Wycieki z układu wspomagania:(jaka najczestrza przyczyna?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w essim mojego Padre cieknie z układu wspomagania kierownicy, w warsztacie powiedzieli, ze naprawa moze kosztowac miedzy 300 a 700 PLN a cene kpnkretna podadza po rozkreceniu calego majdanu dopiero, b nie sa pewni co sie zepsuło... czy ktos zna godny polecenia (czyt. niedrogo i dobrze) warsztat w 3miescie zajmujacy sie tego typu sprawami? pozdro!
  
 
wiec

moze cieknac pompa, moze zbiorniczek sam w sobie byc nieszczelny, moze byc waż przetarty pekniety czy oberwany, albo moze tez cieknac z miejsca laczenia weza z pompa czy tez zbiorniczkem (ja mialem wszystkie opisane przypadki oprocz nieszczelnego zbiorniczka).
Pompe wymienilem weze polatalem a na laczeniach dalem podwojne opaski.

  
 

U mnie winą ubywania płynu jest wąż gumowy w osłonie.
  
 
u mnie maglownica ciekla- wymina kosztowala 200 zlotych. Wyjac magiel, wymienic i wspawac od nowa- sruby nie dalo sie odkrecic. Zreszta kazdy chcial mi regenerowc magiel (700 Pln) a ja wymienilem simy i wszystko w porzo- nie cieknie.
  
 
U mnie wypiął się zbiorniczek, obtarł o pasek, a spece chcieli już wymieniać pompę...
W 3mieście jest na trakcie św.Wojciecha warsztat, który zajmuje się tylko układami wspomagania-zobacz w książce tele lub Panoramie firm. dasz gościowi na browara (a wygląda na takiego co lubi) i Ci powie co jest grane. Wymieniać u nich mi się nie chciało właśnie z w/w powodu. Polecono mi (z klubu FEFK) warsztat-sklep Auto Spec na Wyspiańskiego -341 11 43 (specjalizacja Ford), ale nigdy tam jeszcze nie byłem. Zapytaj Maga lub Sparky'ego.