie silnika, a chcialbym zeby to cos oczyscilo moje wtryski, przewody itp. zeby po prostu pomoglo autku.
  
 
Wg mnie dodatki do paliwa to jeszcze da się przeżyć... I tak to na czym jeździmy to Ja jednak nic nie stosuje ani nie stosowałem.
Natomiast dodatki do oleju to moim zdaniem za duże ryzyko - to tak na marginesie.

Pozdrawiam
  
 
Misiek a widziales te linki ?
Co myslisz ktory produkt jest albo robi wrazenie ciekawego z tych ktrore zamiescilem ?
  
 
Widziałem
Ale to tak jak z wyborami.. niby wybrałem... Byłbym jednak pewny co do swoich "faworytów" jakbym usłyszał opinię od dobrego fachowca (bezpartyjnego )...
To samo tutaj, skłonny raczej jestem wierzyć ludziom którzy to stosują (są tacy?) niż temu co napisane jest w broszurce informacyjnej...

Z innej beczki.. z tego co pamiętam to Toyota zabrania stosować jakichkoliwek dodatków... Nie słyszałem też aby gaźniki czyściło się płynami .. jak coś to na czynniki pierwsze i wtedy... Nie znam sie jednak na tym.

Z jeszcze innej strony .. mamy 21 wiek.. moze coś sensownego wymyślono i może własnie Valvoline to jest dobry produkt

Tyle moich wywodów
Pozdrawiam
  
 
Co prawda mowa tu o dodatkach do oleju ale może ta firma robi coś w temacie tego co szukasz.Mam nadzieje że się przyda:
Xeramics

Pozdrawiam
  
 
Kiedys w telewizji pokazywali taki fajny test, wlali do poldka jakis uszlachetniacz z dodatkami teflonu albo czegos tam, przejechali nim 1000km, potem pojechali na warsztat, spuscili olej i wogole zdjeli miske ol. i silnik pracowal na sucho przez pol godziny. Test ten powtarzal sie jeszcze po zrobieniu kolejnych kilku set kilometrow. A poldek byl zdrow jak ryba


[ wiadomość edytowana przez: CzapCzap dnia 2005-09-27 09:47:45 ]
  
 
Ale ja nie chce kupowac zadnego uszczelniacza czy dodatkow do oleju mi chodzi o zupelnie inny produkt VALVOLINE ktory ma sluzyc zupelnie do czegos innego, wtryski, przewody, ukł. zaplonowy itp.

Od uszczeklniaczy trzymam sie z daleka to nie dla mnie ...
  
 
witam wszystkich.ja od kilku lat od czasu do czasu wlewam coś na"przeczyszczenie"wtryskom i innym elementom paliwowym,ale tak szczerze to wielkiej różnicy nigdy nie odczułem,napewno to nie zaszkodziło mojej ave.ale czy pomogło...........?
  
 
ostatnio używałem WURTH-a,podobno miał być skuteczny,tak mi doradził kumpel z warsztatu
  
 
Ja nie kupuje zadnych uszlachetniaczy, najlepsza metoda na przeczyszczenie silnika(zaworow, komor spalania i innych pierdol) jest poprostu ostre dawanie w palnik
  
 
to akurat moja AVE ma na porządku dziennym,tylko czasem w niedzielę ma wolne

[ wiadomość edytowana przez: korek47 dnia 2005-09-28 22:23:54 ]
  
 
Cytat:
2005-09-28 22:23:19, korek47 pisze:
to akurat moja AVE ma na porządku dziennym,tylko czasem w niedzielę ma wolne [ wiadomość edytowana przez: korek47 dnia 2005-09-28 22:23:54 ]


No i tak trzymac