Www.mobile.de

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przegladam te stronke od kilku miesiecy i mam wrazenie ze ceny samochodow sa tam bardzo niskie powiedzial bym ze za niskie co wy na to?


Np takie ogloszenie[/URL

albo
[URL=http://www.mobile.de/SIDru6W3BKfkNhIkfCFaLGnug-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1132446832A1Iindex_cgiD1100CCarY-t-vctpLtt~BmPA1A1B20C288%81d-t-vCaMIPRRDSeVb_X_Y_x_ypoprrd~BSRA6D1100F125000H90000000D2005CPKWHinPublicA2A0A0A0B96H60000000D2002/cgi-bin/da.pl?top=19&bereich=pkw&id=11111111188743421&]Troche to wszystko za tanie ...???



Mocno podejrzane sa te ceny i to nie sa jednorazowe przypadki obserwuje to o 6mcy i nie wiem co o tym myslec.

Pozdrawiam
  
 
Ozuści...

Cytat:
Vorsicht: Betrug beim Autokauf

Bargeldtransfers über Western Union eignen sich nicht für die Bezahlung beim Fahrzeugkauf!

Informieren Sie sich hier

  
 
owszerm sa takie ceny i uwazam ze to sciema ale jest bardzo duzo samochodow ktorych cena nieodbiega od tej ceny w polsce. Ale przykladzik pokazales pierwsza klasa. A jak chcesz taki model to tutaj jest bardzo fajny do sprzedania KLIKAC
  
 
ktos pisla o tych przypadkach
piszesz do niego ze chcesz zobaczyc a on ze ma teraz prace w innym kraju i musia;lby specjalnie przyjechac, ze najlepiej wplac mu calos a on Ci wysle auto jakas przesylka paletowa albo zebys chociaz zaliczke dal...
i na tym si ekontakt konczy
czytalem o tym na jakims forum, ale nie wiem jakim
pzdr
arek
  
 
Było na forum forda Probe
  
 
hmmm ja też przeglądam tę stronke od dłuższego czasu, ceny samochodów w Niemczech są rzeczywiście sporo niższe, ale jest pytanie jakie to samochody?? mnie interesuje np vectra B rok 97 - 98, patrząc na mobile.de jest tego mnóstwo i to za fajną cene, ale czy po zajechaniu na miejsce może się okazać, że to jest auto po porządnym dzwonie itd??
co o tym myślicie, czy kiedyś mieliście jakieś doświadczenia jesli chodzi o sprowadzanie??
czy te auta są warte wyjazdu i ceny??
dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam
  
 
aha jest jeszcze jedna fajna stronka, www.autoscout24.de, tam jest więcej prywatnych ofert.
  
 
Cytat:
2005-11-20 15:04:25, Tomek2 pisze:
hmmm ja też przeglądam tę stronke od dłuższego czasu, ceny samochodów w Niemczech są rzeczywiście sporo niższe, ale jest pytanie jakie to samochody??, patrząc na mobile.de jest tego mnóstwo i to za fajną cene, ale czy po zajechaniu na miejsce może się okazać, że to jest auto po porządnym dzwonie itd?? co o tym myślicie, czy kiedyś mieliście jakieś doświadczenia jesli chodzi o sprowadzanie?? czy te auta są warte wyjazdu i ceny?? dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam


Jeżeli nie masz tam kogoś, kto mógłby autko obejrzeć to lepiej się nie wybieraj w ciemno. Mam przykre doświadczenie z pierwszej wyprawy (z mobile.de) po samochód. Dopiero druga wyprawa przyniosła pozytywny efekt ale dzięki temu, że znajomy najpierw obejrzał autko.
  
 
Cytat:
2005-11-20 22:23:02, Pietrek65 pisze:
Jeżeli nie masz tam kogoś, kto mógłby autko obejrzeć to lepiej się nie wybieraj w ciemno. Mam przykre doświadczenie z pierwszej wyprawy (z mobile.de) po samochód. Dopiero druga wyprawa przyniosła pozytywny efekt ale dzięki temu, że znajomy najpierw obejrzał autko.


Racja. Jedziesz, okazuje się, ze upatrzone autko/autka to szroty i co dalej...?
Albo kupujesz coś na szybko, albo tracisz koszty przejazdu, ew. (jak masz czas i kasę na życie) szukasz dalej. Niektórzy twierdzą, że tam na pewno się znajdzie w niedługim czasie dobre autka. Ja śmiem lekko wątpić, ale cóż....
Idealna jest taka sytuacja, że ktoś wcześniej obejrzy auto.
Powodzenia!
P.
  
 
Jeszcze jedno - jak ktoś nie zna ichniego dialektu, trzeba doliczyć koszty wyżywienia i stracony czas drugiej osoby.
P.
  
 
Tak sobie patrze na to autoscout24

i tutaj mozna znalezc ciekawe furki 9k euro za BMW 330CI 2000r 80k przejechane za ta cene ?? Bo jak tak to bedzie betka

Chyba ze to taka sama sciema jak na mobile

albo to BMW 530 takie chce

Ktos ma jakies doswiadczenia co do tej stronki??

Pozdrawiam


  
 
Nie rozumiem dlaczego korzystacie z niemieckojezycznego autoscouta24.
Zamiast autoscout24.de wpiszcie autoscout24.pl i duzo prosciej bedziecie sie poruszac, sa nawet opisy po polsku.
Ja swoj samochod sprowadzilem wlasnie z tej stronki i jestem zadowolony. Oczywiscie mialem znajomego ktory sie tym zajmuje i pojechal mi je przywiezc, ja zobaczylem samochod dopiero po wlasna brama
  
 
Na niemieckim autoscout bywaja samochody ktorych nie ma na polskiej stronce moze dlatego


To samo sie tyczylo mobile.de ale tam juz nie zagladam...