PROSZE O RADE ...PILNE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
co myslicie o tym poldku z ate pieniadze...dzwonilem do typa i mowil ze wszystko jest tak jak w opisie...a zalezy mi na kupnie poldka do firmy na rok ..nie do tyrania LINK DO AUKCJI
  
 
jak można kupować auto nie oglądając je na żywo już ktoś wcześniej pisał, że diesle Cytryny w Polonezach dobrze się sprawowały, no ale ze zdjęcia nikt Tobie nie powie jak ten silnik pracuje, jak wygląda podwozie.... itd itd...
  
 
dlatego dzwonilem do goscia zeby sie dokladnie dopytac wszystkiego bo chcac ogladnac musze jechac 180km w jedna strone......i dlatego chce zasiegnac informacji na forach czy jesli jest napewno tak jak jest w opisie i tak jak zapewnia wlascielel to czy za te pieniadze warto kupic..a jesli sie okaze ze bedzie inaczej na miejscu jak dojade to zazadam zwrotu pieniedzy za paliwo na dojazd
  
 
Już widzę jak dostajesz zwrot gotówki... Te fotki cokolwiek niewyraźne, ale jedno na nich widać - auto zostało oczyszczone i nabłyszczone do sprzedania. A przebieg to jaki ono ma?
  
 
180 tysiecy....a na diesla to chyba nie duzo...a co do nablyszczenia to napewno zeby lepszy efekt byl..ale z tego co mi wlasciciel powiedzial to w 2005 byl przeprowadzony kapitalny remont blacharki
  
 
Muszisz ten samochód jakoś tak bardzo szybko kupić? Poczekaj na spokojnie, a za tydzień lub dwa się pojawi coś w Twojej okolicy i w sensownej cenie.
  
 
nno juz od 4 tygodni szukam i nic...i mam jezzcze tydzien czasu by kupic wiec mam noz na gardle;/,,,,,,
  
 
Jeśli ktoś wyczyścił samochód do sprzedania do dobrze o nim świadczy. Ktoś kto chce syf sprzedać olewa nabywcę. Ja bym go brał.
  
 
Niby 180tys na ten silnik diesla to nie jest duzo , ale pamietaj , ze oprocz silnika reszta podzespolow jest od poloneza, zreszta jakiej marki by nie byly to po takim przebiegu po polskich drogach zawieszenie moze pozostawiac bardzo wiele do zyczenia. Z drugiej strony ciezko jest znalezc 12 letnie auto z silnikiem diesla i przebiegiem ponizej 150tys , a ze licznikom sie nie wierzy to wiedza wszyscy.
  
 
mi się nawet wydaje że on powinien mieć większy przebieg, patrząc na wiek auta, biorąc pod uwagę że to auto użytkowe i dieselek
zobacz czy nie jest przełamany tuż za kabiną-w truckach to częsta przypadłość
  
 
Cytat:
2007-04-29 16:41:54, monkey22 pisze:
nno juz od 4 tygodni szukam i nic...i mam jezzcze tydzien czasu by kupic wiec mam noz na gardle;/,,,,,,



4 tygodnie szukasz? Przecież byłeś taki pewny, że za 4000zł kupisz Trucka w dobrym stanie... Dziwne...
  
 
4 tygodnie szukam ogolnie .bo wczesniej patrzylem glownie w kierunku faiat fiorino lub ford courier ewentualnie citroen c15 i mialem 5000 ale tysiaka ulotnilem i zostalo mi 4000 wiec postanowilem kupic poldka i wlasnie pieprzony pech tak chcial ze jak nie chcialem kupic poldka to byly w okolicy 2 dobre i to od znajomych..ale poszly odrazu a ze teraz chce kupic poldka praktycznie od tygodnia to jest mniej ogloszen..ale jade do kielc po tego co podalem bo mysle ze warto
  
 
Zdecydowalem sie na tego poldka co podalem linka do aukcji.. wytargowalem na 2800 ..przejechalem 230 km cykl mieszany..duzo trasy duzo miasta..bez zadnych problemow..wszystko tak jak opisane...remont zrobiony tak jak opisane...ubezpieczenie i przeglad do 10.2007 ...zadabany w srodku.z zewnatrz super sie prezentuje.....jak narazie jestem super zadowolony..mysle ze dalej bedzie ok....jutro jade do zaufanego mechanika zostawie na 2-3 dni niech wszystko podkreci dokreci i ureguluje..
  
 
Cytat:
2007-04-30 19:30:14, monkey22 pisze:
przejechalem 230 km cykl mieszany..duzo trasy duzo miasta..


napisz ile Ci spalił w takim razie w tym cyklu
  
 
narazie ciezko mi powiedziec ..bo jak wziolem od niego to bylo na jedna kreske przed kreska 1/2 i jak dojechalem do siebvie to zaczela rezerwa migac....chce go oproznic do zera praktycznie i zalac do pelna i wtedy bede sprawdzal ile spala/.........wlasciciel zapewnial ze na trasie pali 5 l a w cyklu miejscki 7-8 zalezy od jazdy....narazie nie potrafie okreslic czy to prawda czy nie
  
 
Gratuluje nabytku. Mam nadzieję, że się będzie dobrze sprawował - czego Ci życzę. Teraz czas na jego opis w dziale "Nasze Pojazdy".