Głośnik MK5-tył

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam:
-dziury po elipsach 6x9 w tylnej półce
-mocno zjechane dłośniki 13cm (2drożne JBL) w parapetach przy tylnej półce
Chciałbym mieć:
-zakryte dziury 6x9 w półce(w grę wchodzą jakieś Boschmany, albo inne do 150pln)
-dobry bas (właśnie te 6x9?)
-dobry sopran (może jakiś zestaw w parapety)
Możliwe, że mógłbym zaślepić otwory w półce i zapakować głośniki jedynie w parapet, powiększając w nim otwory. Ale jakie głośniki, co proponujecie, jakieś sugestie? Nie chciałbym wydawać kupy siana, a lubię ładny bass (nie mylić z umc...umc...umc). Wiem, że dla porządnego audiofila głośniki z tyłu to profanacja, ale umówmy się, że nim nie jestem.
  
 
podobny problem tylko ze miejsce na glosniki z tylu tam gdzie seria byla "tektura";] (jak kolega pisal w parapetach ) do radia o mocy 4x50 do mkVI jakies rady????



[ wiadomość edytowana przez: wictoreek dnia 2006-04-06 22:35:46 ]
  
 
surec powiem ci ze zalozylem teraz elipsy 6x9 voice krafta i jestem bardzo zadowolony koszt glosnikow byl w granicach 140zl ale efekcik miodzio teraz czeka mnie tylko wymiana radja i zrobienie przednich glosnikow bo niestety ale ich wogule nie mam (wersja mkV Cl)
  
 
Cytat:
2006-04-06 23:03:25, Marantz pisze:
surec powiem ci ze zalozylem teraz elipsy 6x9 voice krafta i jestem bardzo zadowolony koszt glosnikow byl w granicach 140zl ale efekcik miodzio teraz czeka mnie tylko wymiana radja i zrobienie przednich glosnikow bo niestety ale ich wogule nie mam (wersja mkV Cl)



Czyli jeździsz w ogóle bez przednich głośników - o dżizas.... ja bym nie umiał.....
  
 
Witam

Ja mam u siebie w Escorciku założone z tyłu głośniki 6x9 Blaupunkta GT. Widziałem je ostatnio w Media Markt i kosztowały 155zł. Głośniczki naprawdę super grają jak za tą cenę,bass jest bardzo dobry, pasują mocą RMS pod Radyjko 4x45Watt. Polecam.

p.s.jak ktoś jest z W-wy moze zobaczyć jak one grają u mnie.

pozdrawiam ,
  
 
A ja założyłem elipsy firmy X bo ładnie wyglądały i były tanie jak tanie wino (ale nie tak dobre)... więc teraz sobie wyglądają a gra za nie kolumna Tonsil w bagażniku (20zł) <- i to nawet, nawet... hyhy. Musiałem łożysko zmienić a na głośnikach podobno daleko bym nie dojechał...