MotoNews.plWitaj w MotoNews.pl | zaloguj się  
Motoryzacja bliżej Ciebie 
Samochody, motoryzacja, opinie
forum klubowedołącz do klubulista klubowiczównasze samochodyclub assistance

Zacznij nowy temat  Dodaj odpowiedź w tym wątku

Prawo jazdy miedzynarodowe- gdzie wyrobic??

Moderowane przez: Marek, tomeQ_, _Gallus_, _VILLI_
 Forum » SFM Forum » Prawo jazdy miedzynarodowe- gdzi ...
 « Starszy wątek | Nowszy wątek »
Szukaj na forum: 

Sortuj posty wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wyświetlony od najstarszych postów <<
 Autor
 Prawo jazdy miedzynarodowe- gdzie wyrobic?? 
USA1 (S)
Moderator

vw
Stalowa Wola

2006-05-07 16:56:23^

Hej. szukam info jak to zalatwic, gdzie z tym isc, jakie kraje obejmuje, ile kosztuje i jak dlugo sie czeka. Jesli macie jakis doswiadczenia z tym zwiazane to bardzo bym prosil o pomoc.

pozdrawiam

2011-10-18 08:55

rybaiii
User

BMW M3
Stalowa Wola/Mahopac

2006-05-07 18:08:25^

Z tego co pamietam to normalnie w wydziale komunikacji . Ale to bylo jakies 6 lat temu jak moja mama wyrabiala , ale kosztow nie pamietam. Okresu oczekiwania chyba nie byl zbyt dlugi . Nie wiem jak wyglada to teraz ale pamietam ze swego czasu to byla taka smieszna ksiazka i ze bylo to niby wlasnie miedzynarodowe prawojazdy ale prawda byla taka ze nitk tego nie respektowal. A juz napewno jesli ci chodzi o Stany .

Jajko
User

Opel Calibra / Acura ...
Nisko-NewYork-STWA SQUAD :)

2006-05-07 18:11:39^

prawda prawda moj ojciec tez miedzynarodowe mial i nikt tego nie respektowal ehhe pozdro

2008-11-04 20:15

MINIO (M)
User

Asterka
Stalowa Wola

2006-05-08 07:37:01^

LOL na hameryke to szkoda wyrabiac a na stan NY to juz strata kaski.
Lepiej po przylocie na miejscu wyrobic sobie tymczasowe pozwolenie w tamtejszym urzedzie. Do czasu trwania wizy powinni wyrobic bezproblemu

2009-07-22 12:24

rybaiii
User

BMW M3
Stalowa Wola/Mahopac

2006-05-08 12:23:10^

Miniak . Nawet nie trzeba nic wyrabiac jesli nie chcesz byc dluzej niz 6 miechow. Na paszporcie z wazna wiza mozesz legalnie sobie autko kupic, zarejestrowac i nim brykac , tzn jesli wlasnie chodzi o NY , a wreszcie stanow nie wiem jak jest . Tylko pytanie czy komus bedzie oplacalo na wstepie wybulic ze 2k $ na ubezpieczenie jakiejs padaki

Pingu
User

Opel Astra Coupe
Stalowa Wola

2006-05-08 13:18:51^

wyrobic nie porblem, dostaje sie smieszna ksiazeczke, ja cos takiego mam, jezdzilem na tym ale z tego co slyszalem to toalnie bezzyteczne w Stanach. I slyszalem ze mozna tam jezdzic tylko na hamerykanskim prawku ale ja sobie z tego nic nie robilem i smigalem z paszportem, i prawkiem a ryba jestes pewien tego co mowisz?

2010-10-22 21:26

rybaiii
User

BMW M3
Stalowa Wola/Mahopac

2006-05-09 00:52:34^

Cytat:
2006-05-08 13:18:51, Pingu pisze:
wyrobic nie porblem, dostaje sie smieszna ksiazeczke, ja cos takiego mam, jezdzilem na tym ale z tego co slyszalem to toalnie bezzyteczne w Stanach. I slyszalem ze mozna tam jezdzic tylko na hamerykanskim prawku ale ja sobie z tego nic nie robilem i smigalem z paszportem, i prawkiem a ryba jestes pewien tego co mowisz?

Jestem w 100% pewien , takie jest prawo , jesli mi nie wierzysz ,, albo jak bedziesz chcial tak zrobic to przyjedz do mnie , zalatwione bedziesz mial wszystko od reki praktycznie , jedynie na tablice bedziesz musial poczekac ze 4 dni , to nie zaden przekret.

Forum » SFM Forum » Prawo jazdy miedzynarodowe- gdzi ...
 « Starszy wątek | Nowszy wątek »

strona głównaredakcjaforum samochodoweregulaminreklama

wiadomości motoryzacyjne - cennik nowych samochodów - autogaleria - opinie o samochodach
Copyright © 1999-2015 MotoNews.pl
Regulamin i warunki korzystania z serwisu