MotoNews.plWitaj w MotoNews.pl | zaloguj się  
Motoryzacja bliżej Ciebie 
Samochody, motoryzacja, opinie

Abarth  Alfa Romeo  Aston Martin  Audi  Bentley  BMW  Bugatti  Cadillac  Chevrolet  Chrysler  Citroen  Dacia  Dodge  Ferrari  Fiat  Ford
Honda  Hyundai  Infiniti  Jaguar  Jeep  Kia  Lamborghini  Lancia  Land Rover  Lexus  Lotus  Maserati  Mazda  McLaren  Mercedes-Benz  Mini
Mitsubishi  Nissan  Opel  Pagani  Peugeot  Porsche  Renault  Seat  Skoda  Smart  SsangYong  Subaru  Suzuki  Toyota  Volkswagen  Volvo
forum klubowedołącz do klubulista klubowiczównasze samochodyclub assistance

Zacznij nowy temat  Dodaj odpowiedź w tym wątku

Prawo jazdy miedzynarodowe- gdzie wyrobic??

Moderowane przez: Marek, tomeQ_, _Gallus_, _VILLI_
 Forum » SFM Forum » Prawo jazdy miedzynarodowe- gdzi ...
 « Starszy wątek | Nowszy wątek »
Szukaj na forum: 

Sortuj posty wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wyświetlony od najstarszych postów <<
 Autor
 Prawo jazdy miedzynarodowe- gdzie wyrobic?? 
USA1 (S)
Moderator

vw
Stalowa Wola

2006-05-07 16:56:23^

Hej. szukam info jak to zalatwic, gdzie z tym isc, jakie kraje obejmuje, ile kosztuje i jak dlugo sie czeka. Jesli macie jakis doswiadczenia z tym zwiazane to bardzo bym prosil o pomoc.

pozdrawiam

2011-10-18 08:55

linki sponsorowane
 2014-04-23 08:04:12^

2014-04-23 08:04 
rybaiii
User

BMW M3
Stalowa Wola/Mahopac

2006-05-07 18:08:25^

Z tego co pamietam to normalnie w wydziale komunikacji . Ale to bylo jakies 6 lat temu jak moja mama wyrabiala , ale kosztow nie pamietam. Okresu oczekiwania chyba nie byl zbyt dlugi . Nie wiem jak wyglada to teraz ale pamietam ze swego czasu to byla taka smieszna ksiazka i ze bylo to niby wlasnie miedzynarodowe prawojazdy ale prawda byla taka ze nitk tego nie respektowal. A juz napewno jesli ci chodzi o Stany .

Jajko
User

Opel Calibra / Acura ...
Nisko-NewYork-STWA SQUAD :)

2006-05-07 18:11:39^

prawda prawda moj ojciec tez miedzynarodowe mial i nikt tego nie respektowal ehhe pozdro

2008-11-04 20:15

MINIO (M)
User

Asterka
Stalowa Wola

2006-05-08 07:37:01^

LOL na hameryke to szkoda wyrabiac a na stan NY to juz strata kaski.
Lepiej po przylocie na miejscu wyrobic sobie tymczasowe pozwolenie w tamtejszym urzedzie. Do czasu trwania wizy powinni wyrobic bezproblemu

2009-07-22 12:24

rybaiii
User

BMW M3
Stalowa Wola/Mahopac

2006-05-08 12:23:10^

Miniak . Nawet nie trzeba nic wyrabiac jesli nie chcesz byc dluzej niz 6 miechow. Na paszporcie z wazna wiza mozesz legalnie sobie autko kupic, zarejestrowac i nim brykac , tzn jesli wlasnie chodzi o NY , a wreszcie stanow nie wiem jak jest . Tylko pytanie czy komus bedzie oplacalo na wstepie wybulic ze 2k $ na ubezpieczenie jakiejs padaki

Pingu
User

Opel Astra Coupe
Stalowa Wola

2006-05-08 13:18:51^

wyrobic nie porblem, dostaje sie smieszna ksiazeczke, ja cos takiego mam, jezdzilem na tym ale z tego co slyszalem to toalnie bezzyteczne w Stanach. I slyszalem ze mozna tam jezdzic tylko na hamerykanskim prawku ale ja sobie z tego nic nie robilem i smigalem z paszportem, i prawkiem a ryba jestes pewien tego co mowisz?

2010-10-22 21:26

rybaiii
User

BMW M3
Stalowa Wola/Mahopac

2006-05-09 00:52:34^

Cytat:
2006-05-08 13:18:51, Pingu pisze:
wyrobic nie porblem, dostaje sie smieszna ksiazeczke, ja cos takiego mam, jezdzilem na tym ale z tego co slyszalem to toalnie bezzyteczne w Stanach. I slyszalem ze mozna tam jezdzic tylko na hamerykanskim prawku ale ja sobie z tego nic nie robilem i smigalem z paszportem, i prawkiem a ryba jestes pewien tego co mowisz?

Jestem w 100% pewien , takie jest prawo , jesli mi nie wierzysz ,, albo jak bedziesz chcial tak zrobic to przyjedz do mnie , zalatwione bedziesz mial wszystko od reki praktycznie , jedynie na tablice bedziesz musial poczekac ze 4 dni , to nie zaden przekret.

Forum » SFM Forum » Prawo jazdy miedzynarodowe- gdzi ...
 « Starszy wątek | Nowszy wątek »
 Zacznij nowy temat  Dodaj odpowiedź w tym wątku
strona głównaredakcjaforum samochodowekontakt z namireklama

wiadomości motoryzacyjne - cennik nowych samochodów - autogaleria - opinie o samochodach
Copyright © 1999-2014 MotoNews.pl
Warunki korzystania z serwisu