Folia chrom, niezly odjazd

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/79/7961/796117/79611741

zobaczcie super wyglada ta 106

Ciekawe jak by wygladalo na Toyocie
  
 
A to folia ??????
Ja myślałem że Fantachrom
  
 
Cytat:
2006-01-10 13:07:53, looqasch pisze:
A to folia ?????? Ja myślałem że Fantachrom


Tzn hm??? ogloszenie dot. folii, a czy to folia czy tylko chwyt reklamowy zeby ktos kupil 200m folii i zrobil z niej taki uzytek trudno wyczuc, niemniej jednak wyglada wg mnie ok
  
 
To raczej chwyt reklamowy
Nikt by samochodu raczej tak folią nie oklejał. Takie coś malują lakierem "Fantachrom"
  
 
Moze i sprzedaja taka folie, ale na tym peugeocie jej nie ma , on jest juz oryginalnie polakierowany na chrom i jeszcze ma Angielskie blachy
  
 
Cytat:
2006-01-10 16:30:12, CzapCzap pisze:
Moze i sprzedaja taka folie, ale na tym peugeocie jej nie ma , on jest juz oryginalnie polakierowany na chrom i jeszcze ma Angielskie blachy


A tak mysle ile kosztuje lakierowanie fotochromem
  
 
Cytat:
2006-01-10 16:38:01, Mart78 pisze:
A tak mysle ile kosztuje lakierowanie fotochromem



Kosztów nie znam ale o ile pamiętam w Polsce są narazie chyba 3 zakłady co się tym trudnią. W typowych lakierniach to mozę się nie udać , musi być dobra kabina lakiernicza ze względu na to że nie można polerować.
A sam lakier też swoje pewnie kosztuje
Tak dla przykładu kameleon 600 - 1500 zł / litr
  
 
Dla równowagi super zadowolonych - są też przeciwnicy.
Kompletnie mi się nie podobają takie profanacje na samochodach
... a co dopiero na toyocie

oczywiście życzę także powodzenia w spełnieniu swoich marzeń .
  
 
Mi się tez nie podoba. Coś jak tuning Golfa Carina - faje auto a robi się dziadostwo. Każdy zrobi jak zechce ale ja jestem na NIE!
  
 
Niezbyt to jest dobre w eksploatacji, każde wgniecenie jest o wiele bardziej widoczne niż na normalnym lakierze.
  
 
Cytat:
2006-01-12 23:46:13, looqasch pisze:
Niezbyt to jest dobre w eksploatacji, każde wgniecenie jest o wiele bardziej widoczne niż na normalnym lakierze.


Ktos kto sobie pozoli na taki lakier napewno nie bedzie jezdzil z wgnieceniami, ten lakier i caly samochod to bedzie jego luba