Cb radio: tu możemy się przywitać

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
może znajdą się chętni do forum o tematyce cb w mobilu? odkąd ministerstwo infrastruktury zdjęło obowiązek posiadania zezwolenia na to pasmo, na drogach całego kraju znów słychać bardzo wiele osób. niestety sporo z nich działa na sprzecei marnej jakości lub nie zestrojonym. myślę że forum o takiej tematyce pomogłoby w montażu i kozystaniu z tej formy komunikacji między mobilami.
ale może się mylę...


[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2005-04-03 11:32:38 ]
  
 
Ja bym się chętnie dowiedział wielu szczegółów o CB
  
 
ja tyz
  
 
Wchodze w to jakby co .
  
 
i'm In! sam sie czaje na to cacuszko...
  
 
Cytat:
2005-03-26 10:35:01, Góral pisze:
może znajdą się chętni do forum o tematyce cb w mobilu?



Goralu czy mam rozumiec, ze deklarujesz sie pociagnac to forum? Nie wiem ilu jest chetnych (praktykow) aby wciagnac zainteresowanych w temat ale mozemy sprobowac.

pozdr.
  
 
Cytat:
2005-03-27 15:07:06, daemon pisze:
Goralu czy mam rozumiec, ze deklarujesz sie pociagnac to forum? Nie wiem ilu jest chetnych (praktykow) aby wciagnac zainteresowanych w temat ale mozemy sprobowac. pozdr.



OK, mogiem spróbować.
  
 
chętni pewnie się znajdą... nie będzie to wiodące forum, ale damy radę
  
 
Boże ktoś tego jeszcze używa może forum fanów radioodbiornika Kasprzak sory ale wydaje mi sie ze cb i net troche sie rozmineły wiec nie wiem czy jest sens.
  
 
zdziwiłbyś się gdybyś włączył radio cb w aucie. to lepsze niż plan miasta, skuteczniejsze od antyradaru (a przy tym legalne).

  
 
A jak sie świetnie nadaje na imprezy typu rajdy czy KJS - idealny sposób łączności między startującym autem, a service car'em, także na zlotach sie może przydać...
  
 
Nie zapominajmy równiez o kierowcach podróżujących w dalekich trasach - głównie TIRami - to jest ich podstawowe narzędzie komunikacji. Chętnie miałbym CB choćby po to żeby nasłuchiwać co się dzieje na trasie którą jadę - gdzie stoi radar, gdzie jest korek...
Fajna sprawa.
  
 
Kolego Mile, najpierw wlacz sobie cb i posluchaj jak duzo osob ma cb, jesli nie masz takiej mozliwosci to wyjedz na pierwsza lepsza trase miedzymiastowa i popatrz na dachyb aut (nie koniecznie tiry i dostawczaki) Masa autek ma dlugie baty na dachach. W tym momencie CB znow jest na topie. Sam chce sobie takie radio zakupic, ale najpierw musze funduszy troche nazbierac...

Popatrz rowniez na wszelkie fora na motoniusie. Na wiekszosci dosyc czesto pojawia sie pytania typu: Jakie radio kupic...



[ wiadomość edytowana przez: focus86 dnia 2005-03-29 15:09:19 ]
  
 
Cytat:
2005-03-26 15:36:18, MacTB pisze:
Ja bym się chętnie dowiedział wielu szczegółów o CB



to tzrba było do mnie pisać w końcu od kilku lat w tym biznesie siedze

ja też chetnie pospamuję na tym forumie
  
 
Cytat:
2005-03-29 18:14:21, speedmaster pisze:
to tzrba było do mnie pisać w końcu od kilku lat w tym biznesie siedze ja też chetnie pospamuję na tym forumie



tacy jak ty sami się znajdą reszcie roześlemy newsy po forach
witaj na pokładzie
  
 
goral w wyszukiwarce poszukaj watkow o cb na roznych forach. Na FSO AK jest na 100% na jakis innych tez widziale. Umiesc w nich info o forum
  
 
witam
nastawiam sie od dluzszego czasu na cb ale nie moge sie zdecydowac....na allegro roznie bywa...jak to odbiorniki....nie ma ktos w sprzedazy Onwy albo alana za miej wiecej 120-30zl? chyba ze polecacie inne? a jakia antene? to dla mnie malo znany temat..antena pozdrawiam Krzysiek
  
 
to witam i ja kolegów na bliskim mi forum.

jako kilkunastoletni użytkownik pasma 11m, bardzo chętnie, w miarę swoich możliwości podzielę się swoją wiedzą.



  
 
Witam!

Cieszę się bardzo że ktoś to wreszcie zaczoł ciągnąć i uważam temat za bardzo pożyteczny!

Więc tak moje auto Carina E Radio CB: Alan 199-A Antena również Alan Magnesówka bat 140.
Lata jak mały samolot!
Przy czym jest małe,tanie i wydaje mi się wystarczające do użytku codziennego!!! Równie ważna jak nie najważniejsza jest odpowiednia antena!!!
WARUNEK- dobre zestrojenie!!!

Cytat:
mille pisze:
Boże ktoś tego jeszcze używa może forum fanów radioodbiornika Kasprzak sory ale wydaje mi sie ze cb i net troche sie rozmineły wiec nie wiem czy jest sens.



Przypuszczam że tyle samo osób używa teraz co i kiedyś (MOBILE)
Ja mam radia od kilku lat zawsze w Mobilu i nie wybrał bym się w traskę bez radia.
Pamiętam jeszcze opłaty za kożystanie


Pozdro.
  
 
na szczęście obecnie nie trzeba żadnego zezwolenia... ale przydaje sięw mobilu np. xero homologacji radia bo co bardziej upierdliwi policjanci potrafią się czepnąć (zwłąszcza jak nic innego nie mogą znależć)