I Barbórkowy Kręciołek Wielicki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Automobilklub Galicyjski, Stowarzyszenie Miłośników Sportów Samochodowych oraz Miejski Dom Kultury w Wieliczce zapraszają zawodników jak i kibiców na imprezę motoryzacyjno-sprawnościową która odbędzie się w niedziele 4 grudnia w Wieliczce przy ul. Narutowicza (teren obok marketu Plus).

Gwarantujemy dużo zabawy połączonej z współzawodnictwem i możliwością doskonalenia własnych umiejętności prowadzenia samochodu.
Istnieje duże prawdopodobieństwo że trasa kręciołka będzie pokryta warstwą śniegu co dodatkowo może podnieść atrakcyjność ścigania się.

Samochody będą podzielone na klasy wg. pojemności skokowej silnika. Zapisy będą odbywały się od godziny 8:00, natomiast start pierwszego zawodnika ustalony jest na godzinę 9:00. W programie są 2 przejazdy. Oczywiście dla najlepszych organizator przewidział nagrody - puchary za I, II i III miejsca w każdej klasie. Dodatkowo dla najlepszych nagrody niespodzianki.

Już wiesz co będziesz robić w niedziele 4 grudnia. Za symboliczne wpisowe 20zł wystartujesz w I Barbórkowym Kręciołku Wielicki. A jeśli wolisz kibicowanie to na pewno równie udanie spędzisz ten czas obserwując zmagania innych.

Zawodnicy zobowiązani są do startu w kaskach! W razie braku kasków organizator może wypożyczyć na czas przejazdu zawodnika. Ilość załóg ograniczona do 40!
  
 
Nagrody lepsze niż na KJS
  
 
a jednak im sie zachciało super!!
  
 
czyli mozna startowac tak jak na pasterniku i na maxi? w pelni seryjnym autem?
  
 
Cytat:
2005-11-29 10:45:54, star200 pisze:
czyli mozna startowac tak jak na pasterniku i na maxi? w pelni seryjnym autem?



tak mozna seria startowac
co do pasternika to 11.12.2005 kolejny os
  
 
Cytat:
2005-11-29 07:45:09, olo77 pisze:
a jednak im sie zachciało super!!



Chcialo sie zawsze tylko niektorzy powyjezdzali za pieniazkami inni startowali w PZMocie wiec ludzi i czasu nie bylo wiele... Ale teraz ruszamy
  
 
w sumie tak łatwo sie mówi trudniej zrobic mimo wszystko bardzo sie ciesze ze ruszyliscie!!!
  
 
11 grudnia jest Os na pasterniku? Jesli tak to troche srednio bo 11 grudnia jest KJS w Krakowie.
  
 
Cytat:
2005-11-30 11:06:00, Cmr pisze:
11 grudnia jest Os na pasterniku? Jesli tak to troche srednio bo 11 grudnia jest KJS w Krakowie.


ale kręciolek jest 4 grudnia
  
 
11 jest również 6 eliminacja mistrzost tychów , teraz mam dylamat gdzie jechać , a co do wielickiego to postaram sie wystartowac , w tamtym roku było bardzo fajnie
  
 
Panowie, temat jest o kręciołku wielickim, wieć proszę nie robić OT, chcecie podyskutowac o pasterniku to załóżcie sobie nowy temat.
  
 
a mam takie pytanko: czy ktos z tad startuje w klasie do 1600??
  
 
Noi po kreciołku było całkiem sympatycznie jeśli ktoś posiada fotki lub jakis przejazd zielonego malucha w barwach art-mlecz to był bym wdzieczny za przesłanie mi na maila pisiekrally@poczta.fm[addsig]
  
 
a ja jestem zalamany i to kompletnie 1 przejazd pomylilem trase wiec zjechalem 2 przejazd zrobilem 1 okrazenie za duzo i tak by to wygladalo- dramat poprostu a zalezalo mi cholernie na tym
  
 
wyniki: http://www.agalicyjski.pl/download/download.php?fname=./kreciolek_4_12_05.xls
  
 
Cytat:
2005-12-04 23:16:17, star200 pisze:
a ja jestem zalamany i to kompletnie 1 przejazd pomylilem trase wiec zjechalem 2 przejazd zrobilem 1 okrazenie za duzo i tak by to wygladalo- dramat poprostu a zalezalo mi cholernie na tym



Wlasnie podstawa sukcesu to zeby nie zalezalo Ci wcale...
  
 
Cytat:
2005-12-04 23:16:17, star200 pisze:
a ja jestem zalamany i to kompletnie 1 przejazd pomylilem trase wiec zjechalem 2 przejazd zrobilem 1 okrazenie za duzo i tak by to wygladalo- dramat poprostu a zalezalo mi cholernie na tym

nie łam sie , ja jak pierwszy raz startowałem w wielickim to tez pomyliłem trase , rada to przejsc sobie ze 2 razy i sprubować zapamietać , pączątki zawsze są trudne przynajmniej ci sie udało mnie pozadnie ochlapać
ps. jak macie fotki to dajcie , musze pokazac sponsorowi

[ wiadomość edytowana przez: Pisiek dnia 2005-12-06 10:39:26 ]
  
 
Cytat:
2005-12-04 23:16:17, star200 pisze:
a ja jestem zalamany i to kompletnie 1 przejazd pomylilem trase wiec zjechalem 2 przejazd zrobilem 1 okrazenie za duzo i tak by to wygladalo- dramat poprostu a zalezalo mi cholernie na tym



Zgadzam sie, przejdź sobie kilka razy pętle która na pozór wydaje sie bardzo prosta a z samochodu juz nie wyglada tak prosto albo zabierz sobie kogos na prawy fotel. Bedzie 60-80kg więcej ale przynajmniej T nie dostaniesz. Pozdrawiam
Widzieliscie jak na sam koniec wjechalo czerwone volvo kombi?? Gość ładnie przeżucał tą wycieraczką...

[ wiadomość edytowana przez: patty dnia 2005-12-06 09:24:32 ]
  
 
ej co jest z fotkami?? nikt nie pstrykal??
  
 
Cytat:
2005-12-06 21:09:03, Pisiek pisze:
ej co jest z fotkami?? nikt nie pstrykal??

pisu odrobina cierpliwości myślisz ze każdy rzuci wszystko po to żebys miał sie czym pochwalić przed sponsorem(krówka)