Wymiana karoserii-pytanie prawne

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pytanie j.w. Mam możliwość sciągnięcia z zachodu samej karoserii do samochodu w dobrym stanie. Moje pytanie jest takie: jak to wygląda pod względem formalnym tzn. z rejestracją w urzedzie komunikacji aby wbili mi w dowód rejestracyjny nowe numery kkaroserii


[ wiadomość edytowana przez: PG dnia 2006-01-09 19:26:30 ]
[ powód edycji: poprawa nazwy watku ]
  
 
formalnie nie istnieje juz mozliwosc wymiany nadwozia. Pozostaje Ci wiec albo rejestracja nowego nadwozia jak calego samochodu przywiezionego z zagranicy, albo mniej oficjalne metody zwiazane z wymiana pola numerowego.... Wiem, chory kraj
  
 
Witam,

kosa131: możesz powiedzieć skąd posiadasz taka informację? Moze znasz jakąś podstawę prawną?
Też nosiłem się z zamiarem wymiany "budy" i miałem nadzieję ,że nie będzie żadnych problemów - o ile przejdzie badania na stacji diagnostycznej...

pozdro

Mały
  
 
Cytat:
2006-01-13 14:35:58, Maly_1 pisze:
Witam, kosa131: możesz powiedzieć skąd posiadasz taka informację? Moze znasz jakąś podstawę prawną? Też nosiłem się z zamiarem wymiany "budy" i miałem nadzieję ,że nie będzie żadnych problemów - o ile przejdzie badania na stacji diagnostycznej... pozdro Mały






Tak ale badań nie przejdzie bo nikt nie wbije ci innych numerów na budę.Mi w wydziale komunikacji poradzili ze złomować stare auto i rejestrować nowe......paranoja jakaś