Spot SZCZECIN - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
o? czyżby do Borska?
polecam szybko kontaktować się z organizatorami, miejsca ograniczone!
  
 
Nie ma takiej potrzeby!!! Ja to w seojej BESTII to mogę spac chocby w bagażniku, przecież wiesz ile miejsca jest w kombi Martwię się raczej,o to czy moja żonka zdoła wrócic...
  
 
Zapomniałem! Co z tym party,na naszym terenie? Tutaj to napewno jestem
  
 
heh
jeśli ktoś chce się spotkać, zawsze jestem do dyspozycji
grill? pub? jezioro? może znowu Shell?
jak tam, są jeszcze jacyś chętni?
  
 
to co Pany jakis spocik skrecamy ??
  
 
oczywiście
proszę wszystkich chętnych o potwierdzenie,
2 osoby już są
może mały wypad nad jakieś jeziorko...?
  
 
Bull_Terrier, proponuj termin spotu
miejsce - najlepiej w okolicy z dostępem do zimnego browaru i/lub jakiegoś jeziorka
ze swojej strony proponuję albo jeziorko Będgoszcz pod Pyrzycami albo jakiś "ogródek" w centrum
  
 
chetnie poznalbym omegomaniakow z zachodniopomorskiego, wiec jezeli planujecie jakis maly spocik to wstepnie deklaruje swoja obecnosc


Pozdrawiam
Arek
  
 
I jakoś mimo wysilku nie udaje się sklecic,regionalnego spotu? Ble !!!Jazda już wpisywac się kto i kiedy ma czas!!! Jeśli nie ma nas w Borsku i nic nie zmontujemy tutaj...to co to za grupa Zach-pom? Dla mnie pasuje każdy termin do 04.08 później po12.08 więc do dzieła Piotr!Jeśli nktc się nie wpisze,to spotkamy się w starym gronie na Shell'u.Termin na priv.Pozdrowionka!!!
  
 
widze ze zostalem wywolany do odpowiedzi wiec ja proponuje w weekend od 4 do 6 sierpnia dokladnie to trza sie umowic, teraz wylatuje do "stolycy" na tydzien i jak wroce to w/w terminie moge sie stawic na spota. oczywiscie miejsce proponuje 7gsi

wlasnie zerknalem na spoty warszawskie, ale widze ze tam sie tak samo organizuja jak i u nas, takze nie dane mi bedzie odwiedzic spot stoleczny.

[ wiadomość edytowana przez: Bull_Terrier dnia 2006-07-24 13:24:52 ]
  
 
no!
podsumowując:
- czyli chyba wszystkim najbardziej pasuje piątek tj. 04.08.2006, sugeruję godz. 18
- jeśli nie ta data, czekam na inne weekend np sobota też brzmi nieźle...
- miejsce: proponuję (w godzinach popołudniowych) zamknięty parking w centrum przy ul. Tkackiej (zaplecze Klubu XIII Muz), można spokojnie pogadać ew. autka zostawić i udać się do pobliskich "ogródków"
- jeśli są amatorzy na weekend i pogoda dopisze, mam fajną metę nad jeziorem ok 35km od Szna, ale to 50ha łąka i plaża w szczerym polu - brak innych atrakcji
  
 
Cytat:
2006-07-23 23:30:33, komandos42 pisze:
Jeśli nie ma nas w Borsku i nic nie zmontujemy tutaj...


eee, taki jeden w Borsku ma zamiar być
  
 
No witam wszystkich ze Szczecina
Tak troszkę się czaiłem... No ja chętnie się spotkam z Wami w naszym mieście. Niestety, mimo iż bym bardzo chciał podjechać do Borska to nie dam rady. Ale widzę, że u nas 4.08. coś organizujecie... Z chęcią się dołączam... Będę na bierząco patrzył na ten wątek, żeby nie przeoczyć czegoś . Od 31.07. mam urlopik a wyjazd kroi się dopiero 6.08 wieć 4.08. odpowiada... Pozdrawiam....
  
 
z braku innych propozycji:

- potwierdzam: termin spotu godz. 18.00 parking BRE Bank ul. Tkacka - zaplecze Klubu XIII Muz (brama wjazdowa będzie otwarta)
- jeśli są problemy z dojazdem / trafieniem - walić na priv
- reszta na miejscu

do zobaczenia!
  
 
no to skoro juz jest wszystko ustalone to ja z mila checia tez sie wybiore do zobaczenia
  
 
no to skoro juz jest wszystko ustalone to ja z mila checia tez sie wybiore do zobaczenia
  
 
  
 
heh,
spot Szczecin odbył się dziś w godzinach 18.00 - 18.45.
frekwencja przerosła moje najśmielsze oczekiwania - ilość uczestników widać na poniższej fotce

taa, ten focusolot to niestety mój pojazd.
pozdrawiam wszystkich z poczuciem humoru
  
 
Jak tak dalej pojdzie to bedziesz konkurencja dla Belchatowa
  
 
Jeździłem, szukałem tych Omeg, a tu widzę KLOPS... hehehe.

-----------------
Stahu