Element lewych tylnich drzwi... ma ktos moze ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Jakies pol roku temu jekiemus mlotkowi nudzilo sie ... i naderwal dosc konkretnie ... element drzwi... tzn szyby... nei wiem jak to nazwac...
widac to na fotce...

>>>KLIK<<<

nie ma ktos moze tego "czegos" z lewych tylnich drzwi na zbyciu??? bo po zimie to wyglada beznadziejnie...
  
 
niestety cala szybka do wymiany
inaczej sie nie da
ja na szrocie dalem za swoja 40zl
w TYM topiku jest adres goscia z czesciami i chce 100zl
a nowa kosztuje okolo 150
  
 
no to nic tylko trzeba sie na szrota udac...
Dzieki za info cenowe moze tez wyhandluje za 40zl jesli wogole gdzies znajde ))
  
 
Zerknąłęm na fotkie......
I mam to samo po tej samej stronie
Z racji, że nie ma u mnie porozbijanych Esperaków na szrotach (za dobre auta żeby je rozbijać - powiedział gość na szrocie jak szukałem halogenu ), zamierzam użyć bardzo cienkiej warstwy czarnego kleju silikonowego jakim się szyby klei


I tak nie mam nic do stracenia a może pomoże
  
 
Cytat:
zamierzam użyć bardzo cienkiej warstwy czarnego kleju silikonowego jakim się szyby klei



daruj sobie... nie pomoze... mialem podlepione od spodu tasma i tez tym probowalem... trzyma... ale na chwile... a optycznie i tak kicha...
  
 
ja co prawda obie po 40 puściłem
ale spodkałem się z ofertą nowej za 50 na allegro
  
 
Cytat:
2006-04-06 21:12:12, ETomek_GT pisze:
daruj sobie... nie pomoze... mialem podlepione od spodu tasma i tez tym probowalem... trzyma... ale na chwile... a optycznie i tak kicha...


A u mnie się super trzyma.
Najpierw zrobiłem to na zwykłym silikonie sanitarnym, ale po zimie sie odkleił.
Rok temu na wiosne podkleiłem to czarnym silikonem do uszczelek i do dnia dzisiejszego (czyli już rok) jest OK.
  
 
Cytat:
2006-04-07 07:13:54, kisztan pisze:
A u mnie się super trzyma. Najpierw zrobiłem to na zwykłym silikonie sanitarnym, ale po zimie sie odkleił. Rok temu na wiosne podkleiłem to czarnym silikonem do uszczelek i do dnia dzisiejszego (czyli już rok) jest OK.



Pawełku napisz mi jaki to silikon lub jak możesz to zdjęcie wklej
Gdzie szukać takiego silikonu
W marketach go nie mają i w sklepach motoryzacyjnych tyż nie
Nim ponoć się też szyby te klejone przykleja do nadwozia, ale gdzie go dostać - dziada jednego
  
 
Cytat:
2006-04-07 07:13:54, kisztan pisze:
A u mnie się super trzyma. Najpierw zrobiłem to na zwykłym silikonie sanitarnym, ale po zimie sie odkleił. Rok temu na wiosne podkleiłem to czarnym silikonem do uszczelek i do dnia dzisiejszego (czyli już rok) jest OK.


Zrobiłem tak samo. jeszcze czarą taśmą poprawiłem i jest gitara, wizualnie super.
  
 
a mi jeden "brat klubowy" i na dodatek imiennik zalatwi juz takowa szybke ))

jupiiiiiiii ))
  
 
Podziekowanie dla kolegi "slayter" dzieki niemu mam idealna szybke bez chodzenia i szukania
  
 
A u KA-MIsów lezy juz chyba z rok taka szybka.. wlasnie z całą uszczelką lewy tyl. Niestety nie znam ceny.
  
 
jaaaaaaaaa teraz to juz troche za pozno ... na zaspas sobie nei kupie przeciez ))