[126] PGR - Strona 39

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
to panowie robimy wielki hałas w czerwcu, bo do tego czasu napewno wszystko poskładam a co do maja to zobaczymy bo narazie to się zrobiło ciepło i trzeba ogarnąć kilka rzeczy niezwiązanych z rajdowaniem.
  
 
no to czerwiec też bardziej mi pasuje
  
 
Jak tam gotowi? Kto pojedzie?
  
 
Hej. Kto jedzie z klasy 1 w Power Stage Bednary 27.06.2015 w którym żegna się ze ściganiem klasa 1 z Poznania??????
  
 
Tak jak rozmawialiśmy na pewno pojadę na pożegnanie się z maluchem, ciężkie to będzie rozstanie ale cóż zrobić, więc niech będzie jak najwięcej bo drugi raz takie rzeczy już się nie zdarzą.
  
 
Ej co tam się stało z Tryczkiem?
  
 
KORBA wyszła na taras
  
 
Try3ek zakończył przygodę z 126p w swoim stylu. Silnik wybuchł - prawdopodobnie korba, a szkoda bo była fajna walka.

Z mojej strony chciałbym podziękować wszystkim z ekipy za 12 lat ścigania się 126p, wszystko zaczęło się w Bednarach i tam zakończyłem. Ostatni malec Evo 3 przechodzi na emeryturę - u mnie ma dożywocie. pozdro i powodzenia w innych rajdówkach
  
 
w sumie to nie wiadomo czy korba czy tym razem dla odmiany tłok, dziura jest taka że można silnik oglądać od środka, cóż pobawiliśmy się na bednarach i będziemy się tam bawić dalej ale innym RWD.
Niestety pewien rozdział w życiu się skończył, ten temat ma 10 lat tak jak moja przygoda z rajdami, przez ten czas poznałem wspaniałą ekipę którą cięzko teraz wymienić, choć na koniec została nas garstka. Fajnie że udało się wystartować ten ostatni raz maluchem w takiej ekipie. Ech jak sobie przypomnę początki, zloty w gostyniu, latanie po cmentarnej czy stadionie Lecha i słynny lewy nawrót, wszystkie KJS winogrady, później YTP i super oes na torze Poznań, gdzieś tam pomiędzy wyprawa na zlot do Czech i kupe wpólnych godzin spędzonych w garażu. No nic może nie jest to pożegnanie z tą ekipą ale nawet dużo się teraz zmieni.
Chciał bym też podziękować całym forum F&F dużo sie tu nauczyłem, dużo tutaj kupiłem ale czas się jak by rozstać, zapewnę będę tutaj zaglądał co jakiś czas ale to już nie będzie to samo, do zobaczenia usłyszenia, napisania czy jak tam kolwiek. dzięki
  
 
Wielkie dzięki dla Tryczka i Roybra za transport mojej wyścigowy na trening. Jak widac zmiana aut następuje , a ekipa się trzyma. Oby tak dalej. Pozdro
  
 
Dzień reaktywacji 126wlkp... i Try3eka problemy na Bułgarskiej "żabą"

  
 
Try3ek pamiętaj, po mimo sprzedaży auta będę Twoje poczynania bacznie obserwował i jeśli zajdzie potrzeba powrócę a byś znów był zaniepokojony moim oddechem na swoich plecach
  
 
stare czasy z żabką, ile to lachonów się uganiało za tym sprzętem z futerkiem w środku

Seba mam taką nadzieje że będziesz ganiał i to zawsze! za mną
A jak chcesz powracać to jak najszybciej bo nie tylko ja z naszej ekipy zmieniłem auto.

Karcio, jak widać pewne rzeczy zostają niezależnie jakie mamy auto, jak potrzeba i można pomagać to czemu nie.