Fiat 126 Giannini

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na mobile.de jest 126 Giannini na sprzedaż. Pierwszy rocznik (1972, jeszcze wtedy nawet w Polsce nie były produkowane).
Jakbym tylko miał 2200 euro to brałbym bez zastanowienia.

http://www.mobile.de/cgi-bin/search.pl?CountOff=57&DataNr=27&DisplayDetail=11111111116017229&DoSearch=1&FormCategory=0&FormColor=%2e%2e%2ebeliebig&FormDate=0&FormDurchmesser=0&FormEZ=%2d&FormKilometer=%2d&FormLand=%2e&FormMake=15&FormModel=126&FormPLZ=&FormPower=%2d&FormPrice=%2d&FormSort=0&Page=0&SearchCat=bereich%3dpkw%26sprache%3d1&bereich=pkw&sprache=1&x=0&y=0
  
 
http://www.mobile.de/cgi-bin/search.pl?CountOff=6&DataNr=4&DisplayDetail=11111111117735394&DoSearch=1&FormCategory=0&FormColor=%2e%2e%2ebeliebig&FormDate=0&FormDurchmesser=0&FormEZ=%2d&FormKilometer=%2d&FormLand=%2e&FormMake=15&FormModel=131&FormPLZ=&FormPower=%2d&FormPrice=%2d&FormSort=0&Page=0&SearchCat=bereich%3dpkw%26sprache%3d1&bereich=pkw&sprache=1&x=55&y=7




Moim skromnym zdaniem duzo ciekawsze auto Tylko skad wziac 9000 euro?

  
 
o tak to drugie zdecydowanie ciekawsze szkoda ze nie ma wiecej fotek.
  
 
o kurde, czego tam nie ma na tych stronach!! głowica do fiata dino nówka, 128, 850 ,1100,dinonawet maluch z kraka jest!!
maluch krak
fiat dinofiat 125 samantha?? i wiele innych....
  
 
pikne maszynki, tylko drogie...
  
 
ten Fiat 125 samantha cos pieknego , cudowna bryczka , cena 22.000 euro hmmm jednak czeba sie cieszyc 125p za 2tys zl
  
 
Z uwagi na to że od kilku dni trapi mnie pytanie - co to za model 126 GIANNINI chciałbym uzyskać odp. czym różnił się on od serii, gdzie był produkowany, ile lat był produkowany i czy ktoś w Polsce ma takiego? W wyszukiwarce znalazłem zdjęcia fiata giannini-"podobno" ale ten giannini to coś bardzo przerobiony był, a na moim zdjęciu to może seria tylko z naklejką GIANNINI???
  
 
"Produkowany" był tam gdzie wszystkie Giannini - czyli ZTCW w Rzymie. Kiedy był produkowany ? Też się chętnie dowiem. Były dwa modele - pierwszy z seryjnym, 23-konnym motorem, który nie mam pojęcia czym się różnił od serii, i drugi - znacznie ciekawszy - 37-konna 800-tka. Więcej nie wiem
  
 

  
 
No no całkiem niezły taki fabryczny tuning. Ma ktoś może bardziej wyrażne zdjęcia może kolorowe? bo to autko coraz bardziej mi się podoba. Nachodzi mnie jadnak pewna refleksja---co się działo z takim samochodem i z pasażerami w czasie zderzenia przy prędkośći 130 km/h?
  
 
Oj stary, lepiej nie pytaj, to cos na zasadzie małej puszki sardynek w której ledwo sie mieszczą 4sztuki, która portaktowana 2 kilowym młotkiem z dużym zamachem , wiesz mało kto sie przejmuje takimi rzeczami.
  
 
zapewne przednie kola uderzaly ci o rób fotela. A co dopiero z pedalami. Chyba ze jakas wypasiona klata byla wspawana w nich
  
 
To chyba bez większej różnicy, czy jedzie się malcem 90 czy 130 Efekt bedzie taki sam. A tak gwoli wyjaśnienia, to na ostatnich fotkach to nie jest Giannini, jeno Abarth. Tylko czemu on jest poobklejany jakimś paciewiajstwem ? Co to ma być - maskowanie ?
  
 
Cytat:
2006-03-29 15:46:11, egonn87 pisze:
No no całkiem niezły taki fabryczny tuning. Ma ktoś może bardziej wyrażne zdjęcia może kolorowe? bo to autko coraz bardziej mi się podoba. Nachodzi mnie jadnak pewna refleksja---co się działo z takim samochodem i z pasażerami w czasie zderzenia przy prędkośći 130 km/h?



to samo co przy predkosci 60 km/h
  
 
Cytat:
2006-03-30 17:20:24, Cytryn_126 pisze:
To chyba bez większej różnicy, czy jedzie się malcem 90 czy 130 Efekt bedzie taki sam. A tak gwoli wyjaśnienia, to na ostatnich fotkach to nie jest Giannini, jeno Abarth. Tylko czemu on jest poobklejany jakimś paciewiajstwem ? Co to ma być - maskowanie ?



1. Reakcja na pierwsze zdanie---to fakt niestety
2. Reakcja na drugie zdanie---No to trochę szkoda jeśli to prawda co mówisz-że to Abarth a nie Giannini bo ja już zdążyłem się zakochać i uwierzyć. W takim razie dalej czekam na foty GIANNINI.
3. Reakcja na trzecie zdanie---To nie maskowanie to taka moda była
  
 
stronka o Giannini

coś o 126
  
 
Dzięki za adres

na zdjęciu 500 giannini-już teraz wiem skąd wzięły się te pasy malowane na bokach tak jak np. u Pitera
  
 
Zdjęcia pokazane przez Pitera już ktoś wcześniej wrzucał przy okazji wątku odbudowy Abarth'a w Polsce. Było ich nawet ciut więcej jak znajdę w wyszukiwarce to podrzucę linka.

A Piter ma jeszcze tylnie słupki machnięte na czarno.

Tazkie malowanie ma Widynek.

Jeśli chodzi o ścisłośc
  
 
Cytat:
2006-03-31 11:47:28, Chudy89 pisze:
Zdjęcia pokazane przez Pitera już ktoś wcześniej wrzucał przy okazji wątku odbudowy Abarth'a w Polsce. Było ich nawet ciut więcej jak znajdę w wyszukiwarce to podrzucę linka. A Piter ma jeszcze tylnie słupki machnięte na czarno. Tazkie malowanie ma Widynek. Jeśli chodzi o ścisłośc


o co chodzi...
  
 
Robię swój rekordowy odkop

Pojawił się na sprzedaż

KLIK