UWAGI, SKARGI, ZAPYTANIA DO MODERATORÓW FORUM... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-11-25 01:10:45, kiddy pisze:
A czego ktos ma nie widziec naszych aut i nas samych, co w tym złego?


przecież oglądają już nasze samochody na stronie bmw.autonet... ( to chyba forum motoryzacyjne, do wystawiania twarzy są inne portale typu: sympatia, i-love hehe /żarty /)
Cytat:
Chcemy się zamknąć we własnym gronie?? I nie pytać ludzi spoza co i jak??


a w jakim celu "ludzie spoza" mieliby udzielać się w sprawach tyczących się klubu i klubowiczów? Jest do tego kilka innych wątków żeby mogli się udzielać... przecież nikt nikomu nie zabrania pytać i odpowiadać i żyć życiem forum.

Przypominam jednak że to była tylko SUGESTIA, która została już wyjaśniona przez P. Kosińskiego... nie ma takiej technicznej możliwości więc wszystko jest tak jak dotychczas.

Pozdrawiam


dodane:
poza tym pod avatarami jest miejsce na umieszczanie zdjęć tych, które chcemy żeby inni oglądali.

[ wiadomość edytowana przez: Red_Becia dnia 2005-11-25 18:41:53 ]
  
 
Red Becia nie jest jak dotychczas i juz wczoraj nie było bo pozmieniałem priorytety wątków ze zlotów na "tylko klubowicze"

Wystarczy chciec a sprawa tyczyła sie niemoznosci zmienienia głównego odnosnika..
pzdr
  
 
Widzisz Mibhell, chcieć to móc
pozdr.
  
 
Nigdy nie twierdziłem inaczej;D
  
 
Albo ja coś przegapiłam, albo to jakaś tajemnica...
Dlaczego nikt nic nie ujawnia na temat syt. zaistniałej na forum /" wybrani" wiedzą o co chodzi/. Czy takie sprawy powinny być załatwiane pokątnie ?
Może to głupie pytanie i może nie wygodne, ale jestem więc pytam.
Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2005-11-27 22:27:00, Red_Becia pisze:
Albo ja coś przegapiłam, albo to jakaś tajemnica... Dlaczego nikt nic nie ujawnia na temat syt. zaistniałej na forum /" wybrani" wiedzą o co chodzi/. Czy takie sprawy powinny być załatwiane pokątnie ? Może to głupie pytanie i może nie wygodne, ale jestem więc pytam. Pozdrawiam.


myślę, że bardziej chodzi o to by bezczelnie nie robić reklamy...
  
 
Witam
Ma takie pytanie czy Admin tu zyje?????
Bo mam fotki na tym serwerze swojego auta i chcialbym je zmienic na nowe ktore posiadam wyslalem je juz z 10 razy z tydzien temu do dzis nie ma ich na emaila nikt nikt nie odpowiada i na gg rownierz...co sie dzieje?
  
 
Cytat:
2006-05-27 13:47:08, Beta pisze:
Witam Ma takie pytanie czy Admin tu zyje????? Bo mam fotki na tym serwerze swojego auta i chcialbym je zmienic na nowe ktore posiadam wyslalem je juz z 10 razy z tydzien temu do dzis nie ma ich na emaila nikt nikt nie odpowiada i na gg rownierz...co sie dzieje?



Niooo forum jest moderowane na bierzaco a co do adminowania stroną to admin jest tylko jeden.. Wiec musisz uderzac do skutku..
  
 
Kto zmienił image? Bo jakos tak sie przestawic nie moge
  
 
Pytanie: moge poznac przyczyne zablokowania moje postu dotyczacego wymiany CZESCI plynu chlodniczego ??
  
 
Uzyles wyszukiwarki przed zadaniem pytania?
  
 
Szacuneczek dla moderatorów.

Taka mała sugestia: może by podzielić dział kupię-sprzedam na poddziały; sprzedam samochód, kupie samochód, sprzedam części ......itp. W tej chwili jest tam totalna rozpierducha z 75% nieaktualnych postów. Kiedyś usiłowałem znaleźć część, zniechęciłem się po 10 minutach.

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2007-01-24 17:31:33, BeeMWe pisze:
Taka mała sugestia: może by podzielić dział kupię-sprzedam na poddziały; sprzedam samochód, kupie samochód, sprzedam części ......itp.



Niom sugetia jest ALE nie bardzo widze mozliwosci zrealizowania jej od strony technicznej

Jakims wyjsciem jest pisanie w temaciwe ogłoszenia [S] dla sprzedam [K] dla kupie.. mała pomoc ale zawsze..


pzdr
  
 
Cytat:
Niom sugetia jest ALE nie bardzo widze mozliwosci zrealizowania jej od strony technicznej



To już nie moja brocha, nie ja to moderuje

Pozdrawiam