Woda na podłodze

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dziś rano na dywaniku po stronie pasażera pojawiła się woda o lekko rdzawym zabarwieniu.
Co może być przyczyną, czy ktoś miał coś podobnego?
Myślałem że z nagrzewnicy, ale to jest trochę za bardzo w prawą strone a nie bezpośrednio pod nagrzewnicą poza tym płyn w zbiorniczku wyrównawczym na tym samym poziomie co wcześniej.
Będę wdzięczny za sugestie, bo szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia skąd ona się wzięła.
  
 
witaj,moze sciagnij uszczelke prawych drzwi i sprawdz czy nie przegnilo gdzies pod nia?
  
 
Cytat:
2005-10-01 14:55:23, duch32 pisze:
witaj,moze sciagnij uszczelke prawych drzwi i sprawdz czy nie przegnilo gdzies pod nia?


To raczej odpada dywanik jest gumowy i podłoga dookoła jest sucha, woda była tylko na dywaniku i wygląda jakby ciekł z góry z miejsca gdzie jest schowek.
  
 
a moze gdzies po podszybiu cieknie przez schowek i na dywanik w schowku masz sucho??
  
 
Cytat:
2005-10-01 15:13:31, ALLka pisze:
a moze gdzies po podszybiu cieknie przez schowek i na dywanik w schowku masz sucho??


W schowku jest sucho, wygląda jakby leciała z za schowka, zastanawiam się czy w tej okolicy nie przechodzi jakaś wiązka kabli z komory silnika bo to mogłoby być miejsce przez które się przedostaje woda.
  
 
A zobacz nadkola . . . a raczej nadkole jedno, prawe skoro po tej stronie masz wode
  
 
wiesz co, max za godzine moj essik bedzie pod domem, zejde o zobacze czy sa tam jakies przewody, z ktorych mogloby ciec jesli Ci to cos pomoze, oczywiscie
  
 
Mialem to samo .Tylko że u mnie była wyżarta blacha pod akumulatorem i z tamtad woda dostawala sie do srodka.troszke duzo roboty przy tym mialem ale dałem rade,teraz mam spokój.wyciągnij akumulator i nalej sobie w to miejsce wody i zobaczysz czy przecieka.
  
 
Cytat:
2005-10-01 14:55:23, duch32 pisze:
witaj,moze sciagnij uszczelke prawych drzwi i sprawdz czy nie przegnilo gdzies pod nia?


posłuchaj sie Ducha i ściągnij tą uszczelkę i sprawdź....
  
 
Nadkole i uszczelkę drzwi raczej wykluczam, bo jak pisałem dookoła dywanika jest sucho i wygląda że cieknie z góry pośrodku schowka więc może jest tak jak mówi "driver_pl" że to z pod akumulatora bo to akurat w tym miejscu ale sprawdzę wszystkie sugestie i dziękuję za pomoc
  
 
pod prawym nadkolem jest jedna wiazka kabli ktora wchodzi do srodka.
  
 
tak jak ktos juz napisal pewnie wyzarlo ci dziure kolo akumulatora i tamtedy woda cieknie do srodka - Przynajmniej ja tak mialem w MKVI . Warto zrobic to przed zima bo pozniej zezre ci cala podloge
  
 
Proponuje sprawdzic czy nagrzewnicą nie leci.
  
 
Mi się wydaje że powienienes wyciągnąć akumulator i pod nim poszukać przyczyny. Pozdrawiam