Chciałbym żebyśmy się poznali trochę bliżej...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dlatego proponuję malutką ankietę
Chodzi o to żebysmy wiedzieli kto czym się zajmuje na codzień
Wiem że Grześ z Białegostoku jest uczniem, Soop studiuje a Góral wozi czekoladę
O innych klubowiczach wiem niewiele a może było by warto ?
Jeśli ktoś z Was nie ma ochoty na coś takiego to przepraszam
Natomiast gdy któryś z moderatorów lub nasz Cenzor uzna że taki wątek nie powinien się znajdować na forum proszę o jego zamknięcie

Zacznę prezentację od siebie
CHIO
29 lat
serwisant wózków widłowych i wind samochodowych
(obecnie) z zawodu technik elektronik
zainteresowania: sport samochodowy- rajdy


pzdr
CHIO
  
 
kacper97

30 lat

mechanik silników lotniczych

(obecnie) elektryk konserwator

Zainteresowania: komputer, samochód .... generalnie majsterkowanie ....wszystkiego po trochu

  
 
Góral

31 lat

mechanik urządzeń i maszyn przmysłowych

obecnie: pracownik administracji i kierowca w prywatnej firmie

zainteresowania: komputer, książka, sport (głównie futbol, głównie angielski)
  
 
Jedni z najważniejszych ludzi w klubie odezwali się i są pozytywnie nastawieni do mojego pomysłu
Bardzo bardzo dziękuję




pzdr
CHIO

-----------
Owszem temat super,tylko chciałbym powiedzieć że każdy tu na forum jest równy,nie ma ludzi ważniejszych i mniej ważnych.A to że jesteśmy moderatorami a Góral cenzorem to tylko po to aby na forum był porządek i ktoś uzupełniał listę klubowiczów,usuwał zdublowane posty i ogólnie żeby wszystko było OK
Pzdr Grzesiek
  
 
PRYMI

lat 24

student politechniki
specjalizacja: wspomaganie komputerowe projektowania

serwis komputerowy i sieci

zainteresowania: komputer, kino, dobra ksiązka, wszystko po trochu
  
 
Leszek
22 lata

student uniwerku gdańskiego
specjalizacja: transport i logistyka (rynki transportowe)

zainteresowania: motoryzacja, dobra muzyka (wiem: pojecie wzgledne), kino, transport miejski (trolejbusy), turystyka górska, narciarstwo alpejskie



[ wiadomość edytowana przez: Leszek_Gdynia dnia 2003-03-23 13:34:07 ]
  
 
Hehe,super temat
Idzie mi 19 rok życia(w sieprniu minie),w maju mam maturę,interesuję sie motoryzacją,mechaniką samochodową,komputerami,dziewczynami lubię imprezy na świeżym powietrzu typu ognisko,grill,lubię też spedzac czas na działce
Pzdr Grzesiek
  
 
Michał
wiek-25 lat
Edukacja na szczęście zakończona.
Specjalizacja- budowa maszyn
Zawód- sprzedawca, kierowca zaopatrzeniowiec
Zainteresowanie- Łada Club Polska, motoryzacja,tuning
  
 
Grześ sorka za to że cię pominołem jeśli chodzi o moderatorów LKP
Wszystkim dziękuję za zainteresowanie moim watkiem




pzr
CHIO
  
 
Wiher

18 lat (19 stuknie za niecale 2 tygodnie)
uczen LO(TS)- w planach Politechnika Wroclawska-> optoelektornika i technika swiatlowodowa
zainteresowania: żagle; Niviast;, off-road; kompy- na razie glownie destrukcja; ciekawy, momentami niszowy miuzik; Islandia

proponuje tez dodac w tym "formularzu" pytanie: "jak mnie widza inni", tak zeby bylo troszke obiektywniej , czyli ja sie pochwale tym jak mnie wydzi moj najblizszy przyjaciel: "Wiher > żeglarz, pirat drogowy, zwariowany naukowiec..." a cytat w podpisie tez jest autentyczny


  
 
no dobra.
adasco
lat 26, zonaty, bezdzietny, niekarany
zawod wykonywany: dziennikarz, edytor, moderator...póładmin ( za takowego sie nie uwazam, ale czesc obowiazkow admina wykonuje...)
zainteresowania: muza, hi-fi i hi-end, samochody, net, GSM i inne, pomniejsze.
zamieszkaly ŁÓdz/Gorna/Dabrowa.

wymiarow nie podaje, bo jestem niesmialy
 
 
No to i ja się dołaczam do tej spowiedzi))
lat 36. żonaty , brak znaków szczególnych
technik eletrkonik automatyk
A od dziesięciu lat zajmuje się zawodowo korkami(od butelek też)
Zainteresowania???
Podróże, ksiązki, żagle (choć nie mam na to już czasu ) no i oczywiście LADA i sport samochodowy(rajdy amatorskie- może nie jest jeszcze dla mnie za późno)))
 
 
A więc niech bedzie:
Jasio
Lat 23 (od tygodnia )
Student Politechniki Lubelskiej 4 rok
Specjalnosc:Inzynierskie Zastosowania Informatyki (IZI )
Zainteresowania : komputery,motoryzacja,ksiazka ,muzyka,i przede wszystkim moja dziewczyna Kasieńka .No i (nie trzeba nawet mowic) Łada .Pozdrawiam
  
 
23 latka
studia - informatyka w zarzadzaniu
praca - slusarz konserwator maszy budowlanych
zainteresowania - motoryzacja akwarystyka treking
  
 
A oto ja
Jarek lat 22
Student-2 rok Politechnika Szczecińska,kierunek Mechanika i Budowa Maszyn
praca-pseudoredaktor w lokalnej gazecie i kolporter
zainteresowania:motoryzacja,sport, dobra głosna muzyka.......i oczywiście rownież dobre imprezki))))
  
 
Lewy_lowicz
czyli Artur Lewandowski z Łowicza -24 lata, stan wolny jeszcze dłuuuuuugoooo
w tym roku kończę zarządzanie na polibudzie łódzkiej
od 4 lat zajmuję się sprzedażą w osm w Łowiczu
dużo jeżdże samochodem, pije mleko/piwo
lubię komputery, samochody, motocykle i fajne kobiety
  
 
Ja:
Imię i nazwisko: Miłosz Kubiński
Ksywa: Miły (Bydgoszcz)
Urodzony/zrobiony przez rodziców: 20.2.88 Bydgoszcz/nie wiem
Znaki szczególne:blizna po oparzeniu na prawym ramieniu
Czy było się karanym: nie
Zawód: uczeń (II gimnazjum - potem chciałbym do technikum samochodowego)
Zainteresowania: motoryzacja (w szczególności auta z byłego ZSRR - głównie łada), turystyka rowerowa (na razie wokół własnego województwa - potem może gdzieś dalej), zbieranie gadżetów firmowych (czapeczki, koszulki itd.), sport (głównie żużel - Polonia Bydgoszcz), ponadto lubię obejrzeć dobre kino akcji lub thriller (np. "Dług", "Pulp Fiction" - to filmy, które obejrzę bez względu na to, ile razy w życiu je widziałem) - a więc zainteresowania dosyć szerokie jak na tak ograniczonego człowieka jak ja .
Posiadany samochód: oczywiście brak (jestem bierny fan łady), ale jak będę pełnoletni, to może sobie kupię używaną 2110, poza tym podobają mi się nowe (w tym prototypowe) modele ład.
Wady/zalety: za dużo gadam (jak w tym poście), upierdliwy, niepunktualny, niecierpliwy, niedomyślny, popełniam błędne decyzje, czasami bezmyślny, czasami zbyt wrażliwy, czasami nieciekawy/staram się być przezorny, przyjmuję dowcipy na temat siebie samego, być może poczucie humoru, lubię od czasu do czasu jakieś fajne towarzycho, silny fizycznie (jak mawiają: silny a gupi).
Inne informacje: poza ładą podobały mi się też vw Passaty II generacji (robione w latach 88-96), audice 80 (modele z lat 86-95); fajne są też obecnie robione: Vectry C, nowe fiaty palio, czy daewoo Nubiry - ALE OCZYWIŚCIE WSZYSTKO W DALSZEJ KOLEJNOŚCI ZA RUSKĄ MOTORYZACJĄ .
Ponadto tylko jak miałem dziesięć lat (a więc dolna granica wieku)zrobiłem kartę rowerową, po mieście by bike jeżdżę na razie niedzielnie, ale jakoś jeżdżę, mam nadzieję, że to wyćwiczę. Liczę też, że na zrobienie prawka za trzy lata i... kupienie sobie łady oczywiście.
No a tak poza tym (nie można tego nazwać hobby - więc jest to tu) lubię wkurzać innych, lubię wyśmiewać się z nazwisk poprzez przekręcanie (jeżeli jest z czym skojarzyć).
Spośród cech charakteru, jakie lubię u innych ludzi, to poczucie humoru, rozrywkowość, możliwość pogadania na różne tematy, ale wszystko oczywiście z odpowiednim umiarem: nie lubię ludzi głośnych i pustych, którzy przesadzają z czymś tam, nie lubię też kompletnych sztywniaków - wszystko w odpowiednich ilościach.
Poza tym uważam że dużo jest fajnych lasek, ale ja nie chciałbym w życiu mieć laski a potem żony (po prostu chciałbym być kawaler do końca życia).

Sorry, że się tak rozpisałem.

Łada - najlepsza z najgorszych.
Łado - wróć na polskie drogi!

[ wiadomość edytowana przez: mily_byd dnia 2003-03-23 15:25:39 ]
  
 
21 lat - studiuje na polibudzie w Wawie - wydzial: Geodezja i Kartografia, prawdopodobnie bede robil rowniez informe.

Z zainteresowan najbardziej bliskie mojemu sercu jest robienie mamony. :]



[ wiadomość edytowana przez: soop dnia 2005-12-20 22:55:11 ]
  
 
Hej, to i ja coś napiszę
Absolwent polibudy białostockiej, elektronika, a obecnie pracuję też w tej samej firmie
Zainteresowania pozazawodowe to fotografia (ostatnio raczej z doskoku). Aha, lat 30, ale jakie to ma znaczenie..., no, ale niech będzie
  
 
Michał.
lat 22 stan wolny.
studiuję W-F, pracuję jako palacz-konserwator w małej szkole w okolicach Wadowic.