PRACA NA WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

Mam ofertę pracy, może ktoś akurat potrzebuje.
Wystarczy mieć hak umieć jeździć z przyczepką (jednoosiaowa laweta reklamowa.
Szczególy poniżej.

Kontakt pod tel. 0508 855 905. Zloszenia do konca tygodnia.

Pozdrawiam
  
 
.

[ wiadomość edytowana przez: mati_lecha dnia 2005-08-08 15:18:45 ]
  
 
75 zł brutto dziennie?
  
 
Hak mam, umiejętności raczej wystarczające... Może odmienic swe życie. Pracę kończyłbym wczesniej niż teraz, zamieniajac siedzenie w gabinecie na siedzenie w samochodzie Parę lat temu nawet bym sie nie zastanawiał.
  
 
dla bezrobotnego to chyba dosyć ciekawa propozycja...
  
 
Tu Rusty.

Nie założyłam tego wątku ot tak sobie. Sama długo poszukiwałam pracy i wtedy łapałam wszystkie prace, jakie się dało. Ale czasem nie miałam zupełnie nic i żadnych widoków.

Dlatego pomyślałam, że tak jak jest giełda klubowa dot. aut i części, powinna też być giełda pracy.

Janio od jakiegoś czasu poszukuje konkretniejszej roboty. A po sobie (i nie tylko) wiem, że jak się jest poleconym, to trudno się gdzieś zaczepić.

Ta oferta pochodzi od firmy Top Mobile. W maju pracowałam dla nich na promocji, a teraz zaproponowali mi pracę w biurze. Robię różne rzeczy ale widzę, że są oni ok, nie czepiają się i - najważniejsze - bez gderania płacą! Mogę więc ich polecić.

Co do stawki, to jest to 75zł brutto plus ok. 45zł za każdy dzień. Jeździ się ok. 30-40 km/h, w tych 8-miu godzinach jest 1,5 godz. przerwa (postój w jakimś wyznaczonym widocznym miejscu) tylko, że jest rozbita na kilka przerw. Oni wyznaczają każdego dnia trasę.

Jak na taką bezstresową pracę, to myślę, że płaca nie jest zła.

Zresztą, nie namawiam na siłę. Ten wątek miał tylko pomóc tym, którzy mają kłopoty finansowe i chcieliby się ich pozbyć. Nic więcej.
Daję Wam okazję, a co z nią zrobicie, to Wasze!

Pozdrawiam
Rusty.
  
 
świetny pomysl z takim watkiem... mozecie pisac miejscowosci, gdzie ta praca jest?
  
 
gdybym mial poloneza jeszcze to byl wzial... W poldku mialem hak we francuzie go nie mam.
A ma ktos moze jakis etacik wolny dla mlodej osoby bez zadnego doswiadczenia, ktora skonczyla wlasnie LO i od pazdziernika rusza ze studiami?
  
 
Niech zgadne : praca tylko na terenie Warszawy?? z tą przyczepą??
  
 
Ja mam prace ale co to za praca jakby ktoś wiedział coś o jakiejś w miare przyzwoitej pracy w rejonie Częstochowa /Olesno bede dżwięczny
P.S ten wątek jest bardzo ciekawy !! i potrzebny!!
  
 
No to i ja sie dopisze.
Jest praca dla czlowieka znającego sie na kompach w co najmniej dobrym stopniu posiadajacego prawko (no chyba z tym niebedzie problemow). Info na miejscu znaczy sie u mnie. rodzaj praca stala na umowe o prace zadne tam zlecenia pelen etat.
  
 
Cytat:
2005-08-09 12:57:18, ICE4BREAK pisze:
No to i ja sie dopisze. Jest praca dla czlowieka znającego sie na kompach w co najmniej dobrym stopniu posiadajacego prawko (no chyba z tym niebedzie problemow). Info na miejscu znaczy sie u mnie. rodzaj praca stala na umowe o prace zadne tam zlecenia pelen etat.



Ale Wawka tak? Proszę pisać miasta jak ktoś ma oferty ,żeby nie bło nieporozumień.
  
 
Heh, zapomnialam dodać; tak, teren gdzie się jeździ z z tymi "mobilami" to Warszawa. Ale zglaszają się też ludziska z okolic (Kobylka, Wolomin, Marki, Piaseczno...).

Dobrze, jeśli autko nie jest za slabe; podobno uniaczki potrafią się raczej spalić, niż uciągnąć "mobila".

Cieszę się, że "temat chwycil"

Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: Rusty dnia 2005-08-09 14:29:21 ]
  
 
Gdyby nie obowiązek jazdy po wyznaczonej trasie to chętnie bym sobie takiego ogona przyczepił bo i tak robię ponad 100km dziennie po W-wie i okolicach więc nie było by problemu.
Kasa by się przydała ale wyrwać ileś godzin z tak krótkiej doby na rundy to jest prawie niemożliwe. Ale jeśli trasy by nie były ściśle określone to jestem chętny od rana do wiezora.

W każdym razie dzięki - super że pamiętałaś o nas biednych żuczkach którym już nawet na składkę do ZUSu brakuje.
pozdr.
  
 
Mnie się udało wpisać do nich na listę kandydatów, praca wydaje mi się być dośc prosta i ciekawa, zwłaszcza jak ktoś lubi prowadzić auto. Mam nadzieje ze się uda i że mój maxik da radę, bo jazda 30, 40 km/h oznacza włączony wentylator prawie non stop Damy rade ))
  
 
Znajomy warsztat obróbki skrawaniem poszukuje narzędziowca (okolice Krakowa), natomiast dla żony znajomego (Pani inż.) poszukuję pracy w Olkuszu lub okolicach
  
 
Niechce zakladac nowego tematu, a mam pytanie z kategorii praca.
Czy ktos moze mi powiedziec jak wyglada naslanie kontroli inspekcji pracy na pracodawce? Jak i gdzie mam to zglosic, czy zglasza sie to anonimowo. Czy po takim zgloszeniu inspekcja napewno pojedzie i sprawdzi? Czy inspektorzy pracuja w weekendy?
  
 
czyżbyś pracował w weekend? Mozę inspekcja pracy ma swoją stronę? Ale telefon mają na pewno.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Tyle zamieszania i w ostatecznośći nici z roboty. Podobno coś im nie wypaliło, a szkoda. Ogłaszam więc że szukam roboty
  
 
Znalazłem ofertę pracy czasowej na weckendy październikowe za 20zł/h.
praca dla młodych kobiet.