Obudowa reflektorów na maskę 126

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktoś jest zainteresowany takim korpusem na maskę do "elektrowni"? Noszę się z zamiarem zrobienia czegoś takiego.
  
 
ja jak najbardziej , coraz wiecej nocnych kjs'ow sie pojawia, wiec bylbym chetny. ile toto mogloby mniej wiecej kosztowac?

pozdrawiam
  
 
Wszystko zależy od ilości bo koszt kopyta jst zawsze taki sam.
  
 
no to trzeba zrobic jakas akcje, ja sie na to pisze ciekaw jestem tylko ile moze wynosic orientacyjny koszt takiej obudowy do elektrowni. jestes w stanie powiedziec?

pozdrawiam
  
 
Jeśli udało by się to zrobić we własnym zakresie (ja zrobię model, ktoś inny kopyto, a każdy kto będzie chciał sztukę - matriał), to myślę, że nie powinno przekroczyć 100,00 PLN (wycena z dużą górką).
  
 
ale to 100 to już jest z materiałem mniej więcej (jakaś żywica czy coś ??)?? i dokładnie nie rozumiem tego całego procesu twórczego, tzn forma (z czego) potem kopyto, czyli domyślam się, że to, na czym się będzie kładło materiał, jeśli to będzie jakieś ciężkie (bo dość duże to na pewno będzie), to będą problemy z transportem chyba... ale jeśli można się zamknąć w 100, to ja też wyrażam chęć, bo już mi przeszła ochota na klasyka
  
 
Jak zobacze to czy chociaż projekt jak to ma wygladac to ja jak najbardziej
  
 
Ciężkie?! Max. jakieś 2 kg! Chcę to zrobić z żywicy, a ta stówka to oczywiście z materiałem. Jak się jeszcze paru chętnych zbierze, to się zabieram za model. Ktoś jeszcze chce mieć kaszelka WRC? Hi, hi...
Zrobienie takiego elementu to najpierw trzeba zrobić model, z tego modelu zdjąć formę (kopyto) i nic tylko robić!
  
 
a HNT nie podejmie sie takiej formy?
  
 
no ja już zanabyłem takie cuś z allegro z kompletem lamp(4, 2 dalekosiężne a 2 przeciwmgielne wesem) za 250 razem z przesyłką, ale dobrze wiedzieć że będzie można może taniej kupić.
  
 
ja bym chcial juz zobaczyc jak by to na malcu wygladalo bo jeszcze takiego czegos w malcu nie widzialem jak zobacze to moze tez bym sie skusil
  
 
Poszukaj gdzieś na sieci było foto Rafałamaxi z elektrownią na masce.
  
 
ciekawe czy dałoby sie coś takiego dorobić żeby było dokręcane do istniejącej już klapy z laminatu
  
 
tylko ja sie pytam po co? nocnych kjsow u nas wpizduuuuuuu normalnie co tydzien start w nocy... ja mam 4 halogeny i szczerze powiedziawszy dolne przeciwmgielne razy przykrecilem na nagranie teledysku....drogowe wlaczylem moze z 5 razy w ciagu 3 miesiecy...no chyba ze ktos na wsi mieszka gdzie latarni nie ma (bez obrazy ) no to wtedy rozumiem...takto nawet jak w miescie w nocy wyjedziesz to zbyt wiele taka skorupa nie da...a smigac z nia caly czas tez nie bardzo bo pały momentalnie cie zgarna. poza tym maluch to nie WRC i taka skorupa musi idiotycznie na tak malej masce wygladac, no i zaslania czesc widoku przed maska...jak dla mnie strata kasy na cos co nie za bardzo jest uzyteczne, no chyba ze tylko do lansu...do pierwszego skrzyzowania z pałami
  
 
ja lubie poprostu mieć , stan posiadania podnosi mnie na duchu
  
 
Cytat:
2006-05-01 19:11:33, lukaszc pisze:
ja lubie poprostu mieć , stan posiadania podnosi mnie na duchu


no chyba ze tak ja raczej mysle praktycznie
  
 
Fryzjer jak dawniej jezdzilismy zimą na treningi jakiś salmopol albo żar to zajebiście się przydawały 4 halogeny (2 dalekosięż. i 2 przeciwmg.) zależy jak kto i gdzie trenuje ale my zwykle w naszych okolicach nocami i wtedy się przydają.
  
 
Cytat:
2006-05-01 20:19:48, kaza pisze:
Fryzjer jak dawniej jezdzilismy zimą na treningi jakiś salmopol albo żar to zajebiście się przydawały 4 halogeny (2 dalekosięż. i 2 przeciwmg.) zależy jak kto i gdzie trenuje ale my zwykle w naszych okolicach nocami i wtedy się przydają.


nie no racja, ale mozn przykrecic do zdezaka i dobrze jest, mi tu raczej chodzi o to ze to zbedny wydatek no chyba ze ktos ma furmanke kasy
  
 
halogeny na zderzaku czasami krótko żyją
  
 
Cytat:
2006-05-01 22:09:46, _Arti_ pisze:
halogeny na zderzaku czasami krótko żyją


jak sie umie jeździć to będa słuzyły duuuzo czasu