[126] PGR - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wiec fotki, ktore nadaja sie do obejrzenia sa w moim profilu. tylko 3 ale mam nadzieje,ze niedlugo beda jakies lepsze z filmami:p
  
 
Prześlij mi te 2 co masz w profilu na meila, bo tez takie chce do profilu
  
 
kurna dawajcie jakieś info co gdzie i kiedy. przyjechałbym seja poupalać....
  
 
Cytat:
2005-12-18 19:59:05, owz pisze:
kurna dawajcie jakieś info co gdzie i kiedy. przyjechałbym seja poupalać....


a w lato to sie niespieszylo jakos?? na sniegu idzie a co by bylo gdyby sniegu niebylo a nawierzchnia byla by sucha owz nieladnie tak oj nieladnie
  
 
jak nawiezchnia sucha będzie to po prostu wolniej będzie i mniej łapki będzie
  
 
oj to mamy problem z pogodą bo od wtorku ma już byc w plusie to mi sie nie podoba, trzeba jeszcze sie jakoś zebrać bo ostatnie dwa wieczorki całkiem fajnie wyglądały, pozdro foty takie sobie ale jedna jest zajebista nieprawdaż grabage??
  
 
tak fotka pyszna ja i moja czarnulka))) niezla lasunia Mam juz nowy gaznik, wkoncu doczekalem sie wolnych obrotów ale cos slabo na nim sie jezdzi jakby sily malcowi opadly
  
 
A dysze zmiemiłeś?


[ORT]

[ wiadomość edytowana przez: Royber dnia 2005-12-19 21:56:56 ]
  
 
To co Grabage dawać fote na formu?? zeby tak weselej było oczywiście czekam na Twoją zgode.
Wczoraj było fajnie na lechu, nawet na łysej letniej dałl sie manewrować nie to co ostatnio. Kiedy następny trening?? Znalazłem duży a wręcz ogromny placyk na ratajach tylko nie wiem jak wygląda tam nawierzchnia bo troszke pole przypominało, ale sie zobaczy jak śnieg stopnieje
  
 
a ja wjechalem w tipo..
tzn nie ustapilo mi pierwszenstwa no i troche skrzywdzilem moja "laleczke". ogolnie to mysle ze jestem zarobiony, bo dostalem w lape, zderzak kupilem dzis na fortecznej za dwie dychy i na tym poprzestane naprawiac bobelka. reszte sie minia zamaluje i heja.
  
 
tylko nie minią bo będzie to obciachowo wyglądać, daj coś bardziej białego choć dwukolorowe autka też ciekawie wyglądają
A tak z Ciekawości ile zdobyłeś kasy??
  
 
trza bylo taranem tego gamonia Try3ek dawaj ta fote bedzie troche do smiechu

[ wiadomość edytowana przez: killerGrabage dnia 2005-12-22 16:59:49 ]
  
 
więc oto ta foteczka jest to Grabage z swoją dziewczyną która tak naprawde jest Stacha a była moja!! Rozumiecie?? jak nie to ...eee nie ważne przecież miałem foto wstawić więc oto ono

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
o ja pierdole!!!!!!!!!!!!!!
nie usiade na tym fotelu juz nigdy....
przyznac sie co robiliscie z tym fotelem??!!
pierdoleni nekrofile i inne chujstwa zebrane w kupe...

grabi ale ty masz usta pociagniesz?
  
 
Coś tam kiedyś było o przekleństwach na forum, ponoć nawet wisi info o tym...
  
 
o w mordę grabaż co ty palisz i gdzie to kupić ??


[ wiadomość edytowana przez: owz dnia 2005-12-22 22:12:05 ]
  
 
spox kolega tez chcial kolezanke dopasc, jednak ja bylem pierwszy i sie troszke zdenerwowal
  
 
Wiec tak Jest okazja zrobienia klubowych polarów (na zime w sam raz) Odrazu pisze że cena nie jest niska ok 80-90 zeta ale jeśli wymyśli sie ładny projekt to bedą naprawde zarąbiaste licze że czwórka rajdowców + piloci czyli +/- 8szt będą reflektować cheć posiadanie jedynego w rodzaju polaru. Pisać czy chcecie. Ja proponuje popielato niebieskie z różnymi napisami z nickiem wełącznie jak macie jakiś fajny szkoc/projekt to zapodawać.
  
 
ja bylbym za tym pomyslem, ale trza by to najpierw zobaczyc jak to wyglada. jakies foto lub cos bylo by milo widziane, albo projekt
  
 
Tak ja jestem chętny na polarek, tzn na 2 bo dla mojej pilotki też bedzie potrzebny