[126] PGR

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wkrotce pojawi sie w poznaiu nowa paczka!!! nie za wielka ale mocna:p tylko i wylacznie pod kierunkiem rajdowym. W skrocie PGR - POZNANSKA GRUPA RAJDOWA (ziemniaków nie bedziemy uprawiac:p)





[ wiadomość edytowana przez: killerGrabage dnia 2005-12-11 22:51:25 ]
  
 
Na wiosne robie SWAP w tej chwili mam mocna 650 jesli nie wybiore kierynku luksus dupowoz (bo sie wacham czy rajdowka bez kompromisu,czy kompletnie isc w inna strone-cos jak septic) to bardzo chetnie sie dolacze....decyzja zapadnie gdzies za 2 miechy....
  
 
super że coś kombinujedzie ale nazwa PGR, jak to na andrzejkowym usłyszałem to miałem lekką śmiechawę
  
 
oj OWZ nie przesadzaj że nazwa przecież ona jest za(fajna)bista. I coś trzeba zrobić z tym drugim tematem bo to tak dłupio jak są dwa
  
 
nie no jaja sobie robie
  
 
I'M IN Tak sobie jakoś stwierdzilismy, że nazwa bedzie zwałowa i treściwa zarazem. Ustali sie jakieś treningi cotygodniowe
  
 
Hahaha, nazwa kapitalna, niech tak zostanie

Mario - nie buduj dupowoza, tylko furiuswoza Rajdówki rządzą
  
 
A ja bym proponował połączenie tego wątku z >> TYM << - zdecydujcie się czy temat dotyczy w prostej linii fiatów czy nie .
  
 
hehe. Jest juz jeden PGR i to wcale nie rolny. Przemyska Grupa Rajdowa. Jest w niej kolega Vazyl z FSOAK chyba
  
 
grabi, grabi ledwo co zes neta wskrzesil i takimi kąskami nas tu uraczasz...!! wiadomo ze wchodze, strona bedzie budowana na wiosne tak jak moj bolid, filmow tez napewno nie zabraknie bo kamery sa dwie , byle by miejsca do upalanie starczylo, bo ogolnie to kiepsko u nas...

aaaaaa i zycze wszystkim z PGR duzo siana, zeby budowali mocne i bezpieczne potfffory ( takze sobie ), i zeby mieli na opony na treningi i na felgi i na bene, na olej takze, na wywazone kola zamachowe, rozwierty, planowania.

PGR rulezzz- byle nie na dach
pzdrv
  
 
jak wyjdzie pewien projekt to możliwe że w okolicach maja dołącze do was z mocną ośką
  
 
Cytat:
2005-12-12 14:51:11, stachu_poznan pisze:
grabi, grabi ledwo co zes neta wskrzesil i takimi kąskami nas tu uraczasz...!! wiadomo ze wchodze, strona bedzie budowana na wiosne tak jak moj bolid, filmow tez napewno nie zabraknie bo kamery sa dwie , byle by miejsca do upalanie starczylo, bo ogolnie to kiepsko u nas... aaaaaa i zycze wszystkim z PGR duzo siana, zeby budowali mocne i bezpieczne potfffory ( takze sobie ), i zeby mieli na opony na treningi i na felgi i na bene, na olej takze, na wywazone kola zamachowe, rozwierty, planowania. PGR rulezzz- byle nie na dach pzdrv



No tereny to mamy kiepściutkie ale napewno coś sie znajdzie.
To troszke zabrzmiały jak zyczenia świąteczne połączone z noworocznymi i bardzo mi sie podobały i przyłanczam sie do nich.
Niedługo kubełki w full zestawie będą. A będę miał albo BiMarco B tego co mam u siebie albo C na sprzedaż, zależy który mi bardziej podejdzie do drugiego sprzedam, ale to tak pod koniec tygodnia dam znać, jak ktoś zainteresowany to nie sie odezwie
  
 
dobrze by było żeby jakiś mod odnośnik do tego topicu dał w podwieszonym poście o regionalnych topicach łatwiej było by znaleźć. no a terenów do upalania to faktycznie mało w rejonie jest brakuje jakiegoś fajnego oesu przez las
  
 
Teren do upalania sie znajdzie już 2 znalazłem, a że zasypali nam ten na naramowickiej, to i 3ci znajde
  
 
To że zasypali to jeszcze nic, oni go zamkneli na łańcuch i kłudke, ale sie wkurzyłem jak tam przejeżdzałem (specjalnie) a tam nie można wjechać eeech. a gdzie masz te pozostałe?? możesz sie pochwalić czy dopiero nam zdradzisz przed najbliższym treningiem??
  
 
neta mam od nie dawna ale nie to jest powodem tego posta!!! raczej moja nowa furka, ktora zaczyna juz powolutku pomykac wkrotce moze beda jakies fotki )))) pozdro
  
 
Cytat:
2005-12-11 22:47:10, killerGrabage pisze:
PGR - POZNANSKA GRUPA RAJDOWA [ wiadomość edytowana przez: killerGrabage dnia 2005-12-11 22:51:25 ]

kto wpadl na ten "genialny" pomysl.
  
 
Eeeeeeee nie czepiejacie sie nazw A co do terenow to cos sie znajdzie
  
 
Grabage jak foty?? jak cos fajnego jest to prosze na Try3ek@o2.pl czekam, albo wrzyć na forum. Szkoda że nie zrobiliśmy sobie jakiejś czasówki, i że tak zimno było ale ogólnie było nieźle.
  
 
fotki sa ale troche roztrzesione i tylko kilka sztuk. malo co widac bo troche mi sie lapy trzesly (z zimna) ale niedlugo cos wpadnie na forum pozdro