Spot SZCZECIN - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Spocik Szczeciński się odbył ,były cztery bestie ze swoimi właścicielami-mało tego,ale cóż lepiej mało niż wcale...Miło było poznać kolegów,porozmawiać o tym i owym ,mam nadzieję że koledzy też odnieśli podobne wrazenie .na pokrzepienie ducha,mogę jedynie dodać że na innych spocikach ,chętnych(obecnych),było jeszcze mniej ,ale i tak warto było przejechać te prawie dwieście km,a może następnym razem zbierze się większe grono??? .pozdrawiam wytrwałych z zach-pom,może ktoś napisze jeszcze coś od siebie,to chętnie popolemizuję-szerokości dla wszystkich
  
 
Miło było jak zwykle w miłym gronie. Mój "bolid", jak to ma w zwyczaju, niestety zaniemógł na światłach, stety jednak pojechał, parę ludzi pewnie bluznęło, mam nadzieję że Ci z tyłu tylko się pośmiali .

-----------------
Stahu
  
 
czyli wszyscy dojechali do domów cali i zdrowi
wszystkim dziękuję za przybycie i rewelacyjną atmosferę, naprawdę super było Was poznać, liczę na kolejne spotkania
jak się zrobi trochę cieplej, zapraszam wszystkich chętnych nad malownicze jeziorko Będgoszcz 35km od Szczecina - 50 ha gruntu z linią brzegową jeziora będzie chyba niezłym miejscem na mały zlocik

pozdrawiam serdecznie
Piotrek
  
 
A co BESTIE z zach-pom myślą o spotkaniu wBorsku??? Warto byłoby smignać i poznac kolegów!!! NIe bardzo wiem jak mi się ułożą trasy,ale nie wykluczam że może dyspozytor bedzie łaskawy...
  
 
Dokładnie ten sam temat miałem tutaj rzucić. Na jeden dzień na pewno mógłbym się wybrać, czy na noc to jeszcze nie wiem.

-----------------
Stahu
  
 
hm. pomysł super
mam tylko drobny problem natury technicznej:
moja omcia to pojazd zrobiony na lato. przy pokrywie śniegu większej od 6cm zamienia się w pług śnieżny... Po mieście ledwo dawałem radę (śniegowe koleiny = szorowanie spodem po lodzie + trafienia michą i wydechami w lodowe bryły). Takiej trasy (ca. 600km) w zimowych warunkach po prostu się boję.
chyba, że... popełnię straszną zbrodnię i wezmę na zlot focusa...?
  
 
Witam

Tak sobie tyko gadacie, czy rzeczywiście coś planujecie?
Jeśli chodzi o Fokusa to wybaczymy Ci tę zbrodnię
  
 
Na razie gdybamy, a póki co mamy odwilż

Cytat:
2006-02-08 11:04:07, 7gsi pisze:
hm. pomysł super mam tylko drobny problem natury technicznej: moja omcia to pojazd zrobiony na lato. przy pokrywie śniegu większej od 6cm zamienia się w pług śnieżny... Po mieście ledwo dawałem radę (śniegowe koleiny = szorowanie spodem po lodzie + trafienia michą i wydechami w lodowe bryły). Takiej trasy (ca. 600km) w zimowych warunkach po prostu się boję.



-----------------
Stahu
  
 
Cytat:
2006-02-08 21:45:29, Stahu pisze:
Na razie gdybamy, a póki co mamy odwilż


i jeśli odwilż się utrzyma - mamy co najmniej dwie Omy ustawione na 1 dzień do Borska Jak do 18 zaatakuje zima - poszukam innych rozwiązań...
  
 
Witam

Rozumiem, że w razie nawrotu zimy spodziewany jest jakiś Szczeciński desant w Borsku?
  
 
Desant będzie jek będzie odwilż. Jak mróz chyci to zrobimy nalot

-----------------
Stahu
  
 
No i u mnie klops!!!Ślubna wyjeżdza na roboty do Anglii,zostawiając mnie z całym dobytkiem czyt.(dziecmi) i juz przez jakiś czas bedę miał inne zajęcie! Narazie wszystkie plany biorą w łep Muszę jakoś poukładać wszystko i może wtedy...
  
 
A ja jak zwykle się obudziłem na czas Kurcze dawno nie zaglądałem na forum i proszę; ominął mnie zlot. Na następny piszę się obojętnie gdzie i kiedy by nie był (oczywiście w granicach zachodnio-pomorskiego). Przepraszam
  
 
Cytat:
2006-02-14 10:53:23, Zdroja pisze:
(...) Przepraszam


alez nie ma za co!
zapraszamy,
na pewno coś jeszcze wykombinujemy,
zwłaszcza jak temp w plusie się pojawi
  
 
odnawiam ten wątek -
pytanie jest proste:
kto z rejonu lub okolic
ma zamiar zrobić wycieczkę
na LOB PARTY...?
termin blisko, szukam chętnych na mały wypad
  
 
Cytat:
2006-04-20 21:55:05, 7gsi pisze:
odnawiam ten wątek - pytanie jest proste: kto z rejonu lub okolic ma zamiar zrobić wycieczkę na LOB PARTY...? termin blisko, szukam chętnych na mały wypad


no, chłopaki! nie spać!
  
 
no nieee... naprawdę NIKT nie jedzie ?!?
  
 
A na kiedy planujecie no i oczywiście gdzie?? Proszę o jakieś info.
 
 
najbliższa okazja to chyba Borsk
oczywiście na ew. spocik miłośników Omegi w Szczecinie chętnie się stawię...
focusem/golfem/gsf1200s/tt600r *
*niepotrzebne skreślić
  
 
Moje kochanie ratuje braki w niemieckiej słuzbie zdrowia ,tak że jeśli planowany urlop na koniec lipca wypali,to pewnie przyjadę.