Brunox- trochę inne pytanie...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przeczytałem już wszystkie posty na temat tego specyfiku, ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Stosowałem Brunox na zaparawki w aucie znajomego. Czy mogę w swoim aucie, w którym będe zrywał stary lakier na całym dachu i na innych elementach auta, na których poodchodziła szpachla zastosować Brunox jako zabezpieczenie przed skorodowaniem blachy - pracuję przy aucie tylko popołudniami i z przerwami nawet kilkudniowymi i obawiam sie o korozje odsłoniętych płatów blachy...
  
 
Czy ten Brunox to nie jest czasem ten preparat którym maluje się oczyszczoną z rdzy powierzchnie przed polożeniem podkładu i lakieru?
Kiedyś oglądałem na discovery program w ktorym odnawiali stary wagon i własnie po wyszlifowaniu blachy przed polożeniem podkładu i lakieru czymś tam pomalowali co miało wejść w reakcje z resztakami korozji.
Nie pamiętam nazwy tego preparatu ale szukam czegoś podobnego w działaniu, czy możecie coś polecic?
  
 
Zerknij tutaj. Słyszałem kilka dobrych opinii.
Oferta
  
 
Cytat:
2006-02-24 15:03:43, Samael pisze:
Czy ten Brunox to nie jest czasem ten preparat którym maluje się oczyszczoną z rdzy powierzchnie przed polożeniem podkładu i lakieru? Kiedyś oglądałem na discovery program w ktorym odnawiali stary wagon i własnie po wyszlifowaniu blachy przed polożeniem podkładu i lakieru czymś tam pomalowali co miało wejść w reakcje z resztakami korozji. Nie pamiętam nazwy tego preparatu ale szukam czegoś podobnego w działaniu, czy możecie coś polecic?



Podklad reaktywny inaczej "wasch primer"
  
 
Trochę poczytałem, poszperałem na forum ale nie do końca wszystko rozumie. A mianowicie czy Brunox ew. Cortanin F to podkład reakywny ? Czy dopiero po nich stosujemy ten podkład ? A jeśli ta druga opcja to gdzie mogę zakupić tego typu podkład, szukałem na allegro nie znalazlem, ogólnie w internecie tylko producenci i opisy, ale gdzie dostać te środki ?


[ wiadomość edytowana przez: jerico dnia 2006-07-12 19:00:01 ]
  
 
To zapytam inaczej - co kładziemy na Cortanin F, przed konserwacją typu Baranek, Telcyt itp., doczyałem że podkłady akrylowe się nienadają?
  
 
Chyba muszę poczekać na "looqasch-a".