Dobry mechanik do fiata w Gdańsku potrzebny.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przesiadłem się z malucha do seicento i teraz nie mogę znaleźć jakiegoś mechaniora co by mi to seicento robił. Na razie robi mi go mechanik od malucha, ale on nie na wszystim się zna. Pytałem na forum centomani, ale odesłali mnie na regionalne a tam też nikt nie żadnego kontaktu mi nie podał. Jak pojechałem do ASO to musiałem po nich poprawiac.
Pozdrawiam
  
 
Trzymaj sie od ASO jak najdalej. To sa ch*** zdziercy i kto wie co jeszcze zlego W ramach gwarancji wymienili mi jakies 3 czy 4 lata temu przewody hamulcowe w punto(byla taka wada fabryczna,ktora za free wymieniali) Przez ich niedorobki wszystki te przewody w wakacje 2005 musialem wymieniac bo oni wlozyli stalowe...
Ja juz tam w zyciu niepojade.
  
 
aso to zło ale czasami mozna jakies fajne rzeczy tam kupic za grosze ktore wystepuja tylko w oryginale
  
 
zagadaj z simonem_pg on sie takimi rzeczami zajmuje moze sie podejmie w koncu jest mechaniorem co nie na zloty trojmiasto napisz
  
 
Zalezy czega trzeba się podjąc;] Druga sprawa, to fakt iz przez najbliżesz półtora tygodnia mam zastawiony garaż tak więc nie ma szans na moja pomoc;(
  
 
jak ma być fachowiec to masz niedaleko do myszkiera (kolbudy),
może młody bedzie chciał podłubać,jak chcesz kontakt to napisz na priv
  
 
A co jest w ogole do zrobienia? Ja znam dobrego mechanika od wszystkiego No ale pewnie Simon bylby i tak najlepszy

Lapek
  
 
Taki mechanik od wszystkiego byłby najlepszy. Daj mi kontakt na priv do tego mechanika. Bo szykuje się do wymiany sprzęgła, a nie do dłubania silnika.
  
 
No prosze Cie;] Nie mów mi, że kaszlakowy mechanik nie wymienił by ci sprzęgła;] Jak cos to podejmę się wymiany;] Skoro puntośmiga, golfiki i inne ustrojstwa to sej też będzie;]
  
 
dobry mechanior jest w pręgowie koło kolbud jakieś 15 min drogi od Gdańska, nie bierze dużo a potrafi cuda!!!! za zlokalizowanie i usunięcie usterki zapłonu w mojej zastavie wziął tylko 30 zł razem z częściami i ustawieniem wolnych obrotów i świateł, to mechanik z polecenia obecnie oddajemy mu wszystkie autka do roboty jak coś nawali, zna się nawet na nojkach ostatnio jak byłem tam fordem brata to robił Merca C klase i punto 2


[ wiadomość edytowana przez: Piorek dnia 2006-02-22 21:31:12 ]
  
 
No prosze, poza tematyka temat jest ciekawy bo sie nowe osoby z Gdanska ujawniaja

A zeby nie bylo O/T to ja napisze to co na priva napisalem puiobanowi - polecam serwis PIR, podworko za salonem Merca w Oliwie, godni polecenia

Lapek
  
 
Ja nikogo nie polacam z jasnych powodów....


P.S. Od wczoraj na stanie jest migomat czyli spawanie też wchodzi w rachubę;]
  
 
Trochę odświeżę temat, bo sam nie dawno szukałem dobrego mechanika. W Gdańsku nie znalazłem. Mam wrażenie że teraz tylko wyciągają kasę za nic...
Za to w Pruszczu Gdańskim znalazłem bardzo dobrego mechanika. Janisz. Mogę śmiało polecić...