UWAGI, SKARGI, ZAPYTANIA DO MODERATORÓW FORUM...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Temat sworzony po to by każdy uzytkownik tego forum, czy "nowy" czy "stary" mógł zgłosić jakąś uwagę lub/i skarge na moderatora, który w/g niego postapił niesłusznie np blokując jego temat bądź go usuwając. W tym temacie każdy moderator będzie wyjaśniał (jezeli będzie taka potrzeba) dlaczego tak uczynił.

Dostęp do listy moderatorów można uzyskać po kliknięciu na napis "MODEROWANE PRZEZ: "

PS: Temat stworzyłem bez wiedzy innych moderatorów, jezeli któryś dojdzie do wniosku, że jest zbędny to niech go usunie.
  
 
Nosiłem się z chęcią powołania właśnie takiego wątku jak widać ubiegłeś mnie i chwała Ci za to
To teraz się będziemy tłumaczyc

Proponuje jeszcze sugestie:
Pytanie od użytkownika ewentualna odpowiedz i koniec! Żadnych dyskusji ninepotrzebnych i nie konstruktywnych!
Pzdr for all
  
 
Więc ja konkretnie i na temat czy będzie w tym roku dobrowolna składka na utrzymanie strony
  
 
A ja mam pytanko czy forum można jakoś przekształcić, np na podfora o pierdołach, techniczne, stylistyczne, i wogóle, czy istnieje taka możliwość.
myśle że tak będzie korzystniej nie bedzie bałaganu i kazdy bedzie przeglądał to co chce do kazdego podforum przydzieli się kilku opiekunów i bedzie looz


zastanówmy się nad tym
  
 
Cytat:
2005-11-17 20:14:49, baz-e30 pisze:
A ja mam pytanko czy forum można jakoś przekształcić, np na podfora o pierdołach, techniczne, stylistyczne, i wogóle, czy istnieje taka możliwość. myśle że tak będzie korzystniej nie bedzie bałaganu i kazdy bedzie przeglądał to co chce do kazdego podforum przydzieli się kilku opiekunów i bedzie looz zastanówmy się nad tym


chyba jest taka możliwość, widziałem na innych forach motonews...
Cytat:

Więc ja konkretnie i na temat czy będzie w tym roku dobrowolna składka na utrzymanie strony


ciężko wyczuć, ja proponuje poczekac bo Paweł Kośiński ma chyba teraz małoooo czasu, bo wogóle się nie oddzywa.pzdr
  
 
to do dzieła z tymi modyfikacjami
  
 
Cytat:
2005-11-18 12:18:54, baz-e30 pisze:
to do dzieła z tymi modyfikacjami


ja nie mam takich mozliwości
  
 
a kto je posiada ??
  
 
Cytat:
2005-11-18 12:23:38, baz-e30 pisze:
a kto je posiada ??


nie wiem, pewnie Kosiński i Marcin_Radom
  
 
Cytat:
Więc ja konkretnie i na temat czy będzie w tym roku dobrowolna składka na utrzymanie strony


nie

Cytat:
czy forum można jakoś przekształcić, np na podfora o pierdołach, techniczne, stylistyczne, i wogóle, czy istnieje taka możliwość


tylko paweł kosiński może to zrobić, bo jak pisałem w innym wątku nie mam jeszcze dostępu do serwera. nie wiem czy to na takim etapie forum jest to wogóle możliwe.
pozdrawiam

P.S.
niedługo mam nadzieję sporo się zmieni
  
 
Od dzisiaj każde pytanie, skarga w oddzielnym wątku.

Ten temat zamykam.

Pozdrawiam
Paweł Kosiński
  
 
WOW!
Forum zmieniło się na lepsze ! Fajnie że wreszcie zostały dokonene modyfikacje... Mam tylko jedno pytanie /sugestię/ otóż...nie uważacie że wątek pt. "sprawy klubowe, złoty itp" powinien być widoczny tylko dla klubowiczów? Może nie "wszyscy" powinni oglądać zdjęcia ze zlotów i dokładnie wiedzieć co kogo boli w "klubie".

To tylko moja sugestia

Pozdrawiam
  
 
Słuszna sugestia ale to wszystko jest w powijakach wiec trzeba z tym powalczyc

Niestety całej kategorii nie moge ustawic jako klubową wiec zrobiłem co mogłem i uznałem za słuszne


[ wiadomość edytowana przez: mibhell dnia 2005-11-24 22:05:08 ]
  
 
A ja mam pytanie dotyczące ewentualnych dobrowolnych składek i wynikających z nich dodatkowych korzyści, np: klubowe naklejki, inny status w klubie, wiem, że wprowadzenie tego może nie być łatwe, ale może warto się zastanowić nad tym tematem.
pzdr.
  
 
Temat ewentualnych składek był szeroko dyskutowany kilka miesiecy temu i nic z tego nie wyniknęło..odsyłam do wyszukiwarki temat jest praktycznie wyczerpany


[ wiadomość edytowana przez: mibhell dnia 2005-11-24 22:09:15 ]
  
 
Cytat:
2005-11-24 21:02:58, Red_Becia pisze:
WOW! Forum zmieniło się na lepsze ! Fajnie że wreszcie zostały dokonene modyfikacje... Mam tylko jedno pytanie /sugestię/ otóż...nie uważacie że wątek pt. "sprawy klubowe, złoty itp" powinien być widoczny tylko dla klubowiczów? Może nie "wszyscy" powinni oglądać zdjęcia ze zlotów i dokładnie wiedzieć co kogo boli w "klubie". To tylko moja sugestia Pozdrawiam


A czego ktos ma nie widziec naszych aut i nas samych, co w tym złego? Chcemy się zamknąć we własnym gronie?? I nie pytać ludzi spoza co i jak?? Jakaś sekta????
  
 
Po pierwsze klub to klub i niech jakies znamiona go posiada czytaj autonomiczne wątki etc..

Poza tym nie wiem czy wszyscy sobie zyczą zeby np ich auto (czytaj nr rej etc ) było ogólno dostepne...

pzdr
  
 
Cytat:
2005-11-25 01:32:47, mibhell pisze:
Poza tym nie wiem czy wszyscy sobie zyczą zeby np ich auto (czytaj nr rej etc ) było ogólno dostepne... pzdr


No tak, ale akurat ten problem rozwiązują sami autorzy zdjęć, poprzez zamalowanie tablicy rejestracyjnej.
  
 
Obawiam sie ze w przypadku zdjeci np. ze zlotów nikt nie zamalowuje tablic bo troche roboty by z tym było!
pzdr
  
 
No to tu akurat masz rację, nie pomyślałem o tym