Przyłącz się do prac projektowych.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chcemy wykonac projekt sportowego coupe, o wymiarach okolo 4700x1400x1900 o ukladzie siedzen 2 + 2 z silnikiem z grupy VW, Audi o pojemnosci w przedziale 2800 – 3700 cm3. W zakres prac projektowych wchodzi: projekt ramy przygotowanej pod wybrany silnik i wybrane zawieszenie, projekt “body” pojazdu przy zalozeniu ze poszycie wykonane bedzie z laminatu, wykonanie przekrojow podluznych i poprzecznych potrzebnych do wykonania modelu 1/1, Projekt technologiczny wykonania formy “kopyta” do produkcji nadwozia, projekt wnetrza. W pracach projektowych kozystamy z oprogramowania: AutoCad, 3D Studio, Alias Studio, Rhinoceros, Inventor i innych. Jak masz troche wolnego czasu i minimalna wiedze o pracy na tego typu programach, to zapraszam do wspolpracy Online . Kontakt przez autodesigner@interia.pl
Pozdrawiam Grzesiek


[ wiadomość edytowana przez: autodesigner dnia 2005-11-26 13:36:12 ]
  
 
Bardzo ciekawa propozycja podwieszam topik. Dawno nie bylo takiej fajnej iniciatywy. Mysle ze uzytkownicy MotoNews a i sam portal poprze ja chetnie.

pozdr
  
 
popieram
  
 
Propozycja adresowana jest szczegolnie do tych, ktorzy w przyszlosci chcieli by zbudowac samochod dla siebie, ale zeby przygotowac projekt jako tako, trzeba spedzic nad tym naprawde duzo czasu. W kilka osob jest kilka razy szybciej. Poza tym uzupelniamy sie - ja moge robic projekt zawieszenia, ktos design a jeszcze inny stylizacje wnetrza. Jedni sa z nami bo chca pozniej robic swoj samochod, inni bo chca sie czegos nauczyc. Szukamy szczegolnie osob ze znajomoscia mechaniki pojazdowej.
Pozdrawiam
Grzesiek


[ wiadomość edytowana przez: autodesigner dnia 2005-11-26 13:42:15 ]
  
 
a ja mam pytanie czy oprocz typu nadwozia jest wybrany rodzaj napedu-przeniesienia? typ ramy?
czemu akurat tak duza pojemnosc?
  
 
albo czy only prace komputerowe czy można również prace ręczne???
  
 
albo czy jakies kolwiek prace