O tym trzeba powiedzieć głośno - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WIELKIE dzięki dla Marka, za nieocenioną pomoc w awaryjnej sytuacji i zbudowanie hybrydy gazowo-benzynowej !
  
 
Podziękowania dla Homera za prześwietlenie eSesmana i fachową opinię o aucie, która pozwoliła na podjęcie właściwej decyzji


Również podziękowania dla Pabela, który oglądał auto w Gliwicach i dzięki jego opinii odpuściłem sobie tę furę

[ wiadomość edytowana przez: Immo dnia 2012-12-31 13:52:21 ]
 
 
Widzę że podpis się zmienił Wrzuć jakieś foty nowego nabytku
  
 
wielkie podziękowania dla Mareckiego za poświęconą mi całą niedziele w celu pomocy przy wyborze nowej kluski...opinia,rada,komputer...jeszcze raz dzięki...
  
 
To się nie ociągaj,tylko się pochwal i aktualizuj opis w profilu bo nadal jeździsz sedanem
  
 
o tym ,że Marecki to DOBRY facet to wiemy..
  
 
ależ i owszem,ale nieraz trza jeszcze o tym głośno powiedzieć...
  
 
bardzo duże podziękowania dla Wiktorzi
można powiedzieć, że pomógł choremu koledze i przerzucił na swoich plecach wiekszą połowę mojego dobytku w akcji przeprowadzka. Szacun. Padam na ryło, na domiar złego gdzieś mi się w tym zamieszaniu flaszka zawieruszyła i jeszcze odjechał z pustymi rencami

...ale to się da nadrobić

dzięki !!!

  
 
Eee tam, pomógł bo tak należy.
7gsi też dla mnie czas poświęcasz na sprawdzaniu złomu komisowego, bo ja się nie znam.
A flaszkę w wiadomym miejscu nad morzem zdążymy jeszcze wypić
  
 
a to się przeprowadziłeś ? a taka ładna okolica wyglądała na zdjęciach - cicho, spokój - aż chęć miałem ją odwiedzić
  
 
Brutal, nie przesadzaj z tą inną okolicą, dłużej trwał przejazd meblobusem niż przejście odcinka między nowym a starym lokum na piechotę
  
 
Cytat:
2014-01-06 11:51:16, Wiktorzi pisze:
bo ja się nie znam.



znasz się coraz lepiej.
już nawet właściwe kolory wybierasz do oględzin

...ten żółtek z Eggesin nadal mi się podoba

Cytat:
2014-01-06 12:29:30, Brutal pisze:
aż chęć miałem ją odwiedzić



szukaj ciepłych ciuchów z kominiarką i sprawdzaj rozkład pkp, póki co +8stC
  
 
Właściwie nie ma takich słów żeby to oddać, więc pewnie odpracuję u siódemki na budowie.
Serdeczne dzięki dla siódemki za 1,5 roczną pomoc w walce z oszustami i kanciarzami, dzięki czemu nabyłem w końcu upragnione nowsze auto.

No nie jest prosto kupić normalny samochód w Polsce ....
  
 
Cytat:
2014-04-18 16:03:40, Wiktorzi pisze:
No nie jest prosto kupić normalny samochód w Polsce ....



w sumie, to można książkę napisać o współczesnych rodakach, dla których własny honor i dane słowo nic nie znaczą...

niech służy
  
 
podziękowania:

dla Wiktorzi - że jest, i za kolejną wycieczkę - czekam aż minie pół roku i zrobimy kolejną

dla Ilka - że mi przekazał stworzony przez siebie wesoły autobus, który od 4tys obr wywołuje mimowolny uśmiech na gębie Obiecuję trochę go odpicować, bedzie pikny i szypki, na wiosnę nawet na hamownię z nim podjadę

ps. zgodnie z przewidywaniami, parę osób w Sznie już się zdziwiło, choć np. 911 szybko odrobiła straty

  
 
Niema problemu.
Oby jeździł, cieszył właściciela i killował "szybkie" auta
Z moich wszystkich aut zawsze największą frajdę dawało mi objeżdzanie ludzi autobusem
  
 
Podziękowania dla Mariosa za sprowadzenie i przygotowanie Omegi do jazdy, o zalatwieniu papierologii juz nie wspomne